Zastrešená terasa terasové sedenie

Zastrešená terasa vonkajšie sedenie

Zastrešená terasa Veľká Lomnica Turistická ubytovňa Viola. Vonkajšie sedenie na terase pekné záhradné sedenie zastrešená terasa terasové sedenie. V lete si najlepšie vychutnáte obľúbený nápoj alebo chutné jedlo na vonkajšej terase priamo pod holým nebom. Každý z nás ocení vonkajšie sedenie, na letnej terase, pri ktorom si môže vychutnať kávu alebo dobré vychladené pivo. U nás si môžete posedieť na vonkajšej terase pri jedle, káve, nápojoch, bez obáv sa naobedovať, navečerať alebo aj zabaviť na čerstvom tatranskom vzduchu. Naša reštaurácia s krytou terasou je na to ideálna.

Terasa Reštaurácia Viola

Terasa je, ako stvorená na usporiadanie spoločenských udalostí a osláv v letnom období. K príjemnému prostrediu patrí aj kvalitná kuchyňa. Zastrešená terasa vytvára chránený priestor pre zákazníkov na vonkajšie stolovanie a sedenie na terase. Vonkajšia terasa sa premení na príjemné miesto pre relax, vonkajšiu jedáleň, posedenie či miesto na oslavu a spríjemní Vám posedenie s priateľmi.

Letná terasa terasové sedenie

Záhradné posedenie Veľká Lomnica pekná terasa.

Vonkajšie sedenie

Vonkajšie sedenie vonkajšia zastrešená terasa pre 30 osôb. Letná terasa vonkajšie posedenie na čerstvom vzduchu. Záhradné posedenie letné sedenie na našej terase pekné drevené terasové sedenie.

Hľadáte skvelé miesto pre vašu oslavu alebo firemnú akciu? Ďalej hľadať nemusíte, u nás ste na správnom mieste. Aj, keď prší, sme radi vonku, napríklad letná terasa pod strechou. Niet atraktívnejšieho miesta na vonkajšie sedenie, ako je zastrešená vonkajšia terasa.

Terasa a vonkajšie posedenie vedia spríjemniť život. Terasové sedenie vonkajšia terasa je ideálnym miestom. Letná terasa pekná terasa na organizovanie súkromných alebo firemných posedení a osláv.

Grilovanie na terase Veľká Lomnica

Grilovanie na terase

Grilovanie na terase. Za pekného počasia pripravujeme na terase špeciality priamo z grilu. Letnú pohodu vám spríjemní aj letné sedenie a letná grilovačka na terase našej ubytovne. Grilujeme na terase ubytovne na objednávku!

Vychutnajte si grilované špeciality vonkajšie posedenie a zázemie pre grilovanie. Na našej zastrešenej terase našej reštaurácie. Príjemný večer môžete zavŕšiť večerou pri vonkajšom grile na našej terase. Grilovanie je obľúbenou chvíľou v kruhu milovaných, a to hlavne, keď nám praje pekné počasie. Vôňa pečeného mäsa, rýb, zeleniny i ovocia pôsobia na hostí ako magnet. S vašimi najbližšími si grilované mäso, ryby a zeleninu môžete vychutnať na slnečnej terase. Reštaurácia s terasou je na to ideálna.

Reštaurácia s terasou

Reštaurácia s terasou

Naša Reštaurácia s terasou. Reštaurácia má kapacitu 80 miest terasa má kapacitu 30 miest. Jednoduchá terasa ponúka terasové sedenie vonkajšie sedenie pre 30 ľudí. V letných mesiacoch si môžete posedieť na našej letnej terase, ktorá ponúka príjemnú a tichú atmosféru. Príďte si k nám v letnej sezóne opäť užiť našu vonkajšiu terasu. Oslavy v reštaurácii, na terase reštaurácia s terasou terasové sedenie je na to výborná voľba. Letná terasa skvelé miesto na obed, večerné pivko na terase s priateľmi. Terasa je výborná na letnú grilovačku. Počas letnej sezóny Vás radi obslúžime na krytej letnej terase. Dobijete energiu kombináciou chutného jedla, osviežujúcich nápojov. Možnosťou je posedenie v našej reštaurácii. V teplom období je ideálnym miestom vonkajšie posedenie na našej terase.

Vonkajšie sedenie na terase

Vonkajšie sedenie na terase pekné záhradné sedenie zastrešená terasa terasové sedenie. V lete si najlepšie vychutnáte obľúbený nápoj alebo chutné jedlo na vonkajšej terase pod holým nebom. Každý z nás ocení vonkajšie sedenie, na vonkajšej terase, pri ktorej si môže vychutnať kávu alebo dobre vychladené pivo.

Ubytovanie Vysoké Tatry

Výhodná poloha ubytovne Viola poskytuje návštevníkom široké možnosti na šport, oddych a relaxáciu. Okolie a Vysoké Tatry ponúkajú možnosť celoročnej vysokohorskej turistiky, lyžovania a cyklistiky. Ubytovňa Viola ponúka ubytovanie s celkovou kapacitou 45 lôžok. K dispozícii je reštaurácia s barom s kapacitou 80 miest na zabezpečenie stravovania a akcií. Viola je miesto na akcie a oslavy, rodinné akcie, firemné akcie, školenia či posedenie s priateľmi.

Otváracie hodiny

Pondelok: 09:30 - 22:00
Utorok: 09:30 - 22:00
Streda: 09:30 - 22:00
Štvrtok: 09:30 - 22:00
Piatok: 09:30 - 01:00
Sobota: 10:00 - 01:00
Nedeľa: 13:00 - 23:00
 
Zodpovedný vedúci: Rastislav Peták
Veľká Lomnica