Lacné ubytovanie Tatry Turistická ubytovňa Viola Popradská 518, 059 52 Veľká Lomnica.

Lacné ubytovanie Tatry

Lacné ubytovanie Tatry v obci Veľká Lomnica okres Kežmarok. Turistická ubytovňa Viola Popradská 518, 059 52 Veľká Lomnica okres Kežmarok. Lacné ubytovanie Vysoké Tatry lacné ubytovanie Veľká Lomnica. Ubytovňa je v blízkosti hlavnej cesty, vedúcej z Popradu do Kežmarku. Poskytuje lacné ubytovanie a stravovanie pre návštevníkov tejto oblasti pod Vysokými Tatrami. Ubytovanie v Tatrách pre jednotlivcov aj ubytovanie pre skupiny.

Ubytovanie Tatry Ubytovňa Viola

Ubytovanie Tatry Ubytovňa Viola ubytovanie v Tatrách s polpenziou. Hľadáte ubytovanie vo Veľkej Lomnici? Turistická ubytovňa ponúka lacné ubytovanie v Tatrách s polpenziou vo Veľkej Lomnici. Lokalita predstavuje veľmi dobrý východiskový bod. Na výlety do Vysokých Tatier či nádherných historických miest Spiša. V okolí sú aquaparky, kúpaliská, lyžiarske strediská. Mnoho ďalších atrakcií pre deti aj dospelých.

  • Vo Vysokých Tatrách si golfisti zahrajú na golfovom ihrisku vo Veľkej Lomnici. V blízkosti nájdete jazdecký, golfový a tenisový areál.
  • Vysoké Tatry ponúkajú hlavne turistiku. Možnosť celoročnej vysokohorskej turistiky, mnohé turistické chodníky. Možnosť lyžovania a cyklistiky.
  • Na dovolenke u nás môžete navštíviť jaskyne, historické mestá. Nájdete tu úžasné historické mestá (Levoča, Spišská Nová Ves).
  • Na relaxáciu môžete využiť termálne kúpaliska. Kúpaliská v okolí Vrbov, Vyšné Ružbachy a Bešeňová.
  • Môžete navštíviť aquaparky Aquacity Poprad a Tatralandia v Liptovskom Mikuláši.
  • Milovníci histórie a pamiatok iste radi spoznajú historické centrá Spiša. Kežmarok, Levoču, kaštieľ v Strážkach, Spišský hrad, Ľubovniansky hrad. 
  • Ubytovaným hosťom radi ponúkneme bezplatnú pomoc pri plánovaných túrach. A organizovaných výletov do okolia.

Turistická ubytovňa

Lacné ubytovanie Tatry Turistická ubytovňa Viola

Lacné ubytovanie

Lacné ubytovanie na Slovensku celoročná prevádzka. Nástup na pobyt: od 14:00 hod. Odchod z pobytu: do 10:00 hod. Minimálna dĺžka pobytu: 1 noc

Lacné ubytovanie Vysoké Tatry

Lacné ubytovanie Tatry s polpenziou ubytovňa Viola. Lacné ubytovanie Vysoké Tatry s polpenziou ubytovanie v turistickej ubytovni. Dovolenka a pobyt v Tatrách polpenzia a plná penzia. Ubytovanie Tatry s polpenziou alebo plnou penziou. Dovolenka v Tatrách pobyt v Tatrách s polpenziou ubytovanie Veľká Lomnica. Ubytovanie so stravou za najlepšie ceny polpenzia alebo plná penzia.

Najlacnejšie ubytovanie ponuka ubytovania na Slovensku. Ponúkame lacné ubytovanie v Tatrách s deťmi. Ponuka ubytovania v 12 tich izbách ubytovacia kapacita 44 lôžok a jedna prístelka. Najlacnejšie ubytovanie na Slovensku.

Ubytovanie v Tatrách ubytovňa Viola

Ubytovanie so stravou v reštaurácii Reštaurácia & Bar 2 miestnosti reštaurácie. Reštaurácia kapacita 30 miest a 50 miest celková kapacita reštaurácie 80 miest. Ubytovanie so stravou ubytovaní hostia sa môžu stravovať v reštaurácii.

Stravovanie ubytovňa Viola

Penzión Vysoké Tatry Ubytovňa Viola skvelé miesto na rodinnú alebo firemnú akciu

Turistická ubytovňa Vysoké Tatry ponúka

Ubytovanie výborná lokalita

Lacné ubytovanie Tatry ubytovanie vo Veľkej Lomnici. Výborná lokalita Veľká Lomnica je vhodnou lokalitou. Lokalita na križovatke medzi Popradom, Kežmarkom a Tatranskou Lomnicou.

Ponuka ubytovania

Ubytovanie pre turistov, pre študentov, pre rodiny s deťmi. Pre robotníkov, pre skupiny, pre nenáročných. Ubytovanie na dovolenku, prázdniny, školské výlety, firemné akcie.

Kapacita ubytovania

Celková kapacita ubytovania 45 lôžok. Ponúkame Vám celoročné ubytovanie v 12-tich izbách. V ponuke ubytovania máme aj izby s balkónom.

Parkovanie

Bezplatné parkovanie pri objekte. Parkovanie máte zabezpečené priamo pri objekte na súkromnom parkovisku. Veľké parkovisko s dostatočnou kapacitou.

Vlaková stanica

Vlakové a autobusové spojenie v blízkosti našej ubytovne. Ubytovňa Vysoké Tatry je v blízkosti železničnej stanice Studený Potok a autobusovej zastávky Veľká Lomnica.

Nezávislé skupiny hostí

Ubytovanie pre jednotlivcov aj ubytovanie pre skupiny. V objekte je možné ubytovať viac samostatných nezávislých skupín. Ubytovanie aj pre väčšie skupiny ľudí.

Kapacita ubytovania

Kapacita ubytovania ubytovne Viola.
Ubytovacia kapacita 45 lôžok.
Kapacita reštaurácie 80 miest.
Dostatočná kapacita pre skupiny a akcie.

Celoročná prevádzka

Nepretržitá celoročná prevádzka s ubytovaním a stravou.
Letná sezóna - 01.05 - 31.10,
Zimná sezóna - 01.11 - 30. 04.

Úschovňa bicyklov a lyží

Úschovňa bicyklov a lyží. Ubytovaní hostia majú k dispozícii zdarma úschovňu lyží, snowboardov, bicyklov. Úschovňa sa nachádza pri vstupe do ubytovacieho zariadenia.

Stravovanie

Stravovanie pre ubytovaných hostí zabezpečované v našej reštaurácii. Pre ubytovaných hostí ponúkame možnosť objednať si u nás počas pobytu stravovanie. Možnosť objednať si jedlo na dovolenku.

Reštaurácia & Bar

Naša reštaurácia slúži primárne pre ubytovaných hostí našej ubytovne. Reštauráciu tvoria dva samostatné priestory a bar. Celková kapacita reštaurácie 80 miest.

Bar

Bar okrem klasickej barovej ponuky alkoholických nápojov, ponúka nealkoholické nápoje a drinky. Čapované pivo čapovaná kofola pochutiny, teplé nápoje.

Vonkajšie posedenie

Vonkajšie posedenie na terase. V lete si najlepšie vychutnáte obľúbený nápoj alebo chutné jedlo na vonkajšej terase. Vychutnáte si posedenie na terase.

Terasa

Terasa ako stvorená na usporiadanie spoločenských udalostí v letnom období. K príjemnému prostrediu patrí aj kvalitná kuchyňa. Zastrešená terasa je na to ideálna.

Denné menu

V našej reštaurácii varíme a ponúkame cez týždeň od pondelka do piatku denné menu. Počas týždňa Vám ponúkame chutné obedové menu za výhodnú cenu.

Možnosti stravovania

Samozrejmosťou príjemného pobytu v našej ubytovni je kvalitná strava a perfektná obsluha. Ponúkame možnosť stravovania: bez stravy, raňajky, obed, večera, polpenzia, plná penzia.

Spoločenská miestnosť

Reštaurácia s barom slúži ako a spoločenská miestnosť. Návštevníkom je k dispozícii ako spoločenská miestnosť s televízorom. Kde môžu tráviť voľné chvíle a oddychovať pri dobrej káve.

Vonkajší krb ohnisko

Hosťom je k dispozícii vonkajší krb vonkajšie ohnisko s príslušenstvom. Ktoré sa postarajú o tú správnu atmosféru. Hostia oceňujú romanticky praskajúce drevo a opekanie dobrôt.

Firemné akcie

Firemné akcie. Hľadáte to práve miesto, kde posedíte s kolegami či partnermi pri spoločnej večeri? Ponúkame priestory pre organizovanie školení, seminárov a konferencií.

Śkolenia

Máme všetko, čo potrebujete pre dokonalú firemnú akciu, školenie, konferenciu či team building. A k tomu vynikajúcu domácu kuchyňu a množstvo aktivít.

Akcie

Akcie rodinné a firemné akcie. Hľadáte skvelé miesto pre vašu oslavu alebo firemnú akciu? Ďalej hľadať nemusíte, u nás ste na správnom mieste. Zabezpečíme Vašu akciu.

Svadby

Hľadáte priestory na Vašu svadbu? Plánujete svadbu, ale stále neviete, kde ? Svadobné oslavy, rodinné jubileá a stretnutia, veselé aj smútočné udalosti, spoločenské akcie.

Rodinné oslavy

Pripravíme rodinné oslavy a párty podľa vašich predstáv. Skvelá zábava a dobré jedlo v príjemnom prostredí. Ponúkame priestory vhodné na organizovanie rodinných osláv.

Catering

Ponúkame Catering služba pod Tatrami pre každého, kto potrebuje zorganizovať rodinnú oslavu, svadbu, ples či akúkoľvek inú akciu. Ponúkame cateringové služby.

Šport a relax v okolí

Lokalita predstavuje veľmi dobrý východiskový bod výletov do Vysokých Tatier či nádherných historických miest Spiša. V oblasti sú aquaparky, lyžiarske strediská a mnoho ďalších atrakcií.

Biliard a stolný futbal

O Vašu zábavu sa postará biliard. Vo voľnom čase si môžete zahrať biliard a stolný futbal. Stolný futbal veľmi populárna a známa hra. K dispozícii sú aj elektronické šípky.

Veľký balkón (terasa)

Ubytovaní hostia majú k dispozícii veľký spoločný balkón terasu. Balkón je krásnym miestom na opaľovanie oddych a relaxáciu v letnom období, ale aj počas jesene.

Ubytovanie Vysoké Tatry Ubytovňa Viola

Lacné ubytovanie Tatry Turistická ubytovňa Viola ponúka lacné ubytovanie v Tatrách s deťmi. Penzión Vysoké Tatry Ubytovňa Viola ideálne miesto na Vašu letnú dovolenku. Zimnú dovolenku vo Vysokých Tatrách. Ideálne miesto na Vašu rodinnú oslavu alebo firemnú akciu počas celého roku.

Lacné ubytovanie v Tatrách

Lacné ubytovanie Tatry ubytovanie v Tatrách Ubytovňa Viola obec Veľká Lomnica. Turistická ubytovňa Vysoké Tatry ubytovanie je situované v blízkosti hlavnej cesty. Cesty, vedúcej z Popradu do Kežmarku Veľká Lomnica výborné miesto na dovolenku. Ubytovanie Vysoké Tatry s polpenziou za najlepšie ceny. Obec Veľká Lomnica štýlové ubytovanie, výhodná poloha a tiché prostredie pre romantický pobyt v Tatrách! Ubytovňa poskytuje lacné ubytovanie na Slovensku. Pre návštevníkov tejto oblasti pod Vysokými Tatrami. Pozrite si našu ponuku a rezervujte si svoj romantický pobyt v Tatrách u nás. Rezervujte si pobyt na vašu dovolenku u nás.

Dovolenka Vysoké tatry

Dovolenka Vysoké Tatry ponúkajú možnosť celoročnej vysokohorskej turistiky, lyžovania a cyklistiky.

Golfový a tenisový areál

Neďaleko sa nachádza golfový, jazdecký a tenisový areál.

AquaCity Poprad

AquaCity Poprad dokonalé miesto pre všetkých, ktorí milujú vodu Aquacity je vzdialené len 7 km.

Poprad

Cestná vzdialenosť z obce Veľká Lomnica do mesta Poprad len 8 km a 6 km od Kežmarku.

Ubytovanie Poprad a okolie

Hľadáte ubytovanie Poprad a okolie? Naše ubytovanie je Vám k dispozícii. Lacné ubytovanie Poprad a okolie. Naše lacné ubytovanie je od Popradu vzdialené len 8 km. Poprad Tatry výborná voľba pre spoznávanie okolia. Pozrite si našu stránku a vyberte si to najlepšie ubytovanie pre Vás. Lacné ubytovanie okolie Popradu v blízkom okolí Popradu.

Poprad Tatry a okolie je studňa možností na všetky možné aktivity. Okolie Popradu ponúka veľké množstvo príležitostí na skvelé zážitky.

Športové a iné aktivity v okolí do 15 km:

Bežecké trate (bežkovanie), Biliard, Bowling, Cyklistika / Cykloturistika, Fitness centrum, Futbalové ihrisko, Hubárčenie, Korčuľovanie (kolieskové), Korčuľovanie na ľade, Krytá plaváreň, Lyžovanie, Malá športová hala, Masáže, Otvorený bazén, Sauna, Snowboarding, Solárium, Stolný tenis, Tenis, Termálne bazény, Turistika, Viacúčelová veľká športová hala, Wellness, Zimný štadión.

Okolie

Okolie ponúka veľa možností na strávenie aktívnej dovolenky.

Ubytovanie Vysoké Tatry

Ubytovňa Viola výhodne situovaná v blízkosti Vysokých Tatier. Široké možnosti na šport, oddych a relax. Lacné ubytovanie pre celoročnú vysokohorskú turistiku, lyžovanie a cyklistiku. Reštaurácia s kapacitou 80 miest a letná terasa. Ubytovanie na Slovensku, rezervujte si lacné ubytovanie v Tatrách ešte dnes!

Otváracie hodiny

Pondelok: 09:30 - 22:00
Utorok: 09:30 - 22:00
Streda: 09:30 - 22:00
Štvrtok: 09:30 - 22:00
Piatok: 09:30 - 01:00
Sobota: 10:00 - 01:00
Nedeľa: 13:00 - 23:00
 
Zodpovedný vedúci: Rastislav Peták
Veľká Lomnica