Ubytovanie Veľká Lomnica.

Ubytovanie Veľká Lomnica

Ubytovanie Veľká Lomnica Turistická ubytovňa Viola. Lacné ubytovanie vo Veľkej Lomnici na okraji obce. Ubytovanie vo Vysokých Tatrách. Lacné ubytovanie v obci Veľká Lomnica okres Kežmarok. Celoročné ubytovanie v Tatrách dovolenka v Tatrách v každom ročnom období. Najlepšie ubytovanie Veľká Lomnica sa nachádza na hlavnej ceste v obci Veľká Lomnica. Lacné ubytovanie vo Veľkej Lomnici v blízkosti hlavnej cesty, vedúcej z Popradu do Kežmarku. Veľká Lomnica ubytovanie v blízkosti železničnej stanice Studený Potok a autobusovej zastávky.

Ubytovanie Veľká Lomnica Tatry

Veľká Lomnica

Je vhodnou lokalitou na ubytovanie v Tatrách s polpenziou na oddych a dovolenku. Obec Veľká Lomnica je Podtatranská obec na Slovensku okres Kežmarok. Lomnica je na križovatke medzi Popradom, Kežmarkom a Tatranskou Lomnicou. Hľadáte ubytovanie Kežmarok a okolie?
Lacné ubytovanie Veľká Lomnica Ubytovňa Viola. Je ideálne miesto pre trávenie zimnej alebo letnej dovolenky v Tatrách. Rezervácia ubytovania v Tatrách za super cenu. Rezervácia ubytovania vo Veľkej Lomnici. Doprajte si výhodné ubytovanie, kde máte Vysoké Tatry na dosah.
Ponúkame lacné ubytovanie v Tatrách. Ubytovanie vo Vysokých Tatrách s polpenziou. Dovolenka v Tatrách dovolenka s deťmi v Tatrách dovolenka v Tatrách pre dvoch.

Ubytovacie zariadenie

Ubytovacie zariadenie Veľká Lomnica.

Lacné ubytovanie vo Veľkej Lomnici

Ubytovanie okres Kežmarok a okolie vhodné pre:

 • pre dvoch,
 • pre rodiny s deťmi,
 • pre turistov,
 • pre študentov,,
 • pre robotníkov,
 • pre skupiny,
 • pre jednu osobu,
 • pre nenáročných,

 

Lacné ubytovanie pre rodiny s deťmi dovolenka na Slovensku s deťmi. Ubytovanie na jarné prázdniny, školské výlety, školy v prírode. Pre firemné akcie, aktívna dovolenka, na lyžovačku, relaxačné pobyty na Slovensku. Akcie pracovné stretnutia a rodinné oslavy.

Ubytovanie v Tatrách

Ponúkame Vám celoročné ubytovanie v Tatrách v 12-tich izbách. Ubytovanie Vysoké Tatry Veľlá Lomnica ubytovacia kapacita je 45 lôžok. Vyberte si z našej ponuky ubytovania to najlepšie ubytovanie pre Vás. Vyberte si z ponuky našich izieb a užite si svoj pobyt v Tatrách. Pobyt vo Vysokých Tatrách plný oddychu, relaxu a zábavy podľa vlastných predstáv.

 Počet izieb  Typ izby  Počet lôžok  Spolu lôžok  Sociálne zariadenie
 1 x  2-lôžková izba  2 x samostatné lôžko  2  Spoločné sociálne zariadenie
 4 x  3-lôžková izba s balkónom  3 x samostatné lôžko  12  Vlastné sociálne zariadenie
 5 x  3-lôžková izba  3 x samostatné lôžko  15  Spoločné sociálne zariadenie
 1 x  4-lôžková izba (dvoj izba)  2 x samostatné lôžko x 2  4 + 1 prístelka  Vlastné sociálne zariadenie
 1 x  4-lôžková izba  4 x samostatné lôžko  4  Spoločné sociálne zariadenie
 1 x  7-lôžková izba  7 x samostatné lôžko  7  Spoločné sociálne zariadenie
 12 izieb    Celková kapacita ubytovania  44 + 1 = 45  Umývadlo, sprchovací kút, WC

Ubytovanie Vysoké Tatry

Ubytovanie Vysoké Tatry s polpenziou. Turistická ubytovňa Viola. Ubytovanie v Tatrách s polpenziou. V známej podtatranskej obci Veľká Lomnica je vhodnou lokalitou na križovatke medzi Popradom, Kežmarkom a Tatranskou Lomnicou. Poprad 7 km, Kežmarok 6 km, Tatranská Lomnica 9 km.

Ubytovanie Veľká Lomnica Vysoké Tatry

Lacné ubytovanie Veľká Lomnica

Lacné ubytovanie Veľká Lomnica pekné, čisté a cenovo dostupné ubytovanie v samostatných izbách. Ubytovanie vo Vysokých Tatrách s polpenziou alebo plnou penziou. Pekná dovolenka v Tatrách ubytovanie vo Vysokých Tatrách. Ubytovanie so stravou na Slovensku. Celoročné samostatné ubytovanie. Je vhodným miestom pre rodiny s deťmi a skupiny aj individuálnych klientov. Vhodné pre páry, rodiny s deťmi i jednotlivcov.

Lomnica ubytovanie

Priestory ubytovania

Ubytovanie Veľká Lomnica ubytovanie je situované na poschodí.

Priestory ubytovania

Ubytovanie Veľká Lomnica oddychová miestnosť.

Je situované na poschodí

Ubytovanie nie je bezbariérové je situované na poschodí. Pre ubytovaných hostí sú k dispozícii aj oddychové miestnosti na posedenie a oddych. Miesto, kde sa nachádza priestor na posedenie, kde si na chvíľu môžu oddýchnuť. Príjemný oddych na dovolenke je dôležitý. Príjemne oddýchnuť si môžu ubytovaní hostia v oddychových miestnostiach.

 

Ubytovanie so stravou

Ubytovanie so stravou Tatry. Na prízemí sa nachádza reštaurácia a bar s obsluhou, kde si hostia môžu oddýchnuť. Oddýchnuť pri dobrej káve alebo čapovanom pive. Návštevníci si môžu aktívne oddýchnuť aj v spoločenskej miestnosti. Hostia môžu využívať spoločenskú miestnosť, kde si môžu po náročnom dni oddýchnuť a relaxovať. Oddýchnuť a zabaviť sa pri biliarde, stolnom futbale alebo elektronických šípkach. V letnom období si môžu hostia príjemne oddýchnuť na terase.

Balkón terasa

Ubytovacie služby spoločný veľký balkón.

Ubytovacie služby

Ubytovacie služby oddychová miestnosť.

Spoločný veľký balkón (terasa)

Balkón je krásnym a využívaním miestom na opaľovanie oddych a relaxáciu v letnom období ale aj  počas jesene. Ak radi čítate knihu, pijete kávu alebo si len tak chcete oddýchnuť balkón je na to ako stvorený. V letných mesiacoch je našim zákazníkom k dispozícii aj veľká letná terasa.

Tatry ubytovanie

Pobyty vo Vysokých Tatrách so skvelými cenami len u nás Tatry. Ubytovanie lacné Veľká Lomnica Vysoké Tatry. Obklopené prírodou v pokojnom prostredí. Zároveň v blízkosti lyžiarskych stredísk. Ponuka ubytovania vo Vysokých Tatrách. Pod majestátnymi štítmi Vysokých Tatier. Nádherná príroda, známe turistické chodníky, výlety. Využite jedinečnú ponuku a zažite nezabudnuteľné chvíle na čerstvom vzduchu.

Ubytovacie zariadenie

Ubytovacie zariadenie ubytovanie Veľká Lomnica izby s balkónom.

Izby s balkónom

Izby s balkónom poskytujú vyšší štandard ubytovania a komfortu. Izby s balkónom ponúkajú priestranný balkón so sedením a výhľadom do areálu.

Disponujú vlastnou kúpeľňou so sprchovým kútom. Izby s balkónom sú orientované na východ. Okrem maximálneho pohodlia ponúkajú aj možnosť nadýchať sa čerstvého tatranského vzduchu.

Pohodu a relax si môžete vychutnať na balkóne alebo na našej terase.

Ponuka ubytovania izby s balkónom 4 x 3-lôžková izba s balkónom.
V ponuke ubytovania máme aj izby bez balkóna.

Pekné a príjemné lacné ubytovanie

Ponúkame Vám pekné a príjemné cenovo výhodné ubytovanie rôzne typy izieb podľa vašich preferencií. V ponuke ubytovania máme dvoj lôžkovú izbu, troj lôžkové izby, štvorlôžkové izby a sedem lôžkovú izbu. Izby s balkónom a izby bez balkóna. Izby s vlastným sociálnym zariadením a izby, ktoré využívajú spoločné sociálne zariadenia.

Ubytovanie v Tatrách

Ponuka ubytovania v izbách. Ponúkame pekné ubytovanie na Slovensku. V izbách s vlastným sociálnym zariadením. Chcete stráviť dovolenku v prostredí tatranskej prírody. Príďte si užiť spoločné chvíle s rodinou i priateľmi. Objavte krásy Tatier doprajte si jarný pobyt plný oddychu. Užite si relax v našej ubytovni s možnosťou množstva aktivít. Rezervujte si pobyt ešte dnes a strávte krásne chvíle na horách. Strávte krásne chvíle v malebnej prírode slovenských hôr. Garantujeme najnižšie ceny pohodlné ubytovanie. V príjemných izbách s jedinečnými výhľadmi a golfovým ihriskom v blízkosti.

Izby s vlastným sociálnym zariadením

Najlepšie izby majú vlastné sociálne zariadenie na izbe.

 • sprchovací kút
 • toaleta
 • umývadlo

K štandardnému vybaveniu izieb patrí pracovný stôl, stoličky, chladnička, televízor so satelitným prijímačom. Wifi pripojenie na internet. Všetky izby sú nefajčiarske.

Ubytovanie na Slovensku

V štandarde turistickej ubytovne. Izby so spoločným sociálnym zariadením. Ubytovacie zariadenie na Slovensku. Rezervácia ubytovania priamo u majiteľa. Najvýhodnejšie ceny ubytovania. Môžete si u nás rezervovať rôzne typy izieb. V turistickej ubytovni pre skupiny i jednotlivcov. V štandarde turistickej ubytovne. Svojim hosťom poskytujeme bezplatné parkovanie. Ponúkame pekné ubytovanie na Slovensku. Parkovanie priamo pred ubytovňou. Ubytovňa sa nachádza v tichom a príjemnom prostredí.

Izby so spoločným sociálnym zariadením

Izby využívajú spoločné sociálne zariadenie na chodbe.

 • sprchovací kút
 • toaleta
 • umývadlo

K štandardnému vybaveniu izieb patrí pracovný stôl, stoličky, chladnička, televízor so satelitným prijímačom. Wifi pripojenie na internet. Všetky izby sú nefajčiarske.

Pobyt v Tatrách

Pobyt v Tatrách dovolenka v Tatrách pre:
 • Pre turistov,
 • Pre rodiny s deťmi,
 • Pre študentov,
 • Pre robotníkov,
 • Pre skupiny,
 • Pre nenáročných,
Pobyt v Tatrách dovolenka v Tatrách na jarné prázdniny, školské výlety, školy v prírode, firemné akcie, aktívna dovolenka, na lyžovačku, relaxačné pobyty. Dovolenka v Tatrách pre dvoch. Dovolenka s deťmi v Tatrách.

Športové a iné aktivity v okolí

Športové a iné aktivity v okolí do 15 km. Neďaleko sa nachádza golfový, jazdecký a tenisový areál. Vysoké Tatry ponúkajú možnosť celoročnej vysokohorskej turistiky, lyžovania a cyklistiky.

Bežecké trate (bežkovanie), Biliard, Bowling, Cyklistika / Cykloturistika, Fitness centrum, Futbalové ihrisko, Hubárčenie, Korčuľovanie (kolieskové), Korčuľovanie na ľade, Krytá plaváreň, Lyžovanie, Malá športová hala, Masáže, Otvorený bazén, Sauna, Snowboarding, Solárium, Stolný tenis, Tenis, Termálne bazény, Turistika, Viacúčelová veľká športová hala, Wellness, Zimný štadión

Ubytovanie na Slovensku, kde nás nájdete

Ubytovanie Veľká Lomnica Turistická ubytovňa Viola.

Turistická ubytovňa Viola

 • Internetové pripojenie Áno, WiFi. Bezplatné Wifi pripojenie.
 • Pri objekte letná terasa, vonkajšie posedenie.
 • Športové možnosti: Šípky, Stolný futbal, Stolný tenis.
 • Stravovanie: Bez stravy, raňajky, obed, večera, polpenzia, plná penzia.
 • Doplnkové služby lyžiareň, úschovňa na bicykle.
 • Spoločenské priestory bar, jedáleň.
 • Užitočné informácie:
 • Typ ubytovania ubytovňa.
 • Objekt je v prevádzke celoročne.
 • Nástup na pobyt od 14:00 hod. odchod z pobytu do 10:00 hod.
 • Bezplatné parkovanie pri objekte 20 parkovacích miest.
 • Majiteľ (správca) sa počas pobytu nezdržiava nebýva v objekte.
 • Objekt je oplotený.
 • Je bezbariérové? NIE, objekt nie je bezbariérový.
 • Fajčenie v interiéri NIE JE povolené.
 • Mobilný signál: Telekom, Orange, O2.
 • Poloha objektu na okraji obce / mesta.
 • Spresnenie polohy objektu pri lese / na okraji lesa.

Vyberte si to najlepšie pre Vás

Ubytovacie zariadenie Veľká Lomnica pozrite si našu web stránku www.ubytovnaviola.sk našu ponuku ubytovania. Vyberte si to najlepšie ubytovanie pre Vás. Ubytovacie zariadenie ponúkame ubytovacie služby a stravovacie služby.

Kontaktná osoba: Rastislav Peták

Turistická ubytovňa Viola

Lacné ubytovanie Veľká Lomnica dovolenka Vysoké Tatry ponúkame Vám celoročné ubytovanie v 12-tich izbách. Celková ubytovacia kapacita je 45 lôžok. Je vhodné pre jednotlivcov aj pre skupiny. Je možné ubytovať aj nezávislé skupiny hostí. Ubytovanie so stravou. Ponuka ubytovania na Slovensku

Ubytovanie vo Veľkej Lomnici

Najlepšie ubytovacie zariadenie Veľká Lomnica. Dovolenka Vysoké Tatry Slovensko. Ubytovacie zariadenie ubytovňa Viola s kapacitou 45 lôžok. Ponúkame ubytovacie služby a gastro služby. Ponuka ubytovania na Slovensku. Dovolenka Vysoké Tatry Slovensko. Rezervácia ubytovania v Tatrách za super cenu.

Ubytovanie Vysoké Tatry

Ubytovňa Viola výhodná poloha poskytuje návštevníkom. Široké možnosti na šport, oddych a relaxáciu. Vysoké Tatry a okolie ponúka. Možnosť celoročnej vysokohorskej turistiky. Lyžovanie a cyklistika. Ubytovňa ponúka ubytovanie. Lacné ubytovanie v Tatrách. K dispozícii je reštaurácia s barom s kapacitou 80 miest. Zabezpečuje stravovanie a akcie miesto na akcie a oslavy. Rodinné oslavy, firemné akcie, školenia či posedenie. V lete je k dispozícii letná terasa.

Otváracie hodiny

Pondelok: 09:30 - 22:00
Utorok: 09:30 - 22:00
Streda: 09:30 - 22:00
Štvrtok: 09:30 - 22:00
Piatok: 09:30 - 01:00
Sobota: 10:00 - 01:00
Nedeľa: 13:00 - 23:00
 
Zodpovedný vedúci: Rastislav Peták

Fotogaléria

Veľká Lomnica