Lacné ubytovanie Tatry Turistická ubytovňa Viola Popradská 518, 059 52 Veľká Lomnica.

Lacné ubytovanie Tatry

Lacné ubytovanie Tatry v podtatranskej obci Veľká Lomnica okres Kežmarok. Turistická ubytovňa Viola Popradská 518, 059 52 Veľká Lomnica. Lacné ubytovanie Vysoké Tatry lacné ubytovanie Veľká Lomnica. Ubytovňa je v blízkosti hlavnej cesty, vedúcej z Popradu do Kežmarku. Poskytuje lacné ubytovanie a stravovanie pre návštevníkov tejto oblasti pod Vysokými Tatrami. Ubytovanie v Tatrách pre jednotlivcov aj pre skupiny.

Ubytovanie Tatry Ubytovňa Viola

Ubytovanie Tatry Ubytovňa Viola ubytovanie v Tatrách. Hľadáte ubytovanie vo Veľkej Lomnici? Turistická ubytovňa ponúka lacné ubytovanie v Tatrách vo Veľkej Lomnici. Lokalita predstavuje veľmi dobrý východiskový bod. Na výlety do Vysokých Tatier či nádherných historických miest Spiša. V oblasti sú aquaparky, kúpaliská, lyžiarske strediská. Mnoho ďalších atrakcií pre deti aj dospelých.

 • Vo Vysokých Tatrách si golfisti zahrajú na golfovom ihrisku vo Veľkej Lomnici. V blízkosti nájdete jazdecký, golfový a tenisový areál.
 • Vysoké Tatry ponúkajú hlavne turstiku. Možnosť celoročnej vysokohorskej turistiky, mnohé turistické chodníky. Možnosť lyžovania a cyklistiky.
 • Na dovolenke u nás môžete navštíviť jaskyne, historické mestá. Nájdete tu úžasné historické mestá (Levoča, Spišská Nová Ves).
 • Na relaxáciu môžete využiť termálne kúpaliska. Kúpaliská v okolí Vrbov, Vyšné Ružbachy a Bešeňová.
 • Môžete navštíviť aquaparky Aquacity v Poprade a Tatralandia v Liptovskom Mikuláši.
 • Milovníci histórie a pamiatok iste radi spoznajú historické centrá Spiša. Kežmarok, Levoču, kaštieľ v Strážkach, Spišský hrad, Ľubovniansky hrad. 
 • Ubytovaným hosťom radi ponúkneme bezplatnú pomoc pri plánovaní túr a výletov do okolia.

Turistická ubytovňa

Lacné ubytovanie Tatry Turistická ubytovňa Viola

Celoročná prevádzka. Nástup na pobyt: od 14:00 hod. Odchod z pobytu: do 10:00 hod. Minimálna dĺžka pobytu: 1 noc

Lacné ubytovanie Vysoké Tatry

Lacné ubytovanie Vysoké Tatry ubytovňa Viola. Ubytovanie v turistickej ubytovni. Ubytovanie Tatry s polpenziou alebo plnou penziou. Dovolenka v Tatrách pobyt v Tatrách s polpenziou. Ubytovanie a stravovanie polpenzia alebo plnápenzia.

Ponúkame lacné ubytovanie v Tatrách v 12 tich izbách ubytovacia kapacita 44 lôžok a jedna prístelka.

Ubytovanie v Tatrách ubytovňa Viola

Reštaurácia & Bar 2 miestnosti s kapacitou 30 miest a 50 miest celková kapacita 80 miest.

Stravovanie ubytovňa Viola

Vysoké Tatry Ubytovňa Viola výborné miesto na rodinnú alebo firemnú akciu

 • Plánujete organizovať spoločenskú akciu, ktorá sa nezaobíde bez dokonalého pohostenia?
 • Priestory ubytovne sú vhodné na rodinné oslavy, firemné akcie, školenia, teambuilding, školské výlety, zájazdy a iné skupinové pobyty.
 • V našej jedálni s barom máte možnosť objednania raňajok, polpenzie a plnej penzie.
 • Parkovanie máte zabezpečené priamo pri objekte na súkromnom parkovisku. 

Turistická ubytovňa Viola ponúka

Ubytovanie

Lacné ubytovanie Tatry lacné ubytovanie vo Veľkej Lomnici. Veľká Lomnica je výhodnou lokalitou na križovatke medzi Popradom, Kežmarkom a Tatranskou Lomnicou. 

Ubytovanie pre

Ubytovanie pre turistov, pre študentov, pre rodiny s deťmi, pre robotníkov, pre skupiny, pre nenáročných. Ubytovanie na dovolenku, prázdniny, školské výlety, firemné akcie.

Kapacita ubytovania

Celková kapacita ubytovania 45 lôžok. Ponúkame Vám celoročné ubytovanie v 12-tich izbách. V ponuke ubytovania máme aj izby s balkónom. 

Parkovanie

Bezplatné parkovanie pri objekte. Parkovanie máte zabezpečené priamo pri objekte na súkromnom parkovisku. Veľké parkovisko s dostatočnou kapacitou.

Vlaková stanica

Vlakové a autobusové spojenie v blízkosti našej ubytovne. Ubytovňa je v blízkosti železničnej stanice Studený Potok a autobusovej zastávky Veľká Lomnica.

Nezávislé skupiny hostí

Ubytovanie pre jednotlivcov aj pre skupiny. V objekte je možné ubytovať viacero samostatných nezávislých skupín. Ubytovanie aj pre väčšie skupiny ľudí.

Kapacita

Kapacita ubytovne Viola.
Ubytovacia kapacita 45 lôžok.
Kapacita reštaurácie 80 miest.
Dostatočná kapacita pre skupiny a akcie.

Celoročná prevádzka

Nepretržitá celoročná prevádzka s ubytovaním a stravou.
Letná sezóna - 01.05 - 31.10, 
Zimná sezóna - 01.11 - 30. 04.

Úschovňa bicyklov a lyží

Úschovňa bicyklov a lyží. Ubytovaní hostia majú k dispozícii zdarma úschovňu lyží, snowboardov, bicyklov, ktorá sa nachádza pri vstupe do ubytovacieho zariadenia.

Stravovanie

Stravovanie pre ubytovaných hostí zabezpečované v našej reštaurácii. Pre ubytovaných hostí ponúkame možnosť objednať si u nás počas pobytu stravovanie.

Reštaurácia & Bar

Naša reštaurácia slúži primárne pre ubytovaných hostí našej ubytovne. Reštauráciu tvoria dva samostatné priestory a bar. Celková kapacita našej reštaurácie 80 miest.

Bar

Bar okrem klasickej barovej ponuky alkoholických nápojov, ponúka nealkoholické nápoje a drinky, pochutiny, teplé nápoje. Vychutnáte si čapované pivo a čapovanú kofolu.

Vonkajšie posedenie

Vonkajšie posedenie na terase. V lete si najlepšie vychutnáte obľúbený nápoj alebo chutné jedlo na vonkajšej terase priamo pod holým nebom. U nás si môžete posedieť na vonkajšej terase.

Terasa

Terasa ako stvorená na usporiadanie spoločenských udalostí v letnom období. K príjemnému prostrediu patrí aj kvalitná kuchyňa. Zastrešená terasa je na to ideálna.

Denné menu

V našej reštaurácii varíme a ponúkame cez týždeň od pondelka do piatku denné menu. Počas týždňa Vám ponúkame chutné obedové menu za výhodnú cenu.

Možnosti stravovania

Samozrejmosťou príjemného pobytu v našej ubytovni je kvalitná strava a perfektná obsluha. Ponúkame možnosť stravovania: bez stravy, raňajky, obed, večera, polpenzia, plná penzia.

Spoločenská miestnosť

Reštaurácia s barom slúži ako a spoločenská miestnosť. Návštevníkom je k dispozícii ako spoločenská miestnosť s televízorom. Kde môžu tráviť voľné chvíle a oddychovať pri dobrej káve.

Vonkajší krb ohnisko

Hosťom je k dispozícii vonkajší krb vonkajšie ohnisko s príslušenstvom. Ktoré sa postarajú o tú správnu atmosféru. Hostia oceňujú romanticky praskajúce drevo a opekanie dobrôt.

Firemné akcie

Firemné akcie. Hľadáte to práve miesto, kde posedíte s kolegami či partnermi pri spoločnej večeri? Ponúkame priestory pre organizovanie školení, seminárov a konferencií.

Śkolenia

Máme všetko, čo potrebujete pre dokonalú firemnú akciu, školenie, konferenciu či team building. A k tomu vynikajúcu domácu kuchyňu a množstvo aktivít.

Akcie

Akcie rodinné a firemné akcie. Hľadáte skvelé miesto pre vašu oslavu alebo firemnú akciu? Ďalej hľadať nemusíte, u nás ste na správnom mieste. Zabezpečíme Vašu akciu.

Svadby

Hľadáte priestory na Vašu svadbu? Plánujete svadbu, ale stále neviete, kde ? Svadobné oslavy, rodinné jubileá a stretnutia, veselé aj smútočné udalosti, spoločenské akcie.

Rodinné oslavy

Pripravíme rodinné oslavy a párty podľa vašich predstáv. Skvelá zábava a dobré jedlo v príjemnom prostredí. Ponúkame priestory vhodné na organizovanie rodinných osláv.

Catering

Ponúkame Catering služba pod Tatrami pre každého, kto potrebuje zorganizovať rodinnú oslavu, svadbu, ples či akúkoľvek inú akciu. Ponúkame cateringové služby.

Šport a relax v okolí

Lokalita predstavuje veľmi dobrý východiskový bod výletov do Vysokých Tatier či nádherných historických miest Spiša. V oblasti sú aquaparky, lyžiarske strediská a mnoho ďalších atrakcií.

Biliard a stolný futbal

O Vašu zábavu sa postará biliard. Vo voľnom čase si môžete zahrať biliard a stolný futbal. Stolný futbal veľmi populárna a známa hra. K dispozícii sú aj elektronické šípky.

Veľký balkón (terasa)

Ubytovaný hostia majú k dispozícii veľký spoločný balkón terasu. Balkón je krásnym a využívaným miestom na opaľovanie oddych a relaxáciu v letnom období ale aj počas jesene.

Ubytovanie Vysoké Tatry Ubytovňa Viola

Lacné ubytovanie Tatry Ubytovňa Viola ponúka lacné ubytovanie v Tatrách. Vysoké Tatry Ubytovňa Viola ideálne miesto na Vašu letnú dovolenku, zimnú dovolenku vo Vysokých Tatrách. Ideálne miesto na Vašu rodinnú oslavu alebo firemnú akciu počas celého roku.

Lacné ubytovanie v Tatrách

Lacné ubytovanie Tatry ubytovanie v Tatrách Ubytovňa Viola obec Veľká Lomnica. Turistická ubytovňa je situovaná v blízkosti hlavnej cesty, vedúcej z Popradu do Kežmarku. Ubytovanie Vysoké Tatry. Ubytovňa poskytuje lacné ubytovanie pre návštevníkov tejto oblasti pod Vysokými Tatrami.

Vysoké tatry

Vysoké Tatry ponúkajú možnosť celoročnej vysokohorskej turistiky, lyžovania a cyklistiky.

Golfový a tenisový areál

Neďaleko sa nachádza golfový, jazdecký a tenisový areál.

AquaCity Poprad

Aqua City Poprad dokonalé miesto pre všetkých, ktorí milujú vodu. Aqua City je vzdialené len 7 km.

Poprad

Cestná vzdialenosť z obce Veľká Lomnica do mesta Poprad len 8 km a 6 km od Kežmarku.

Športové a iné aktivity v okolí do 15 km:

Bežecké trate (bežkovanie), Biliard, Bowling, Cyklistika / Cykloturistika, Fitness centrum, Futbalové ihrisko, Hubárčenie, Korčuľovanie (kolieskové), Korčuľovanie na ľade, Krytá plaváreň, Lyžovanie, Malá športová hala, Masáže, Otvorený bazén, Sauna, Snowboarding, Solárium, Stolný tenis, Tenis, Termálne bazény, Turistika, Viacúčelová veľká športová hala, Wellness, Zimný štadión.

Okolie

Okolie ponúka veľa možností na strávenie aktívnej dovolenky.

Ubytovanie Vysoké Tatry

Výhodná poloha ubytovne Viola poskytuje návštevníkom široké možnosti na šport, oddych a relaxáciu. Okolie a Vysoké Tatry ponúkajú možnosť celoročnej vysokohorskej turistiky, lyžovania a cyklistiky. Ubytovňa Viola ponúka ubytovanie s celkovou kapacitou 45 lôžok. K dispozícii je reštaurácia s barom s kapacitou 80 miest na zabezpečenie stravovania a akcií. Viola je miesto na akcie a oslavy, rodinné akcie, firemné akcie, školenia či posedenie s priateľmi.

Otváracie hodiny

Pondelok: 09:30 - 22:00
Utorok: 09:30 - 22:00
Streda: 09:30 - 22:00
Štvrtok: 09:30 - 22:00
Piatok: 09:30 - 01:00
Sobota: 10:00 - 01:00
Nedeľa: 13:00 - 23:00
 
Zodpovedný vedúci: Rastislav Peták
Veľká Lomnica