Letná zastrešená terasa pekné terasové sedenie.

Letná terasa vonkajšie sedenie

Letná terasa Veľká Lomnica Turistická ubytovňa Viola. Vonkajšie sedenie pekné záhradné sedenie v zastrešenej terase terasové sedenie. V lete si najlepšie vychutnáte obľúbený nápoj alebo chutné jedlo na vonkajšej terase priamo pod holým nebom. Každý z nás ocení vonkajšie sedenie, na letnej terase, pri ktorom si môžete vychutnať kávu alebo dobré vychladené pivo. U nás si môžete posedieť na vonkajšej terase pri jedle, káve, nápojoch, bez obáv sa naobedovať, navečerať alebo aj zabaviť na čerstvom tatranskom vzduchu. Naša reštaurácia s krytou terasou záhradné sedenie je na to ideálne.

Terasa Reštaurácia Viola

Zastrešená Terasa

Terasa je, ako stvorená na usporiadanie spoločenských udalostí a osláv v letnom období. K príjemnému prostrediu na terase patrí aj kvalitná kuchyňa dobré jedlo a chladné nápoje. Reštaurácia s vonkajším posedením.

Zastrešená terasa vytvára chránený priestor pre zákazníkov na vonkajšie stolovanie a sedenie na terase. Zastrešená terasa vonkajšia terasa sa v lete premení na príjemné miesto. Letná terasa miesto na posedenie a oddych.

Naši hostia majú možnosť usadiť sa v letnom období na našej zastrešenej terase. Reštaurácia s terasou kapacita letnej terasy je 30 miest. Posedenie na terase je v lete veľmi príjemné. Zastrešenie terasy vám poskytne nielen súkromie, ale aj ochranu pred vrtochmi počasia.

Vonkajšia terasa

Vonkajšia terasa letná terasa ako stvorená na odpočinok a posedenie s blízkymi a priateľmi. Záhradné sedenie na našej terase. Pekná terasa Reštaurácia Viola vonkajšia terasa.

Vonkajšie sedenie

Vonkajšie sedenie

Vonkajšie sedenie v letných mesiacoch je našim zákazníkom k dispozícii aj veľká letná terasa. Na letnej terase podávame kompletné menu a špeciality priamo z grilu. Ponúkame denné menu.

Príjemné chvíle na čerstvom vzduchu vonkajšie sedenie s ponukou reštauračných služieb. Pekná záhradná terasa ponúka našim zákazníkom príjemné posedenie. Sedenie a vonkajšia terasa sa v lete premení na príjemné miesto oddychu a zábavy. Ponúkame čapované pivo, nealkoholické nápoje, teplé nápoje, alkoholické nápoje, víno a pochutiny.

Vonkajšie sedenie miesto pre relax, vonkajšiu jedáleň. Miesto na posedenie či miesto na oslavu. Vonkajšie sedenie Vám spríjemní posedenie s priateľmi.

Letná terasa

Letná terasa je k dispozícii v letných mesiacoch našim zákazníkom. Letná terasa a vonkajšie posedenie vedia spríjemniť život. Záhradné posedenie na letnej terase podávame aj kompletné menu.

Záhradné posedenie vonkajšia terasa zastrešenie terasy.

Zastrešená terasa

Zastrešená terasa slúži na zastrešenie vonkajších posedení v našej reštaurácií. Posedenie na zastrešenej terase si vychutnáte. Ak počas vašich záhradných osláv či posedení s priateľmi nechcete byť odkázaní na počasie.

Zastrešenie terasy vás chráni nielen pred prudkým slnkom, ale aj v prípade nepriaznivého počasia zostanete v suchu. Letná zastrešená terasa vonkajšie posedenie na čerstvom vzduchu. Záhradné posedenie na letné sedenie na našej terase pekné drevené terasové sedenie.

Zastrešená terasa vonkajšie sedenie pre 30 osôb. Terasové sedenie vonkajšia terasa je ideálnym miestom na sedenie v letnom období pri dobrom jedle a čapovanom pive. Letná terasa sedenie pekná terasa na organizovanie súkromných alebo firemnych posedení a osláv.

Terasové sedenie

Terasové sedenie

Terasové sedenie vonkajšie sedenie vhodné na Vašu rodinnú oslavu alebo firemnú akciu. Hľadáte skvelé miesto pre vašu oslavu alebo firemnú akciu? Ďalej hľadať nemusíte, u nás ste na správnom mieste. Aj, keď prší, sme radi vonku, napríklad letná terasa sedenie pod strechou záhradné sedenie.

Niet atraktívnejšieho miesta na vonkajšie sedenie, ako je terasové sedenie. Na letnej zastrešenej terase. Potrebujete zastrešiť svoje rodinné stretnutia, záhradné párty, grilovačky, oslavy alebo krstiny?

Alebo sa chystáte na párty či oslavu? Ponúkame priestor na oslavu na terase. Terasové sedenie vonkajšie sedenie je obľúbeným sedením na rôzne grilovačky, záhradné párty, oslavy, guláš partiu.

Terasa na oslavy Vaše oslavy na terase terasové sedenie na oslavu. Záhradné sedenie na oddych aj zábavné oslavy v letných mesiacoch. Krásna oslava na našej slnečnej terase. Letná terasa sedenie priestory na súkromné oslavy, ktoré Vám prispôsobíme na mieru. Vaša pohoda na terase je pre nás dôležitá.

Vonkajšie posedenie

Vonkajšie posedenie

Vonkajšie posedenie a letná terasa vedia spríjemniť život. Vonkajšie posedenie vonkajšia terasa je ideálnym miestom. Miesto na obed či posedenie s priateľmi. Príjemné posedenie pri káve či dobrom jedle Vám nepokazí ani zlé počasie. Letná pohoda na terase.

Skvelým spôsobom, ako si užiť vonkajšie posedenie pri dobrom jedle je naša terasa. Príďte si vychutnať dobrý obed kávu a nápoje. Dobre sa najesť na čerstvom vzduchu na vonkajšom posedení. Príďte si posedieť k nám na našu terasu. Čaká tu na Vás vonkajšie posedenie.

V lete si dobré pivo môžete vychutnať na našej terase. Výborné pivo, poctivé drinky a kvalitná ponuka jedál to Vám ponúka vonkajšie sedenie na našej terase. Letná pohoda na terase.

Pohoda na terase. Na našej terase vám ponúkneme skvelé špeciality tradičnej domácej kuchyne z kvalitných surovín. Jednoducho ideálne podmienky na posedenie s priateľmi na terase pri dobrom jedle. Pohoda na terase.

Grilovanie na terase letná grilovačka.

Grilovanie na terase

Grilovanie na terase. Za pekného počasia pripravujeme na terase špeciality priamo z grilu. Letnú pohodu vám spríjemní aj letné sedenie a letná grilovačka na terase našej ubytovne. Grilujeme na terase ubytovne na objednávku!

Vychutnajte si grilované špeciality vonkajšie posedenie a zázemie pre grilovanie. Na zastrešenej terase našej reštaurácie. Príjemný večer môžete zavŕšiť večerou pri vonkajšom grile na našej terase.

Grilovanie je obľúbenou chvíľou v kruhu milovaných, a to hlavne, keď nám praje pekné počasie. Vôňa pečeného mäsa, rýb, zeleniny i ovocia pôsobia na hostí ako magnet. S vašimi najbližšími si grilované mäso, ryby a zeleninu môžete vychutnať na slnečnej terase. Reštaurácia s terasou je na to ideálna.

Vonkajšia terasa jednoduchá terasa zastrešenie terasy.

Vonkajšia terasa

Vonkajšia terasa vonkajšie sedenie na terase. Pekné záhradné sedenie zastrešená terasa terasové sedenie. V lete si najlepšie vychutnáte obľúbený nápoj alebo chutné jedlo na vonkajšej terase pod holým nebom.

Záhradné sedenie každý z nás ocení vonkajšie sedenie, na vonkajšej terase. Záhradné posedenie pri ktorom si môžete vychutnať kávu alebo dobre vychladené pivo.

Na terase sa v letných mesiacoch konajú zaujímavé akcie a Grill Párty. Spravte si u nás nezabudnuteľný gril l párty alebo guláš partiu.

Guláš párty

Guláš párty na letnej terase. Navaríme Vám chutný guláš a Vaša guláš párty môže začať. Jedzte, pite a veseľte sa. Na terase pre 30 osôb, ktorá je ideálnym miestom na Vašu guláš párty. Pekná terasa Reštaurácia Viola.

Reštaurácia s terasou

Reštaurácia s terasou

Reštaurácia s terasou

Naša Reštaurácia s terasou. Reštaurácia má kapacitu 80 miest terasa sedenie má kapacitu 30 miest. Jednoduchá terasa ponúka terasové sedenie vonkajšie sedenie pre 30 ľudí. V letných mesiacoch si môžete posedieť na našej letnej terase záhradná terasa, ktorá ponúka príjemnú a tichú atmosféru záhradné sedenie.

Záhradná terasa Reštaurácia Viola príďte k nám v letnej sezóne opäť využiť našu vonkajšiu terasu. Oslavy v reštaurácii, na terase reštaurácie terasové sedenie je na to výborná voľba.

Letná terasa skvelé miesto na obed, večerné pivko na terase s priateľmi. Terasa je výborná na letnú grilovačku. 

Záhradné posedenie

Možnosťou je posedenie v našej reštaurácii. V teplom období je ideálnym miestom vonkajšie posedenie na terase. Počas letnej sezóny Vás radi obslúžime na krytej letnej terase. Dobijete energiu kombináciou chutného jedla, osviežujúcich nápojov. 

Ubytovanie Vysoké Tatry

Ubytovňa Viola výhodná poloha poskytuje návštevníkom. Široké možnosti na šport, oddych a relaxáciu. Vysoké Tatry a okolie ponúka. Možnosť celoročnej vysokohorskej turistiky. Lyžovanie a cyklistika. Ubytovňa ponúka ubytovanie. Lacné ubytovanie v Tatrách. K dispozícii je reštaurácia s barom s kapacitou 80 miest. Zabezpečuje stravovanie a akcie miesto na akcie a oslavy. Rodinné oslavy, firemné akcie, školenia či posedenie. V lete je k dispozícii letná terasa.

Otváracie hodiny

Pondelok: 09:30 - 22:00
Utorok: 09:30 - 22:00
Streda: 09:30 - 22:00
Štvrtok: 09:30 - 22:00
Piatok: 09:30 - 01:00
Sobota: 10:00 - 01:00
Nedeľa: 13:00 - 23:00
 
Zodpovedný vedúci: Rastislav Peták

Fotogaléria

Veľká Lomnica