Akcie a oslavy rodinné oslavy firemné akcie, kde spraviť oslavu.

Akcie a oslavy

Akcie a oslavy v ubytovni Viola Veľká Lomnica firemné akcie a rodinné oslavy. Hľadáte skvelé miesto pre vašu rodinnú oslavu alebo firemnú akciu. Miesto na oslavy a firemné akcie? Hľadáte priestory vhodné na organizovanie rodinných osláv. Ako sú narodeniny, výročia, kar, promócie, akcie a rodinné oslavy a svadby. Posedenia s priateľmi akcie s priateľmi oslavy a stretnutia. Akcie a oslavy ste na správnom mieste na oslavy a firemné akcie. Či už je to detská oslava alebo narodeninová oslava dospelých.

Pripravíme Vám menu na oslavu jedlo na oslavu a výzdobu na oslavu. Zabezpečíme občerstvenie na oslavu narodenín, občerstvenie na párty a inú akciu. Výzdobu na oslavu narodenín alebo rodinnú oslavu a akciu. Menu na oslavu občerstvenie na oslavu slávnostné prestieranie stola na akcie a oslavy. Pohostenie na oslavu dobré jedlo na oslavu a občerstvenie na párty domáci catering. Ponúkame Vám naše služby a priestory na svadbu, oslavu, stužkovú, rodinné oslavy, firemné posedenia. Ponúkame cateringové služby. Prenájom miestnosti na oslavy priestor na oslavu. Priestory pre vašu oslavu.

Akcie a oslavy rodinné oslavy, posedenia a firemné akcie.

Občerstvenie na oslavu

Oslávte významné udalosti vašej rodiny v príjemnej atmosfére našej reštaurácie. Či už sú to narodeniny, krstiny, promócie, prvé sväté prijímanie či iné rodinné akcie. Naša reštaurácia je vhodná na akcie a oslavy. Vhodná na organizovanie rodinných osláv a firemných akcií.

Okrem skvelej zábavy pekných priestorov a fantastického jedla vám ponúkame. Menu na oslavu a pohodlné parkovanie zadarmo. V prípade záujmu a potreby Vám vieme zabezpečiť u nás aj ubytovanie.

V letnom období je k dispozícii vonkajšia zastrešená letná terasa. Kde sa dá príjemne posedieť vychutnať si naše dobré jedlo a Vašu oslavu.

Oslavy spoločenské akcie a podujatia

Spoločenské podujatia a akcie. Akcie Reštaurácia vám ponúka ideálne miesto na oslavu menu na oslavu a pekné priestory. Na rodinné oslavy, firemné akcie, firemné eventy rozlúčky so slobodou. Ak hľadáte ideálne miesto na vaše rodinné jubileá, krstiny, svadbu či iné oslavy. Ponúkame Vám príjemné a jednoduché riešenie. Ponúkame Vám priestory a zabezpečenie Vašej oslavy a akcie aj s ubytovaním. Miesto na Vašu rodinnú oslavu alebo firemnú akciu.

Pohostenie na oslavu

Výzdoba na oslavu

Rodinné oslavy výzdoba na oslavu akcie a oslavy.

Rodinná oslava

Pripravíme rodinné oslavy a párty podľa vašich predstáv. Skvelá zábava a dobré jedlo v príjemnom prostredí. Prežite nezabudnuteľné chvíle s vašimi blízkymi. Ponúkame Vám priestor na oslavu.
Naša reštaurácia je to správne miesto pre Vašu rodinnú oslavu. Ku každej akcii pristupujeme absolútne zodpovedne a individuálne. Ak hľadáte miesto na usporiadanie rodinnej oslavy, posedenia a určité množstvo kapacity na prespanie, no zároveň dostatok miesta na spoločne strávené chvíle.
Nezáleží na tom aká široká rodina sa stretne alebo koľkých priateľov pozvete. Podstatné, predsa je, prežiť spolu pár príjemných nezabudnuteľných chvíľ. Aby také naozaj boli, o to sa už s radosťou postaráme mi. 

Rodinná oslava s ubytovaním

Rodinná oslava s ubytovaním naša ponuka na oslavu je komplexná. Naša kapacita je 80 miest v interiéri, 30 miest na terase + privátne parkovanie pre 20 áut. Reštauráciu tvoria dva samostatné priestory s celkovou kapacitou 80 miest. Kapacita ubytovania 45 lôžok. Dobrá dostupnosť autom, vlakom aj autobusom. Môžete u nás usporiadať rôzne akcie a oslavy.

Detská oslava výzdoba

Detská oslava výzdoba akcie a oslavy.

Detská oslava

Detské oslavy sa čoraz častejšie organizujú aj v reštaurácii. Chcete pre deti nezabudnuteľnú detskú oslavu? Oslavou narodenín v našej reštaurácii potešíte každého malého oslávenca. Detská oslava pre chlapca aj oslava pre dievča. Ponúkame Vám reštauráciu na rodinnú oslavu s deťmi.

Chcete pre deti peknú detskú oslavu či iné podujatie pre rodiny s deťmi? Ponúkame Vám priestor na detskú oslavu v krásnej reštaurácii. Priestor na krstiny alebo inú rodinnú slávnosť priestor pre Vašu oslavu detské oslavy.

Ponúkame Vám priestor. Pre organizáciu nezabudnuteľnej detskej narodeninovej oslavy alebo párty. Detské oslavy alebo rodinné posedenia. Máme riešenie na každú oslavu. Bez ohľadu na to či chcete osláviť narodeniny svojho drobca alebo sú to už staršie deti. Oslavu pre vaše deti.

Oslava pre deti

Na žiadnej vydarenej detskej oslave nesmie, chýbať vyzdobený narodeninový stôl a pekná výzdoba. Ten už na vás bude čakať v našej reštaurácii. Neviete, kde a, ako zorganizovať oslavu vašim deťom ? Príďte k nám a užite si príjemné prostredie, skvelé jedlo a pohodlnú detskú oslavu bez starostí.

Miesto na oslavu firemnú akciu

Firemné akcie miesto na oslavu firemnú akciu.

Firemné akcie

Firemné akcie, školenie, seminár alebo teambuilding. Hľadáte to práve miesto, kde posedíte s kolegami či partnermi pri spoločnej večeri? Chcete dopriať Vašim zamestnancom koncoročné posedenie? Sme miesto pre oslavy, stretnutia, posedenia, firemné akcie, firemné eventy, školenia. Či iné akcie podľa želania. Firemné kapustnice, koncoročné posedenia.

Máme všetko, čo potrebujete pre dokonalú firemnú akciu, školenie, konferenciu či team building. A k tomu vynikajúcu domácu kuchyňu a množstvo aktivít. Váš relax na pravom mieste v našich priestoroch.

Plánujete organizovať firemnú akciu, školenie, seminár alebo teambuilding? Reštaurácia s kapacitou 80 miest je ideálna pre usporiadanie firemných akcií rôznych súkromných akcií.

Firemné akcie ubytovanie

Hľadáte ubytovanie na firemné akcie? Ponúkame ubytovanie pre firemné akcie vo Vysokých Tatrách. Firemné akcie, firemné eventy, vianočná party aj s ubytovaním. Event pre zamestnancov alebo klientov zorganizujeme za vás. Event na mieru podľa Vašich predstáv. Usporiadajte svoj firemný event u nás. Spravte si so svojimi kolegami nezabudnuteľný firemný večierok. Od firemných konferencií, workshopov až po tímbuildingy a firemné akcie.

Miesto na svadbu

Svadby miesto na svadbu priestory na Vašu svadbu.

Svadby

Hľadáte priestory na Vašu svadbu? Plánujete svadbu, ale stále neviete, kde? Svadobné oslavy, rodinné jubileá a stretnutia. Akékoľvek veselé aj smútočné udalosti a spoločenské akcie. Ponúkame aj denné menu. 
 
Svadobné miesto je jedným z najdôležitejších pilierov svadby. A dôležité je aj jedlo na svadbu. Odvíja sa od neho, ako sa vy aj svadobčania budete cítiť. Akým spôsobom a, čo budete jesť.
 
Ponúkame Vám jedinečné miesto pre váš jedinečný deň. Radi vám pripravíme Vašu unikátnu svadobnú oslavu. V krásnom prostredí našej reštaurácie si môžete vychutnať chvíle zábavy, radosti a tanca. Vieme Vám zabezpečiť aj ubytovanie na túto slávnostnú chvíľu. 

Catering

Catering poskytujeme cateringové služby na akcie a oslavy.

Cateringové služby

Catering poskytujeme cateringové služby. Catering a naše služby sa dajú využiť na rôzne spoločenské udalosti. Domáci catering, Vianočný catering, Párty catering. Služba pre každého. Potrebujete zorganizovať rodinnú oslavu, svadbu, ples či akúkoľvek inú akciu.

Dobrý catering zabezpečí, aby Vaša oslava bola výnimočná a zapamätateľná. Dobrý catering na oslavu. Ak chystáte akciu, na ktorú potrebujete zabezpečiť kvalitné a chutné občerstvenie.

Zabezpečíme vám Catering. Zabezpečíme vám kompletný servis. Chutné jedlo vám pripravíme na večierky, recepcie, oslavy alebo svadby. Domáci catering, Vianočný catering, Párty catering. Catering na oslavu Veľká Lomnica cateringové služby. 

Dobrý catering

Dobrý catering z kvalitných a čerstvých surovín. Catering s obsluhou alebo bez obsluhy. Plánujete organizovať spoločenskú akciu, s dokonalým pohostením? Pomôžeme Vám so zabezpečením. Ponúkame cateringové služby. Dobrý catering na oslavu Veľká Lomnica.

Pohostenie na oslavu

Domáci catering zabezpečíme občerstvenie na oslavu u Vás doma.

Domáci catering

Domáci catering zabezpečíme občerstvenie na oslavu u Vás doma. Ponúkame zabezpečenie a kompletnú dodávku jedál a nápojov na oslavy. Domáce prostredie je útulnou alternatívou na zorganizovanie akcií, ktoré sú za účasti najbližších. 

Rodinná oslava na záhrade u vás doma rodinné oslavy alebo narodeninové párty u vás doma. My vám zabezpečíme jedlo na oslavu aj občerstvenie na oslavy party jedlo. Teplý bufet teplé jedlá na oslavu aj jednohubky na oslavu.

Zabezpečenie občerstvenia firemných a súkromných akcií pre malé aj väčšie skupiny. Vašu akciu dohodnete priamo u nás. Ako môže vyzerať Vaše pohostenie pre kolegov a rodinu. Domáci cateríng je pohostenie pripravené na mieru ponúkame cateringové služby.

Zabezpečenie pohostenia na súkromnej akcii

Party jedlo na domáce narodeninové oslavy. Občerstvenie do firiem na súkromné akcie. Pohostenie na oslavy, obed na oslavu, chuťovky na oslavu aj šaláty na oslavu. Občerstvenie pre rodinné oslavy vo vlastnom dvore, dome alebo záhrade. Menu na oslavu, švédske stoly, obložené misy a predjedlá na oslavu.

Oslava narodenín

Oslava narodenín. Oslava pre dospelých oslava pre deti. Akcie a oslavy.

Oslava pre dospelých oslava pre deti

Oslava pre dospelých aj oslava pre deti. Zabezpečíme Vašu oslavu.

 • Jedlo na oslavu.
 • Oslava narodenín.
 • Detská oslava.
 • Narodeninová oslava.
 • Narodeninová oslava dospelých.
 • Oslavy pre deti detská oslava výzdoba.
 • Pohostenie na oslavu narodenín.
 • Výzdoba na oslavu narodenín.
 • Menu na oslavu.
 • Priestor na oslavu.
 • Prestieranie stola na oslavu.

Žiadna poriadna párty a oslava sa nezaobíde bez slávnostného občerstvenia. Pripravíme Vám hlavné jedlo na oslavu. Výborné chlebíčky chuťovky a jednohubky na oslavu. Môžete u nás usporiadať rôzne akcie a oslavy.

Oslava narodenín detská oslava

Oslava narodenín detská oslava, na ktorú nezabudnete. Plánujete oslavy neviete, kde a, ako zorganizovať oslavu? Oslavu vašim deťom alebo oslavu pre dospelých? Či už je to narodeninová oslava dospelých alebo detská oslava zabezpečíme Vašu oslavu. Jedlo na oslavu pohostenie na oslavu aj výzdobu na oslavu. Pekné prestieranie stola na oslavu.

Narodeninová oslava dospelých

Oslava oslavy narodeninová oslava dospelých. Akcie a oslavy.

Ak hľadáte ideálne miesto na vaše rodinné oslavy a jubileá

Ak ste niekedy pripravovali oslavu asi viete, koľko námahy a času je za tým. So zostavením menu na oslavu, nákupom surovín, varením. Prestieraním, prípravou a následným upratovaním a umývaním riadu.

Skúste nechať všetko na nás a naplno si vychutnať chvíle so svojou rodinou a priateľmi. Takýchto výnimočných príležitostí nie je veľa, tak si ich treba užiť s radosťou a bez stresu. My Vám zabezpečíme pohostenie na rodinnú oslavu. Miesto na Vašu rodinnú oslavu alebo firemnú akciu.

Prenechajte starosti nám a vy si v pokoji užite svoju oslavu. Užite si rodinnú oslavu, večierok alebo stužkovú slávnosť bez starostí. Všetko pripravíme podľa Vašich požiadaviek a predstáv. Ponúkame kompletný servis radi Vám zabezpečíme kompletný servis pre Vašu oslavu.

Čo pripraviť na oslavu?

Nemusíte sa trápiť, čo pripraviť na oslavu či už je to oslava narodenín alebo sú to detské oslavy. My Vám zabezpečíme pohostenie na rodinnú oslavu. Miesto na Vašu rodinnú oslavu alebo firemnú akciu. Rodinná oslava v príjemnom prostredí a bez starostí.

Jedlo na oslavu

Jedlo na oslavu či už je to narodeninová oslava dospelých alebo detská oslava. Zabezpečíme Vám pohostenie na oslavu. Pohostenie na rodinnú oslavu pohostenie na oslavu narodenín. Spolu pripravíme menu na oslavu podľa Vášho želania.

Jedlo na oslavu

Jedlo na oslavu. Zabezpečte si jedlo na rodinnú oslavu, svadbu a firemnú akciu.

Menu na oslavu

Menu na oslavu pripravíme tak, aby ste boli spokojní. Pohostenie na oslavu narodenín slávnostný obed na narodeniny. Občerstvenie na Vašu párty pohostenie na rodinnú oslavu. Pohostenie na oslavu jednohubky na oslavu chuťovky na oslavu jedlo na Vašu párty. 

Ak plánujete rodinnú oslavu, firemnú akciu alebo inú oslavu neváhajte. Kontaktujte nás telefonicky alebo mailom. Dohodneme si stretnutie a preberieme podrobnosti. Ponúkame Vám ideálne miesto na vaše rodinné jubileá a oslavy. Radi Vám poradíme s výberom jedál na oslavu. 

Spolu pripravíme menu na oslavu a občerstvenie na oslavu. Vypracujeme cenovú ponuku na Vašu rodinnú oslavu alebo firemnú akciu.

Občerstvenie na oslavu

Zabezpečíme občerstvenie na oslavu narodenín, občerstvenie na párty a inú akciu. Zorganizujeme oslavu alebo akciu podľa Vašich predstáv. Príjemné posedenie pri chutnom jedle v peknom prostredí.

Oslavy a akcie Vysoké Tatry

Oslávte významné udalosti vašej rodiny v príjemnej atmosfére našej reštaurácie. Či už sú to narodeniny, krstiny, promócie, prvé sväté prijímanie či iné rodinné akcie aj kar. V prípade potreby Vám vieme zabezpečiť aj ubytovanie na akcie a oslavy.

Reštaurácia & Bar na oslavu

Hľadáte skvelé miesto pre vašu oslavu alebo firemnú akciu v Tatrách? Hľadáte priestory vhodné na organizovanie rodinných osláv, ako sú narodeniny, výročia, promócie a iné posedenia a stretnutia. Aj smútočné posedenie kar pohrebná hostina.

Akcie a oslavy Reštaurácia na oslavu miesto, kde spraviť oslavu. Miesto na rodinnú oslavu a firemnú akciu.
Akcie a oslavy Reštaurácia na oslavu miesto, kde spraviť oslavu. Miesto na rodinnú oslavu a firemnú akciu.

Reštaurácia na oslavu

Reštaurácia na rodinnú oslavu Veľká Lomnica. Reštaurácia ponúka variabilné priestory pre organizáciu firemných akcií, porád, obchodných prezentácií, školení, banketov, seminárov, konferencií, firemných eventov. Ideálne miesto pre vašu oslavu, svadbu alebo príjemné posedenie s priateľmi.
Priestory pre vašu oslavuPonúkame Vám naše služby a priestory pre rodinné oslavy, firemné posedenia. Miesto na Vašu rodinnú oslavu alebo firemnú akciu.

Občerstvenie na Vašu párty pohostenie na rodinnú oslavu

Občerstvenie na Vašu párty pohostenie na rodinnú oslavu. Pohostenie na oslavu jednohubky na oslavu chuťovky na oslavu jedla na Vašu párty. Ak plánujete oslavu, firemnú akciu alebo inú oslavu ďalšiu rodinnú oslavu. Oslava 30, 40, 50, 60, 70, 80 narodenín. Narodeninová oslava pre muža, narodeninová oslava pre ženy a dievčatá. Zabezpečíme výzdobu na oslavu a pohostenie na oslavu. Či už je to narodeninová oslava dospelých alebo detská oslava.

Ubytovanie Vysoké Tatry

Ubytovňa Viola výhodná poloha poskytuje návštevníkom. Široké možnosti na šport, oddych a relaxáciu. Vysoké Tatry a okolie ponúka. Možnosť celoročnej vysokohorskej turistiky. Lyžovanie a cyklistika. Ubytovňa ponúka ubytovanie. Lacné ubytovanie v Tatrách. K dispozícii je reštaurácia s barom s kapacitou 80 miest. Zabezpečuje stravovanie a akcie miesto na akcie a oslavy. Rodinné oslavy, firemné akcie, školenia či posedenie. V lete je k dispozícii letná terasa.

Otváracie hodiny

Pondelok: 09:30 - 22:00
Utorok: 09:30 - 22:00
Streda: 09:30 - 22:00
Štvrtok: 09:30 - 22:00
Piatok: 09:30 - 01:00
Sobota: 10:00 - 01:00
Nedeľa: 13:00 - 23:00
 
Zodpovedný vedúci: Rastislav Peták

Fotogaléria

Veľká Lomnica