Ubytovanie Veľká Lomnica - Turistická Ubytovňa Viola

Ubytovanie Veľká Lomnica

Vitajte na stránke Turistickej ubytovne Viola ubytovanie v obci Veľká Lomnica. Ideálneho miesta na ubytovanie vo Vysokých Tatrách. Ponúkame pohodlné a lacné ubytovanie Veľká Lomnica. Ubytovanie na okraji obce, v blízkosti hlavnej cesty z Popradu do Kežmarku. Nezabudnuteľná rodinná dovolenka vo Vysokých Tatrách ubytovanie turistická ubytovňa Viola. Nezabudnuteľná dovolenka v Tatrách s ubytovaním v Turistickej ubytovni. Rezervujte si pohodlné a cenovo výhodné ubytovanie ešte dnes!

Výhodné a celoročné ubytovanie vo Vysokých Tatrách

Veľká Lomnica

Dôležité Informácie:

Veľká Lomnica je strategicky umiestnená medzi Popradom, Kežmarkom a Tatranskou Lomnicou. Čo ju robí ideálnym východiskovým bodom pre objavovanie krás Tatier. Naše turistické ubytovanie na dovolenku sa nachádza v blízkosti železničnej stanice Studený Potok. A v blízkosti autobusovej zastávky, čo zjednodušuje vaše cestovanie na dovolenke.

Dovolenkové Možnosti:

Celoročné ubytovanie vo Vysokých Tatrách. Doprajte si výhodné ubytovanie v Tatrách, kde Vysoké Tatry sú doslova na dosah. Bez ohľadu na ročné obdobie vám ponúkame príjemné a cenovo dostupné ubytovanie Veľká Lomnica. Možnosť ubytovania s možnosťou polpenzie. Naša ubytovňa Viola je ideálnym miestom pre zimné aj letné dovolenky v Tatrách.


Rôznorodosť Ubytovania:

Penzión Viola naša ubytovňa je vhodná pre rôzne typy hostí vrátane párov, rodín s deťmi. Turistické ubytovanie pre turistov, študentov, skupiny a jednotlivcov. Ubytovanie pre skupiny nech sa chystáte na rodinnú dovolenku, pracovný výlet alebo lyžovačku. Máme pre vás ideálne turistické ubytovanie na dovolenku ubytovanie na pobyt v Tatrách. Ubytovanie turistická ubytovňa na letnú aj zimnú dovolenku v Tatrách.

Celoročné ubytovanie v Tatrách s výbornou kapacitou

Vitajte v našom ubytovaní v srdci Tatier, ubytovanie v obci Veľká Lomnica. Penzión Viola ponúkame Vám komfortné a celoročné ubytovanie v 12 izbách, kapacita ubytovania 45 lôžok. Nech sa chystáte na oddychovú dovolenku alebo aktívnu skupinovú akciu. Prípadne ak je to rodinná dovolenka s deťmi máme pre vás ideálny priestor. Máme ideálny priestor na pobyt v Tatrách na strávenie nezabudnuteľného pobytu v Tatrách.

Celoročné Ubytovanie v Tatrách s Výbornou Kapacitou

Informácie o izbách:

Na výber máte z rôznych typov izieb, vrátane 2-lôžkových izieb so spoločným sociálnym zariadením. 3-lôžkových izieb s balkónom a vlastným sociálnym zariadením, 4-lôžkových izieb a až po veľkorysé 6-lôžkové izby. Celkovo ponúkame 44 lôžok s možnosťou jednej prístelky, a každá izba má vlastné umývadlo, sprchovací kút a WC.

Výhody ubytovania:

Penzión Viola u nás si môžete vybrať ubytovanie presne podľa vašich predstáv a potrieb. Sme presvedčení, že váš pobyt v Tatrách bude plný oddychu, relaxu a zábavy. Naša ubytovňa v obci Veľká Lomnica okrem ubytovania. Je ideálnym východiskovým bodom pre objavovanie krás Tatier v každom ročnom období.

Podrobnosti o izbe:

Každá izba je starostlivo zariadená a vybavená vlastným umývadlom, sprchovacím kútom a WC. V ponuke ubytovne nájdete rôzne typy izieb, aby sme vyhoveli rôznym preferenciám hostí.

Rozmanitá ponuka ubytovania pre Vaše pohodlie

V našej turistickej ubytovni vám prinášame nie len pohodlné, ale aj cenovo dostupné ubytovanie. Ponuka pre vašu dokonalú dovolenku alebo pracovný pobyt a Vaše pohodlie. Kapacita ubytovania 45 lôžok s rôznymi typmi izieb. Sme presvedčení, že v ponuke ubytovne nájdete to pravé pre vás. Ubytovanie pre vaše individuálne potreby a dokonalú dovolenku.

Rozmanitá ponuka ubytovania pre Vaše pohodlie
V našej ubytovni vám prinášame nie len pohodlné, ale aj cenovo dostupné ubytovanie. Pre vás a pre vašu dokonalú dovolenku alebo pracovný pobyt. Ponuka s kapacitou 45 lôžok a rôznymi typmi izieb sme presvedčení, že u nás nájdete to pravé pre vás. Dobré ubytovanie pre vaše individuálne potreby a dokonalú dovolenku.

Rôznorodosť izieb naša ponuka:

Naša rozmanitá ponuka ubytovania zahŕňa rôzne typy izieb, aby sme vyhoveli rôznym preferenciám hostí. Rôznorodosť a dobré ubytovanie nech už preferujete samostatné izby pre viac súkromia. Alebo preferujete priestrannejšie izby pre väčšie skupiny a ich pohodlie. Najlepšie ubytovanie pre skupiny môžete si vybrať z našej širokej škály ubytovacích možností.

Číslo Izby, Typ, Lôžka:

 • 1 x 2-lôžková izba s jedným alebo dvoma samostatnými lôžkami
 • 4 x 3-lôžková izba s balkónom
 • 5 x 3-lôžková izba
 • 1 x 4-lôžková izba (dvoj izba)
 • 1 x 5-lôžková izba
 • 1 x 6-lôžková izba

Výhody ubytovania:

Pri nás neplatíte len za lôžko, ale za celkový komfort vášho pobytu. Každá izba je starostlivo vybavená a ponúka pohodlie a súkromie. Ponúkame aj možnosť ubytovania so stravou, aby bol váš pobyt ešte príjemnejší.

Výber podľa potrieb:

Nech ste párom, rodinou s deťmi, skupinou priateľov alebo jednotlivcom. U nás si nájdete ideálne ubytovanie so stravou za výborné ceny ubytovania. Vyberte si izbu podľa vašich potrieb a zažite nezabudnuteľný pobyt v našej ubytovni.

Ubytovanie Vysoké Tatry: Pohodlný oddych so stravou

Vitajte v Turistickej ubytovni Viola. Ideálnom mieste pre ubytovanie v Tatrách s polpenziou. Nachádzame sa v známej podtatranskej obci Veľká Lomnica. Strategicky umiestnenej na križovatke medzi Popradom, Kežmarkom a Tatranskou Lomnicou. Ubytovanie v Tatrách s polpenziou pohodlný oddych so stravou skvelý východiskový bod. S vzdialenosťami ako Poprad 7 km, Kežmarok 6 km a Tatranská Lomnica 9 km. Sme skvelý východiskový bod pre objavovanie krás Vysokých Tatier.

Ubytovanie Veľká Lomnica Vysoké Tatry - Náš pohľad na dokonalý oddych v Tatrách.

Pekné a cenovo dostupné ubytovanie:

Ponúkame lacné ubytovanie v pekných a čistých samostatných izbách. Sme presvedčení, že kvalitné ubytovanie na dovolenku nemusí byť drahé. U nás nájdete cenovo dostupné možnosti ubytovania, ktoré spĺňajú vaše očakávania.

Rôznorodosť pre rôzne skupiny:

Naša ubytovňa je vhodná pre rôzne typy hostí vrátane párov, rodín s deťmi. Či ste rodina s deťmi, skupina priateľov alebo jednotlivec. Nájdete u nás ideálne ubytovanie so stravou v Tatrách na dovolenku. Sme tu pre páry, skupiny, rodiny i jednotlivcov, aby sme zabezpečili príjemný a pohodlný pobyt.

Celoročné samostatné ubytovanie:

U nás si môžete vychutnať celoročné samostatné ubytovanie v Tatrách. Bez ohľadu na ročné obdobie, naša ubytovňa je otvorená pre vás na vašu dovolenku. Aby ste si mohli užiť peknú dovolenku v krásnom prostredí Vysokých Tatier.

Útulné ubytovanie vo Veľkej Lomnici: Komfort za výhodné ceny

Vitajte v našom ubytovaní vo Veľkej Lomnici, kde spájame pohodlie s výhodnými cenami. Ponúkame najlepšie lacné ubytovanie v oblasti, aby ste si mohli užiť Vašu dovolenku. Užite si Vašu dovolenku alebo pracovný výlet s maximálnym pohodlím komfort za výhodné ceny. Užite si dovolenku s minimálnymi nákladmi užite si útulné ubytovanie vo Veľkej Lomnici.

Podrobnosti o ubytovaní:

Naše turistické ubytovanie je situované na prvom poschodí s vlastným vchodom. A, hoci ubytovanie nie je bezbariérové, poskytujeme maximálny komfort pre našich hostí. Izby sú starostlivo pripravené na váš príchod, aby ste si užili pokojný a príjemný pobyt.

Oddychové miestnosti:

Pre vaše pohodlie sme pripravili oddychové miestnosti na posedenie a oddych. Počas dovolenky alebo pracovného pobytu si môžete vychutnať príjemný oddych. Oddýchnuť si v našich priestoroch na relaxáciu a oddych.

Dôležitosť oddychu:

Chápeme, že oddych je neoddeliteľnou súčasťou dovolenky. Preto sme vytvorili príjemné prostredie, kde si naši hostia môžu príjemne oddýchnuť. Miesto, kde si môžete príjemne oddýchnuť, zrelaxovať a načerpať novú energiu. Oddýchnuť si načerpať energiu na ďalšie dobrodružstvá vo Veľkej Lomnici.

Dôležitosť detailov:

Veríme, že malé detaily robia veľký rozdiel na dovolenke. Sme tu pre vás, aby sme zabezpečili, aby každý moment vášho pobytu bol príjemný a bezstarostný. Vaša pohoda oddych a relax na dovolenke je naším cieľom.

Gastronomický raj v srdci našej reštaurácie

Reštaurácia - Náš priestor plný chuťových zážitkov.

Skúsenosť s výnimočným stravovaním

Stravovanie - Kulinárska rozmanitosť priamo pre vás.

Ubytovanie so stravou v našich Tatrách znamená nielen pohodlné izby, ale aj kulinársky zážitok na prízemí. Naša reštaurácia a bar s obsluhou je miestom, kde si hostia môžu naozaj užiť oddych. Nielen užiť oddych, ale aj vychutnať si výnimočné chute našich jedál.

Aktívny oddych a spoločenská miestnosť:

Naši hostia môžu aktívne oddýchnuť v našej spoločenskej miestnosti. Spoločenská miestnosť, kde sa nachádza biliard, stolný futbal a elektronické šípky. Je to miesto, kde sa stretáva pohoda so zábavou, kde sa môžete po náročnom dni naozaj relaxovať.

Letná terasa:

V letnom období si môžu hostia príjemne oddýchnuť na našej terase. Či už si vychutnávate chladivý nápoj alebo dobrú knihu. Naša letná terasa ponúka relaxačnú atmosféru pod otvoreným nebom.

Dôležitosť detailov:

Veríme, že stravovanie nie je len nutnosťou, ale aj zážitkom. Preto sme vytvorili prostredie, kde si môžete vychutnať nielen skvelé jedlá. Miesto, kde si môžete užiť aj príjemné chvíle s priateľmi a rodinou. Ponúkame aj výborné denné menu zabezpečujeme donášku jedla a rozvoz jedla. Zabezpečujeme aj jedlo a občerstvenie na oslavu.

Záverečný návrh na návštevu:

Tešíme sa na vašu návštevu v našej reštaurácii, kde chutná kuchyňa a príjemné prostredie vytvárajú dokonalý zážitok. Vaša spokojnosť je pre nás na prvom mieste.

Okrem štandardného ubytovania sme tu pre vás aj pri rodinných oslavách a akciách. Zabezpečíme pre vás útulné prostredie a servis na rodinné oslavy a akcie. Aby vaše rodinné oslavy alebo firemné akcie boli nezabudnuteľné. Obráťte sa na nás s vašimi špecifickými požiadavkami a radi vám pomôžeme. Radi pomôžeme usporiadať skvelý a pohodlný pobyt pre vás a vašich hostí.

Veľký balkón: Oáza oddychu a pohody

Oddychová miestnosť: Pokojný únik zo spojeného dňa

Náš veľký balkón je krásnym miestom na opaľovanie, oddych a relaxáciu. Nielen počas letných mesiacov, ale aj v jesenných dňoch. Opatrený pohodlným nábytkom je ideálnym miestom. Pre tých, čo si radi užívajú slnečné lúče s knihou v ruke alebo pri káve. Je to naša malá oáza pokojného života pod otvoreným nebom.

Využitie balkóna:

Náš balkón je vhodný pre všetkých, ktorí hľadajú miesto na oddych počas dňa alebo romantické večery pod hviezdami. Vychutnajte si pohodu a výhľady na okolitú prírodu, ktoré náš balkón ponúka.

Letná terasa:

V letných mesiacoch sú našim zákazníkom k dispozícii aj veľké letné terasy. Kde môžu stráviť príjemné chvíle v prírode, relaxovať a užívať si čerstvý vzduch.

Záverečný návrh na užívanie:

Nezabudnite si užiť veľký balkón a oddychovú miestnosť, ktoré sú tu pre vás. Bez ohľadu na to či hľadáte intímny kútik na oddych alebo spoločné miesto na príjemné chvíle s rodinou. U nás nájdete všetko, čo potrebujete na dokonalý pobyt.

Ubytovanie vo Vysokých Tatrách: Pohodlie a štýl s balkónom

Víta vás náš útulný raj v srdci Vysokých Tatier! Ponúkame nezabudnuteľné pobyty so skvelými cenami v našom ubytovaní. Ubytovanie, ktoré je obklopené prírodou a nachádza sa v pokojnom prostredí. Sme hrdí na to, že naše ubytovanie v blízkosti lyžiarskych stredísk poskytuje skvelý únik do prírody. Pobyty so skvelými cenami s bezkonkurenčným komfortom v Tatrách.

Naše ubytovacie zariadenie ponúka izby s balkónom. Izby, ktoré sú synonymom vyššieho štandardu a komfortu. Tieto izby nie sú len miestom na prespanie. Ale aj miestom, kde môžete vychutnať svieži vzduch a krásny výhľad na naše okolie.

Popis Izieb s balkónom:

Naše izby s balkónom sú orientované na východ a poskytujú priestranný balkón so sedením. Kde môžete relaxovať a užívať si krásu tatranskej prírody. Každá izba disponuje vlastnou kúpeľňou so sprchovým kútom, čo zabezpečuje maximálny komfort pre našich hostí.

Využitie balkóna:

Okrem nádherného výhľadu a pohodlia môžete využiť aj náš balkón na nadýchanie sa čerstvého tatranského vzduchu. Pohodlné posedenie na balkóne alebo na našej terase vám umožní. Skutočne si vychutnať atmosféru a krásu našej destinácie.

Ponuka izby s balkónom:

V našej ponuke ubytovania nájdete 4 x 3-lôžkovú izbu s balkónom. Ktorá je dokonalou voľbou pre tých, ktorí hľadajú kombináciu luxusu a prírodného zážitku. Samozrejme, ponúkame aj izby bez balkóna pre tých, ktorí dávajú prednosť iným možnostiam.

Víta vás ubytovňa Viola: Pekné, príjemné a cenovo výhodné ubytovanie

V našej ubytovni Viola vám ponúkame nielen pekné a príjemné ubytovanie. Ale aj cenovo výhodné možnosti pre rôzne typy izieb podľa vašich preferencií. Ubytovanie s dôrazom na pohodlie a kvalitu vám umožňujeme vybrať si. Vybrať medzi dvoj-, troj- a štvorlôžkovými izbami, vrátane päť a šesť lôžkových izieb. Výber medzi izbami s balkónom a bez balkóna ako aj s vlastným alebo spoločným sociálnym zariadením. Vám umožní prispôsobiť si váš pobyt presne podľa vašich potrieb.

Ubytovanie s kuchyňou:  Naša ubytovňa poskytuje aj možnosť ubytovania so stravou, takže si môžete užiť pohodlný a chutný pobyt.

Ponuka ubytovania pobyt v Tatrách: Zážitkový pobyt pre všetkých

Ponuka ubytovania v Tatrách:

Sme hrdí na to, že môžeme ponúknuť ubytovanie v srdci Tatier. Celoročne otvorená ponuka, kde si môžete vybrať izby, ktoré majú vlastné sociálne zariadenie. S WiFi pripojením a pohodlným vybavením. Krásne výhľady a golfové ihrisko v blízkosti vytvárajú nezabudnuteľný pobyt.

Zážitky v prírode:

Objavte krásy Tatier, užívajte si spoločné chvíle s rodinou a priateľmi. Užite si jarný pobyt plný oddychu a relaxu. Rezervujte si pobyt ešte dnes a zažite krásne chvíle na horách. Garantujeme najnižšie ceny a pohodlné ubytovanie v príjemných izbách s jedinečnými výhľadmi.

Ponuka izby s balkónom a bez balkóna:

Vyberte si medzi izbami s balkónom, kde môžete nadýchať sa čerstvého tatranského vzduchu. Alebo izbami bez balkóna pre tých, ktorí dávajú prednosť iným možnostiam.

Ponuka s rôznymi sociálnymi zariadeniami:

Ponuka ubytovania v Tatrách naša ponuka zahŕňa izby, ktoré majú vlastné sociálne zariadenie. Ako aj izby využívajúce spoločné sociálne zariadenia na chodbe. Každá izba je vybavená sprchovým kútom, toaletou, umývadlom, pracovným stolom. Stoličkami, chladničkou, televízorom so satelitným prijímačom a WiFi pripojením.

Bezplatné parkovanie a tiché prostredie:

Svojim hosťom poskytujeme bezplatné parkovanie priamo pred ubytovňou. Nachádzame sa v tichom a príjemnom prostredí, ktoré vytvára ideálne podmienky pre váš relaxujúci pobyt.

Vyhliadka do budúcnosti:

Tešíme sa na vašu návštevu v Ubytovni Viola, kde spojíte krásu prírody s komfortným ubytovaním. Rezervujte si váš pobyt ešte dnes a zažite nezabudnuteľné chvíle v našom útulnom prostredí.

Izby s vlastným sociálnym zariadením:

Naše najlepšie izby ponúkajú úplnú súkromnú oázu s vlastným sociálnym zariadením priamo na izbe. K dispozícii máte sprchovací kút, toaletu a umývadlo pre vaše maximálne pohodlie.

Zariadenie izieb

Štandardné vybavenie izby zahŕňa pracovný stôl, pohodlné stoličky. Chladničku, televízor so satelitným prijímačom a rýchle Wifi pripojenie na internet. Všetky naše izby sú určené pre nefajčiarov.

Naše izby, ktoré používajú spoločné sociálne zariadenia
Pre tých, ktorí dávajú prednosť spoločnému zážitku, ponúkame izby so spoločným sociálnym zariadením na chodbe. Každá izba má prístup k sprchovému kútu, toalete a umývadlu, ktoré sú starostlivo udržiavané.
Zariadenie izieb
Štandardné vybavenie izieb zahŕňa pracovný stôl, pohodlné stoličky. Chladničku, televízor so satelitným prijímačom a rýchle Wifi pripojenie na internet. Naša ponuka ubytovania izby, ktoré používajú spoločné sociálne zariadenia. Ponuka ubytovania je určená pre nefajčiarov.

Ubytovanie na Slovensku - Ubytovanie vo Veľkej Lomnici

Ubytovanie na Slovensku, kde nás nájdete

Ubytovanie Veľká Lomnica Turistická ubytovňa Viola.
 • Aktivity a možnosti:

  Aktivity v okolí do 15 km zahŕňajú bežecké trate, biliard, bowling, cykloturistiku, fitness centrum, futbalové ihrisko, golfový, jazdecký a tenisový areál. Nechýba ani možnosť hubárčenia, korčuľovania, plávania, lyžovania, a mnoho ďalších. Vysoké Tatry sú ideálnym miestom na celoročný šport a oddych. A na lyžovanie v Tatrách.

 • Stravovanie a ubytovanie:

  Ponúkame rôzne stravovacie možnosti - od bez stravy až po plnú penziu. Naša ubytovňa disponuje priestrannou letnou terasou a športovými možnosťami ako šípky, stolný futbal a stolný tenis. Bezplatné WiFi pripojenie je samozrejmosťou.

 • Užitočné informácie:

  Ubytovanie na Slovensku Turistická ubytovňa je v prevádzke celoročne a ponúka bezplatné parkovanie. Check-in je možný od 14:00, check-out do 10:00. Objekt nie je bezbariérový a fajčenie v interiéri nie je povolené. Majiteľ (správca) nie je prítomný počas vášho pobytu, čo zabezpečuje vašu súkromnosť.

 • Kontakt a lokalita:

  Radi vás privítame v našej ubytovni na okraji obce Veľká Lomnica, v blízkosti prírody a lesov. Pre otázky alebo rezervácie nás môžete kontaktovať cez internet alebo telefonicky. Naša lokalita poskytuje tiché a príjemné prostredie pre váš oddych.

Vitajte v Turistickej ubytovni Viola - Vašom ideálnom mieste pre pobyt v Tatrách

Stránka: Navštívte našu web stránku www.ubytovnaviola.sk a objavte kompletnú ponuku ubytovania. Prečítajte si recenzie a pozrite si fotografie, aby ste si mohli vybrať to najlepšie pre Vás.

Turistická ubytovňa Viola

Kapacita a Služby:

Turistická ubytovňa s hrdými 45 lôžkami je ideálnym miestom pre dovolenku v Tatrách. Ponúkame nielen ubytovacie služby, ale aj skvelé stravovacie možnosti, aby sme spríjemnili váš pobyt.

Výhody a Zážitky:

Najlepšie ubytovacie zariadenie v Veľkej Lomnici s nadštandardným servisom a príjemnou atmosférou. Zažite nezabudnuteľnú dovolenku v Slovenských Vysokých Tatrách s našimi výhodami a pohodlím.

Kontakt:  Ak máte otázky alebo chcete rezervovať, neváhajte nás kontaktovať. Kontaktná osoba: Rastislav Peták.

Užite si nezabudnuteľnú dovolenku v Tatrách v Turistickej ubytovni Viola. S kapacitou 45 lôžok sme najlepším ubytovacím zariadením v Veľkej Lomnici. Ponúkame pohodlie, výborné stravovanie a skvelú lokalitu. Rezervujte si ubytovanie za super cenu a zažite dokonalý pobyt s nami.

Ubytovanie Vysoké Tatry

Ubytovňa Viola výhodne situovaná v blízkosti Vysokých Tatier. Široké možnosti na šport, oddych a relax. Ubytovanie pre celoročnú vysokohorskú turistiku, lyžovanie a cyklistiku. Reštaurácia s kapacitou 80 miest a letná terasa. Rezervujte si lacné ubytovanie v Tatrách ešte dnes!

Otváracie hodiny

Pondelok: 09:30 - 22:00
Utorok: 09:30 - 22:00
Streda: 09:30 - 22:00
Štvrtok: 09:30 - 22:00
Piatok: 09:30 - 01:00
Sobota: 10:00 - 01:00
Nedeľa: 13:00 - 23:00
 
Zodpovedný vedúci: Rastislav Peták
Veľká Lomnica