Ochrana osobných údajov

Vaše osobné údaje

Turistická ubytovňa Viola - Popradská 518, 059 52 Veľká Lomnica
Telefón: +421-52-4682751, Mobil: +421-903-532-556
Email: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.
Web: www.ubytovnaviola.sk

Vaše osobné údaje spracovávame ako správca, pričom určujeme, ako budú tieto údaje spracovávané, na aký účel, ako dlho, a vyberáme prípadných ďalších spracovateľov, ktorí nám pomáhajú so spracovaním.

Kontaktné údaje na zodpovednú osobu

Ak máte otázky počas spracovania údajov, kontaktujte nás na tel. čísle +421-903-532-556 alebo emailom na Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript..

Rozsah osobných údajov a účely spracovania

Vaše osobné údaje spracovávame z dôvodu poskytovania služieb, plnenia zmluvy, vedenia účtovníctva a marketingových aktivít. Máte právo odvolať súhlas s marketingom kedykoľvek.

Zabezpečenie a ochrana osobných údajov

S osobnými údajmi zaobchádzame v súlade s platnou legislatívou a využívame technologické prostriedky na zabezpečenie informácií. Všetky údaje sú uložené na zabezpečených serveroch v EÚ.

Poskytnutie osobných údajov tretím stranám

Zamestnanci a spolupracovníci majú prístup k osobným údajom. Pre niektoré operácie využívame služby spracovateľov, ktorí špecializujú na dátové spracovanie.

Poskytnutie osobných údajov mimo EU

Akékoľvek spracovanie údajov bude vykonané výhradne na území EÚ.

Vaše práva v súvislosti so spracovaním a ochrannou údajov

Máte právo na informácie, prístup k údajom, ich opravu, obmedzenie spracovania, prenosnosť údajov a výmaz (byť zabudnutý). V prípade sťažnosti sa môžete obrátiť na Úrad pre ochranu osobných údajov.

Odhlásenie zo zasielania newsletterov a obchodných oznámení

Môžete sa kedykoľvek odhlásiť z odberu našich e-mailov kliknutím na odhlasovací odkaz v každej zaslanej e-mailovej správe.

Mlčanlivosť

Naši zamestnanci aj spolupracovníci sú povinní zachovávať mlčanlivosť o osobných údajoch a bezpečnostných opatreniach. Táto mlčanlivosť trvá aj po skončení záväzkových vzťahov.

Tieto zásady platia od 21.11.2021 a nahrádzajú predchádzajúcu Ochranu osobných údajov.

Ubytovanie Vysoké Tatry

Ubytovňa Viola výhodne situovaná v blízkosti Vysokých Tatier. Široké možnosti na šport, oddych a relax. Lacné ubytovanie pre celoročnú vysokohorskú turistiku, lyžovanie a cyklistiku. Reštaurácia s kapacitou 80 miest a letná terasa. Ubytovanie na Slovensku, rezervujte si lacné ubytovanie v Tatrách ešte dnes!

Otváracie hodiny

Pondelok: 09:30 - 22:00
Utorok: 09:30 - 22:00
Streda: 09:30 - 22:00
Štvrtok: 09:30 - 22:00
Piatok: 09:30 - 01:00
Sobota: 10:00 - 01:00
Nedeľa: 13:00 - 23:00
 
Zodpovedný vedúci: Rastislav Peták
Veľká Lomnica