Stravovanie turistická ubytovňa Viola Veľká Lomnica

Veľká Lomnica stravovanie

Veľká Lomnica stravovanie v turistickej ubytovni Viola. Samozrejmosťou príjemného pobytu v našej ubytovni je kvalitná strava a perfektná obsluha. Pre ubytovaných hostí ponúkame možnosť stravovania stravovanie v rôznej forme. Bez stravy, raňajky, obed, večera, polpenzia, plná penzia. Verejné stravovanie ponúkame stravovacie služby pre verejnosť. Ponuka stravovania pre firmy aj jednotlivcov. Stravovanie je zabezpečené v reštaurácií s kapacitou 80 miest. Stravovanie chutný obed dobré jedlá na obed denné obedové menu. Reštaurácia sa nachádza vo Veľkej Lomnici. Stravovanie výborné jedlá Veľká Lomnica. Denné menu a dovoz jedla lacný obed Veľká Lomnica.

Stravovanie ubytovňa Viola

Strava stravovanie výdaj stravy v našej reštaurácii. Ponuka stravovania pre firmy aj jednotlivcov. Ponúka stravovanie podľa aktuálneho jedálneho lístka.

Raňajky: od: na objednávku   do: na objednávku
Obed: od: 10:30 hod.  - do: 15:00 hod.
Večera: od: 17:00 hod.  - do: 20:30 hod.
 
* raňajky len na objednávku čas výdaja po dohode s hosťom.
 
Stravovacie služby pre hostí ponúkame rôzne druhy stravovania:
  • polpenzia - ubytovanie s polpenziou
  • plná penzia - ubytovanie s plnou penziou

Stravovanie

Stravovanie dobrá strava dobrý obed a stravovacie služby stravovacie zariadenie.

Čo na obed

Stravovanie pre ubytovaných hostí

Stravovanie pre ubytovaných hostí je zabezpečované v našej reštaurácii. Ubytovaným hosťom ponúkame možnosť objednať si u nás počas pobytu stravovanie. Ponúkame chutné jedlá stravovanie a pekné ubytovanie.

Pre ubytovaných ponúkame možnosť zakúpenia (objednania) raňajok obeda alebo večere. Môžete si objednať samostatne prípadne ponúkame stravovanie formou polpenzie alebo plnej penzie. Stravovanie prispôsobujeme vo veľkej miere požiadavkám ubytovaných hostí.

Stravovanie polpenzia, plná penzia. Pre ubytovaných hostí ponúkame možnosť objednať si raňajky a dohodnúť si termín výdaja. 

Čo dnes na obed

Denné menu

Denné menu v našej reštaurácii varíme a ponúkame obedové menu. Od pondelka do piatku varíme a ponúkame denné menu za výhodnú cenu.

V cene obedového menu je polievka na obed a chutný obed. Vybrať si môžete z 5 hlavných jedál a polievky podľa dennej ponuky.

Denné menu si môžete vychutnať v našej reštaurácii. Reštaurácia ponúka aj osobný odber alebo rozvoz obedového menu. Donáška a rozvoz jedla. Môžete si denné menu objednať a nechať si chutný obed doručiť až k Vám. Rozvoz stravy a jedál. Ponúkame Vám dovoz stravy na Vaše pracovisko obed pre Vašich zamestnancov.

Stravovanie

Stravovanie pri akciách

Stravovanie pri akciách. Okrem stravovania pre ubytovaných sa špecializujeme aj na prípravu stravy na rôzne akcie a oslavy. Výborné jedlá na firemné akcie rodinné oslavy, svadby, konferencie, plesy, záhradné party a iné. Chutné jedlá na rodinné oslavy a firemné akcie, kde si môžete vychutnať naše skvelé jedlo.
Ak hľadáte miesto, kde si s rodinou vychutnáte zdravé jedlo z kvalitných surovín ste na správnom mieste. Občerstvenie pre hostí zabezpečenie občerstvenia a stravovania pre rôzne typy akcií. Zabezpečenie stravy a výzdoby na rodinné a firemné oslavy, svadby, krstiny. Pripravujete oslavu životného jubilea, významného výročia, detskú oslavu alebo firemnú akciu? Často organizujeme rodinné oslavy, svadby, ale aj školenia a prednášky. Zabezpečte si jedlo na rodinnú oslavu, svadbu a firemný event.
Chutné jedlá

Cateringové služby

Poskytujeme cateringové služby, ktoré prispôsobujeme akciám a udalostiam. Ponúkame catering na oslavu aj catering na akciu. Catering a naše služby sa dajú využiť na rôzne spoločenské udalosti. Od svadieb, stužkových a rôznych osláv až po firemné podujatia či iné biznis večierky. Catering na Vašu oslavu. Naše stravovacie služby často poskytujeme rodinám pri rôznych príležitostiach. Stravovanie cateringové služby a pohostenie si u nás môžete objednať naozaj na každú príležitosť. Poskytujeme cateringové služby kvalitnú stravu s tým súvisiace služby podľa požiadaviek zákazníkov.
Catering Veľká Lomnica stravovanie ponúkame cateringové služby catering na oslavu aj catering na akciu. Každé Vaše podujatie je pre nás výzvou a službou zároveň. Každej udalosti venujeme osobitnú pozornosť.

Chutné jedlá.

Grilovanie na terase

Za pekného počasia pripravujeme na terase špeciality priamo z grilu robíme grilovačku. Letnú pohodu vám spríjemní aj letná grilovačka na zastrešenej terase. Grilovanie grilujeme na terase ubytovne na objednávku! Terasa s grilom je k dispozícii pre ubytovaných hostí kde si môžu vychutnať chutné jedlá na grile a grilované špeciality. Výborné jedlá z grilu.
Vychutnajte si výborné jedlá grilované špeciality a vonkajšie posedenie. Využite zázemie pre grilovanie na našej zastrešenej terase. Príjemný večer môžete zavŕšiť večerou pri vonkajšom grile na našej terase. Grilovanie je obľúbenou chvíľou v kruhu milovaných, a to hlavne, keď nám praje pekné počasie. Vôňa pečeného mäsa, rýb, zeleniny i ovocia pôsobia na hostí ako magnet. S vašimi najbližšími si grilované mäso, ryby a zeleninu môžete vychutnať na slnečnej terase. Letná grilovačka na terase našej ubytovne.

Jedáleň

Naša jedáleň výborná kuchyňa a chutné jedlá. Stravovanie a chutná strava v peknom prostredí. Veľká Lomnica stravovanie stravovacie zariadenie.

Reštaurácia slúži ako jedáleň

Naša jedáleň turistická ubytovňa Viola Veľká Lomnica stravovanie. Príďte si vychutnať dobré jedlo a osviežujúce nápoje s milou obsluhou. Príďte si oddýchnuť a dobre sa najesť k nám do Veľkej Lomnice. Turistická ubytovňa Viola Vás rada privíta.

Naša jedáleň
Naša jedáleň

Reštaurácia & Bar jedáleň pre ubytovaných hostí

Naša reštaurácia ponúka naším hosťom posedenie v príjemnej atmosfére. Reštaurácia je pekne zariadená umožňuje príjemné posedenie. Slúži predovšetkým pre ubytovaných hostí, ale aj pre všetkých hostí z okolia. Reštaurácia slúži, ako jedáleň pre ubytovaných hostí. Jedáleň zabezpečuje stravovanie pre ubytovaných. Jedáleň pre hostí, ktorá slúži na podávanie stravy raňajok, obedov a večery. Ubytovaným hosťom ponúkame stravovanie formou polpenzie alebo plnej penzie. Raňajky sú podávané formou bufetových stolov. Pre ubytovaných hostí, ale aj hostí z okolia poskytujeme chutnú domácu stravu. K dobrému obedu patrí aj dobré čapované pivo alebo čapovaná kofola. Celková kapacita jedálne je 80 miest.

Strava

Vaše názory na našu stravu a stravovanie u nás.

Jedlo perfektné a v ešte lepšej cene. Chlapské porcie, rýchla obsluha.

Výborne varia

Výborne varia denné menu, ale už veľa ľudí tam chodí.

Ok, obedové menu.

Ubytovanie neviem, ale obedové menu v pohode a za výbornú cenu.

Jedlo majú úžasné aj porcie super

Chutné menu za dobrú cenu.

Ubytovanie taký slabší priemer, ale zato obedné menu vynikajúce

Jedálny lístok denné menu mailom

Čo na obed? Môžete sa prihlásiť na zasielanie jedálneho lístka denného menu na Vašu emailovú adresu. A budete vedieť, čo dnes varíme. Môžete si vybrať chutný obed a jedlo objednať.

Jedálny lístok denné menu mailom

Čo dnes varíme. Ponuku denného menu si môžete pozrieť na našej stránkeNaša ponuka obedového menu (obedov) sa každý týždeň mení, a preto Vám ponúkame túto službu zasielanie denného menu mailom.
Môžete využiť možnosť nechať si posielať aktuálny jedálny lístok denné menu na Vašu e mailovú adresuStačí sa prihlásiť na odber (dole na stránke). A my Vám pošleme naše týždenné menu na Váš e mail vo formáte PDF.

Denné menu je vo formáte PDF. K jeho otvoreniu je potrebné mať nainštalovaný Adobe Acrobat Reader. Stiahnuť si ho môžete tu.

Ubytovanie Vysoké Tatry

Výhodná poloha ubytovne Viola poskytuje návštevníkom široké možnosti na šport, oddych a relaxáciu. Okolie a Vysoké Tatry ponúkajú možnosť celoročnej vysokohorskej turistiky, lyžovania a cyklistiky. Ubytovňa Viola ponúka ubytovanie s celkovou kapacitou 45 lôžok. K dispozícii je reštaurácia s barom s kapacitou 80 miest na zabezpečenie stravovania a akcií. Viola je miesto na akcie a oslavy, rodinné akcie, firemné akcie, školenia či posedenie s priateľmi.

Otváracie hodiny

Pondelok: 09:30 - 22:00
Utorok: 09:30 - 22:00
Streda: 09:30 - 22:00
Štvrtok: 09:30 - 22:00
Piatok: 09:30 - 01:00
Sobota: 10:00 - 01:00
Nedeľa: 13:00 - 23:00
 
Zodpovedný vedúci: Rastislav Peták
Veľká Lomnica