Akcie a oslavy rodinné oslavy firemné akcie kde spraviť oslavu.

Oslavy a firemné akcie Turistická ubytovňa Viola

Rodinné oslavy a firemné akcie Turistická ubytovňa Viola Veľká Lomnica. Hľadáte skvelé miesto pre vašu rodinnú oslavu alebo firemnú akciu? Hľadáte priestory vhodné na organizovanie rodinných osláv, ako sú narodeniny, výročia, kar, promócie a iné posedenia a stretnutia. Ste na správnom mieste.

Oslavy

Oslávte významné udalosti vašej rodiny v príjemnej atmosfére našej reštaurácie. Či už sú to narodeniny, krstiny, promócie, prvé sväté prijímanie či iné rodinné akcie. Okrem skvelej zábavy pekných priestorov a fantastického jedla vám ponúkame pohodlné parkovanie zadarmo. V prípade záujmu a potreby Vám vieme zabezpečiť u nás aj ubytovanie. V letnom období je k dispozícii vonkajšia zastrešená terasa. Kde sa dá príjemne posedieť vychutnať si naše dobré jedlo a Vašu oslavu.

Reštaurácia vám ponúka ideálne miesto a pekné priestory. Pre rodinné oslavy, firemné akcie rozlúčky so slobodou. Ak hľadáte ideálne miesto na vaše rodinné jubileá, krstiny, svadbu či iné oslavy. Ponúkame Vám príjemné a jednoduché riešenie.

Firemné akcie a rodinné oslavy Veľká Lomnica

Rodinné oslavy

Rodinná oslava

Pripravíme rodinné oslavy a párty podľa vašich predstáv. Skvelá zábava a dobré jedlo v príjemnom prostredí. Prežite nezabudnuteľné chvíle s vašimi blízkymi. Naša reštaurácia je to správne miesto pre Vašu rodinnú oslavu. Ku každej akcii pristupujeme absolútne zodpovedne a individuálne. Ak hľadáte miesto na usporiadanie rodinnej oslavy, posedenia a určité množstvo kapacity na prespanie, no zároveň dostatok miesta na spoločne strávené chvíle. Nezáleží na tom aká široká rodina sa stretne alebo koľkých priateľov pozvete. Podstatné, predsa je, prežiť spolu pár príjemných nezabudnuteľných chvíľ. Aby také naozaj boli, o to sa už s radosťou postaráme mi. Naše priestory zahŕňajú 80 miest v interiéri, 30 miest na terase + privátne parkovisko pre 20 áut. Reštauráciu tvoria dva samostatné priestory s celkovou kapacitou 80 miest.
Firemné akcie

Firemné akcie

Firemné akcie. Hľadáte to práve miesto, kde posedíte s kolegami či partnermi pri spoločnej večeri? Chcete dopriať Vašim zamestnancom koncoročné posedenie? Sme miesto pre oslavy, svadby, stretnutia, krstiny, posedenia, kary, firemné akcie, školenia či iné akcie podľa želania. Máme všetko, čo potrebujete pre dokonalú firemnú akciu, školenie, konferenciu či team building. A k tomu vynikajúcu domácu kuchyňu a množstvo aktivít. Váš relax na pravom mieste v našich priestoroch. Reštaurácia s kapacitou 80 miest je ideálna pre usporiadanie firemných akcií rôznych rodinných a súkromných akcií, ako sú oslavy narodenín, krstiny. 
Ubytovanie pre firemné akcie vo Vysokých Tatrách.

Svadby priestory na Vašu svadbu.

Svadby

Hľadáte priestory na Vašu svadbu? Plánujete svadbu, ale stále neviete, kde? Svadobné oslavy, rodinné jubileá a stretnutia. Akékoľvek veselé aj smútočné udalosti a spoločenské akcie. Ponúkame aj denné menu. Svadobné miesto je jedným z najdôležitejších pilierov svadby. A dôležité je aj jedlo na svadbu. Odvíja sa od neho, ako sa vy aj svadobčania budete cítiť. Akým spôsobom a, čo budete jesť. Ponúkame Vám jedinečné miesto pre váš jedinečný deň. Radi vám pripravíme Vašu unikátnu svadobnú oslavu. V krásnom prostredí našej reštaurácie si môžete vychutnať chvíle zábavy, radosti a tanca. Vieme Vám zabezpečiť aj ubytovanie na túto slávnostnú chvíľu. Ubytovanie pre svadobných hostí.
Catering poskytujeme cateringové služby.

Catering cateringové služby

Catering poskytujeme cateringové služby. Catering a naše služby sa dajú využiť na rôzne spoločenské udalosti. Domáci catering, Vianočný catering, Párty catering. Služba pre každého. Potrebujete zorganizovať rodinnú oslavu, svadbu, ples či akúkoľvek inú akciu. Dobrý catering zabezpečí, aby Vaša oslava bola výnimočná a zapamätateľná. Dobrý catering na oslavu. Ak chystáte akciu, na ktorú potrebujete zabezpečiť kvalitné a chutné občerstvenie. Zabezpečíme vám Catering. Domáci catering, Vianočný catering, Párty catering. Catering na oslavu. Dobrý catering z kvalitných a čerstvých surovín. Catering s obsluhou alebo bez. Plánujete organizovať spoločenskú akciu, s dokonalým pohostením? Pomôžeme Vám so zabezpečením. Ponúkame cateringové služby. Dobrý catering na oslavu Veľká Lomnica.

Jedlo na oslavu - oslava - oslavy

Ak hľadáte ideálne miesto na vaše rodinné oslavy a jubileá

Ak ste niekedy pripravovali oslavu asi viete, koľko námahy a času je za tým. So zostavením menu na oslavu, nákupom surovín, varením. Prestieraním, prípravou a následným upratovaním a umývaním riadu. Skúste nechať všetko na nás a naplno si vychutnať chvíle so svojou rodinou a priateľmi. Takýchto výnimočných príležitostí nie je veľa, tak si ich treba užiť s radosťou a bez stresu.

Menu na oslavu

Menu na oslavu pripravíme tak, aby ste boli spokojní. Ak plánujete rodinnú oslavu, firemnú akciu alebo inú oslavu neváhajte. Kontaktujte nás telefonicky alebo mailom. Dohodneme si stretnutie a preberieme podrobnosti. Ponúkame Vám ideálne miesto na vaše rodinné jubileá a oslavy. Radi Vám poradíme s výberom jedál pripravíme menu na oslavu. Vypracujeme cenovú ponuku na Vašu oslavu alebo akciu.

Oslavy a akcie Vysoké Tatry

Oslávte významné udalosti vašej rodiny v príjemnej atmosfére našej reštaurácie. Či už sú to narodeniny, krstiny, promócie, prvé sväté prijímanie či iné rodinné akcie aj kar. V prípade potreby Vám vieme zabezpečiť aj ubytovanie na akcie a oslavy.

Reštaurácia & Bar s celkovou kapacitou 80 miest

Hľadáte skvelé miesto pre vašu oslavu alebo firemnú akciu v Tatrách? Hľadáte priestory vhodné na organizovanie rodinných osláv, ako sú narodeniny, výročia, promócie a iné posedenia a stretnutia. Aj smútočné posedenie kar pohrebná hostina.

Reštaurácia & Bar ubytovňa Viola miesto, kde spraviť oslavu.
Reštaurácia & Bar ubytovňa Viola miesto, kde spraviť oslavu.

Veľká Lomnica Reštaurácia s celkovou kapacitou 80 miest.

Ponúka variabilné priestory pre organizáciu firemných akcií, porád, obchodných prezentácií, školení, banketov, seminárov, konferencií. Ideálne miesto pre vašu oslavu, svadbu alebo príjemné posedenie s priateľmi. Ponúkame Vám naše služby a priestory pre rodinné oslavy, firemné posedenia.

Ubytovanie Vysoké Tatry

Výhodná poloha ubytovne Viola poskytuje návštevníkom široké možnosti na šport, oddych a relaxáciu. Okolie a Vysoké Tatry ponúkajú možnosť celoročnej vysokohorskej turistiky, lyžovania a cyklistiky. Ubytovňa Viola ponúka ubytovanie s celkovou kapacitou 45 lôžok. K dispozícii je reštaurácia s barom s kapacitou 80 miest na zabezpečenie stravovania a akcií. Viola je miesto na akcie a oslavy, rodinné akcie, firemné akcie, školenia či posedenie s priateľmi.

Otváracie hodiny

Pondelok: 09:30 - 22:00
Utorok: 09:30 - 22:00
Streda: 09:30 - 22:00
Štvrtok: 09:30 - 22:00
Piatok: 09:30 - 01:00
Sobota: 10:00 - 01:00
Nedeľa: 13:00 - 23:00
 
Zodpovedný vedúci: Rastislav Peták
Veľká Lomnica