Zastrešená terasa a pohodlie v Turistickej Ubytovni Viola. Letná zastrešená terasa pekné terasové sedenie.

Letná zastrešená terasa v Ubytovni Viola v Veľkej Lomnici

Užívajte si príjemné letné chvíle na našej zastrešenej terase v ubytovni Viola v krásnej Veľkej Lomnici. Zážitok z vonkajšieho sedenia, obklopení čerstvým vzduchom a krásnou prírodou, je nezameniteľný. Prijmite pozvanie k relaxácii a dožívajte si obľúbené nápoje a jedlá na jedinečnej terase priamo pod holým nebom.

Užívajte si pohodu a gastronomické lahôdky na našej zastrešenej terase v krásnej Veľkej Lomnici. Turistická ubytovňa Viola vám ponúka ideálne miesto pre relaxáciu a oddych počas vášho pobytu v Tatrách. Objavte náš útulný priestor s jedinečnou atmosférou a nezabudnuteľným výhľadom. Rezervujte si teraz a zažite Tatry s nami!

Naša zastrešená terasa vytvára útulný a chránený priestor pre našich zákazníkov. Užívajte si pohodlné a relaxačné okamihy na našej vonkajšej zastrešenej terase, kde môžete v pokoji posedieť bez ohľadu na poveternostné podmienky. Nechajte sa hýčkať atmosférou letnej terasy a zažite nezabudnuteľné chvíle pohody len s nami.

Vitajte na našej zastrešenej terase v ubytovni Viola v Veľkej Lomnici, kde spojenie príjemného prostredia, skvelej kuchyne a priateľskej atmosféry robí z našej terasy miesto na relaxáciu a pohodu. Tešíme sa na vašu návštevu!

Zastrešená terasa pre Vaše pohodlie. Záhradné posedenie vonkajšia terasa zastrešenie terasy. Zastrešená terasa. Naša zastrešená terasa.
  1. Zastrešená terasa pre Vaše pohodlie: Naša zastrešená terasa poskytuje nielen príjemné prostredie pre vonkajšie stolovanie, ale aj ochranu pred slnečnými lúčmi a nepriaznivým počasím. Užívajte si atmosféru leta bez obáv o počasie.
  2. Vonkajšie sedenie v útulnom prostredí: Naša terasa s kapacitou 30 miest je ideálnym miestom pre oddych a pohodu. Súkromie, dobrá kuchyňa a príjemné prostredie robia z vonkajšieho sedenia výnimočný zážitok.
  3. Grilovanie na terase: Počas letných mesiacov pripravujeme špeciality priamo z grilu. Naša grilovacia párty je skvelý spôsob, ako si užiť chvíle s rodinou a priateľmi na našej slnečnej terase.
  4. Oslavy a súkromné akcie: Urobte zo svojich osobných osláv nezabudnuteľné udalosti. Naša terasa je ideálnym miestom pre oslavy a grilovacie párty na objednávku.

Vonkajšie sedenie na letnej terase – Viac než jednoducho posedenie:

Vonkajšie sedenie na letnej terase
  • Záhradné posedenie: Ponúkame pohodlné záhradné sedenie na našej terase, kde si môžete vychutnať kompletné menu a špeciality priamo z grilu.
  • Denné menu a nápoje: Každý deň máme pre vás pripravené čerstvé denné menu. Ponúkame široký výber čapovaného piva, nealkoholických a alkoholických nápojov, vína a pochúťok.
  • Osviežujúce pivo a teplé nápoje: Nič nie je lepšie ako si vychutnať osviežujúce pivo alebo teplý nápoj na našej terase počas letných dní.

Letná terasa

V letných mesiacoch vám ponúkame možnosť vychutnať si našu letnú terasu. Táto príjemná exteriérová časť našej reštaurácie je k dispozícii pre našich zákazníkov, aby mohli čerpať radosť z teplých dní a letnej atmosféry. Na našej letnej terase môžete nielen relaxovať a vychutnávať si čerstvý vzduch, ale tiež objavovať naše kompletné menu podávané vonku. Či už si vyberiete obľúbený nápoj alebo chutné jedlo, letná terasa je ideálnym miestom pre príjemné zážitky v letných mesiacoch. Pridajte sa k nám a zažite nezabudnuteľné chvíle na našej letnej terase v Reštaurácii Viola.

Záhradné posedenie vonkajšia terasa zastrešenie terasy.

Zastrešená terasa

Naša zastrešená terasa je navrhnutá s cieľom poskytnúť príjemné prostredie pre vonkajšie posedenia v našej reštaurácii. Zastrešenie terasy nie je len estetickým prvkov, ale zároveň slúži ako ochrana pred intenzívnym slnkom a nepriaznivým počasím.

Táto terasa poskytuje príležitosť posedieť v príjemnom prostredí aj počas záhradných osláv či iných spoločenských podujatí, bez ohľadu na poveternostné podmienky. Bez ohľadu na to, či svieti slnko alebo prší, naša zastrešená terasa zabezpečuje, že si môžete vychutnať čerstvý vzduch a príjemné posedenie v suchu.

Zastrešená terasa ponúka drevené terasové sedenie a môže ubytovať až 30 osôb. Je ideálnym miestom na relaxáciu a pohodové posedenie v letných mesiacoch. Okrem toho je vhodná pre organizovanie súkromných alebo firemných posedení a osláv. Pridajte sa k nám a zažite príjemné chvíle na našej peknej zastrešenej terase v Reštaurácii Viola.

Terasové sedenie v Reštaurácii Viola.

Terasové sedenie v Reštaurácii Viola

Vychutnajte si nezabudnuteľné okamihy vonkajšieho pohodlia na našej terase. S jednoduchým, no elegantným terasovým sedením pre 30 ľudí vytvárame ideálne miesto pre relaxáciu a pochúťky pod holým nebom. Nechajte sa unášať príjemnou atmosférou a užívajte si ich.

Zažite pohodu a relax na našej terase. S terasovým sedením pre 30 osôb vytvárame príjemné prostredie, kde môžete vychutnávať jedinečné okamihy pod holým nebom. Terasa je ideálnym miestom pre obedy s rodinou, večerné stretnutia s priateľmi alebo jednoducho na oddych počas letných dní. Užite si atmosféru našej záhradnej terasy, ktorá je otvorená pre vás počas celej letnej sezóny. Tešíme sa na vašu návštevu!

Terasa na oslavy Vaše oslavy na terase terasové sedenie na oslavu. Záhradné sedenie na oddych aj zábavné oslavy v letných mesiacoch. Krásna oslava na našej slnečnej terase pohoda na terase. Letná terasa sedenie priestory na súkromné oslavy, ktoré Vám prispôsobíme na mieru. Vaša pohoda na terase je pre nás dôležitá.

Vonkajšie posedenie na terase. Vonkajšie sedenie na letnej terase.

Vonkajšie posedenie a letná terasa sú pravým opakom každodenného zhonu. Táto oáza pohody je ideálnym miestom na oddych, a to nielen pre chvíle obedov s rodinou alebo príjemného posedenia s priateľmi. Ani nepriaznivé počasie nezmarí vašu radosť z príjemného času vonku pri káve a výbornom jedle.

Naša terasa je skvelým miestom, kde môžete vychutnať výnimočné jedlá a nápoje pod holým nebom. Bez ohľadu na to, či prídete na chutné obedy, šálku kávy alebo večerné pivo, vonkajšie posedenie na našej terase vám ponúkne príjemné okamihy plné radosti.

V letné dni je terasa ideálnym miestom na ochutnávanie výborných špecialít tradičnej domácej kuchyne. S kvalitnými surovinami a pestrým menu sa s nami môžete tešiť na skvelý čas strávený s priateľmi pri chutnom jedle. Pridajte sa k nám na terasu a zažite pohodu a chuť života.

Grilovanie na terase letná grilovačka.

Pripravujeme špeciality priamo z grilu, a to najmä počas pekného počasia, keď naša terasa ožíva vôňou grilovaných lahôdok. Letnú pohodu našich hostí umocňuje nielen vonkajšie posedenie, ale aj grilovačka na terase našej ubytovne. Grilujeme na terase na objednávku, aby sme vám ponúkli čerstvé a lahodné chute pod holým nebom.

Vychutnajte si grilované špeciality v príjemnom prostredí vonkajšieho posedenia a v zázemí, ktoré sme pre vás pripravili pre grilovanie. Na zastrešenej terase našej reštaurácie nájdete dokonalé miesto na príjemný letný večer. Doprajte si nezabudnuteľný zážitok s večerou pri vonkajšom grile, kde sa stretne chuť výborného jedla s atmosférou slnečnej terasy.

Vonkajšia terasa náš priestor na vonkajšie sedenie, teda vonkajšia terasa. Ponúka príjemné záhradné posedenie pod zastrešením. Vonkajšia terasa jednoduchá terasa zastrešenie terasy.

Vonkajšia terasa

Náš priestor na vonkajšie sedenie, teda vonkajšia terasa, ponúka príjemné záhradné posedenie pod zastrešením. V letných mesiacoch je to ideálne miesto na vychutnávanie obľúbených nápojov a chutných jedál priamo pod otvoreným nebom.

Záhradné sedenie na našej terase umožňuje každému z našich hostí relaxovať pri káve alebo si dopriať osviežujúce pivo. V lete ožíva terasa rôznymi akciami a grilovacími párty. U nás si môžete vychutnať nezabudnuteľný zážitok pri grilovaní alebo gulášovej párty na našej terase pre 30 osôb. Pridajte sa k nám a zažite skvelú atmosféru našej krásnej terasy v Reštaurácii Viola.

Guláš párty na letnej terase

Pripravte sa na nezabudnuteľnú Guláš párty na našej letnej terase v Reštaurácii Viola! Naši kuchári s láskou pripravia chutný guláš, ktorý vás poteší svojou výnimočnou chuťou.

Naša terasa, s kapacitou pre 30 osôb, je ideálnym miestom na usporiadanie Vašej guláš párty. Pridajte sa k nám, jedzte, pite a veseľte sa v príjemnom vonkajšom prostredí. Urobte z Vašej guláš párty nezabudnuteľnú udalosť na našej peknej terase v Reštaurácii Viola.

Reštaurácia s terasou

Reštaurácia s terasou

Vitajte v našej reštaurácii s terasou! S kapacitou 80 miest v hlavnej časti a ďalších 30 miest na terase, sme ideálnym miestom na nezabudnuteľné gastronomické zážitky. Jednoduchá terasa ponúka príjemné terasové sedenie pre 30 ľudí, vytvárajúc atmosféru, ktorá je zároveň pokojná a príjemná.

Záhradná terasa Reštaurácie Viola vás srdečne očakáva počas letnej sezóny. Pripravili sme pre vás útulné miesto na relaxáciu, kde si môžete vychutnať čaro záhradného posedenia. Naša terasa je nielen miestom na oddych, ale aj ideálnou voľbou pre oslavy a rôzne spoločenské udalosti.

Letná terasa vytvára skvelé prostredie pre obed s rodinou, večerné stretnutie s priateľmi alebo relaxačné pivko. A ak máte chuť na grilovačku, naša terasa je pripravená uspokojiť vaše grilovacie túžby.

Záhradné posedenie v našej reštaurácii ponúka ideálny únik z každodenného zhonu. Počas teplých mesiacov môžete využiť možnosť vonkajšieho posedenia na terase alebo si vybrať krytú letnú terasu, kde vás radi obslúžime s bohatou ponukou chutného jedla a osviežujúcich nápojov.

Dovoľte nám, aby sme vás potešili kombináciou lahodného jedla a osviežujúcich nápojov, a poskytli vám energiu, ktorú potrebujete. Tešíme sa na vašu návštevu v našej reštaurácii s terasou!

Ubytovanie Vysoké Tatry

Ubytovňa Viola výhodne situovaná v blízkosti Vysokých Tatier. Široké možnosti na šport, oddych a relax. Lacné ubytovanie pre celoročnú vysokohorskú turistiku, lyžovanie a cyklistiku. Reštaurácia s kapacitou 80 miest a letná terasa. Ubytovanie na Slovensku, rezervujte si lacné ubytovanie v Tatrách ešte dnes!

Otváracie hodiny

Pondelok: 09:30 - 22:00
Utorok: 09:30 - 22:00
Streda: 09:30 - 22:00
Štvrtok: 09:30 - 22:00
Piatok: 09:30 - 01:00
Sobota: 10:00 - 01:00
Nedeľa: 13:00 - 23:00
 
Zodpovedný vedúci: Rastislav Peták
Veľká Lomnica