Denné menu donáška jedla Veľká Lomnica.

Donáška jedla

Donáška jedla Veľká Lomnica rozvoz jedla Veľká Lomnica okres Kežmarok. Denné menu Veľká Lomnica obedové menu donáška jedla a rozvoz jedla. V našej reštaurácii varíme a ponúkame cez týždeň od pondelka do piatku denné menu. Jedálny lístok na celý týždeň naše menu na celý týždeň. Dobrý obed si môžete objednať z našej aktuálnej týždennej ponuky z viacerých jedál. Pozrite si náš jedálny lístok na celý týždeň náš aktuálny jedálny lístok. Môžete si prísť jedlo vychutnať k nám do našej reštaurácie. Alebo si naše menu objednať aj s donáškou a vychutnať si dobrý obed v pohodlí domova. Zabezpečujeme donášku jedla a rozvoz jedla obedov pre jednotlivcov aj pre skupiny. Ponúkame týždenné obedové menu jedálny lístok na týždeň. Donáška jedla Poprad denné menu jedlo denné menu vozíme aj do Popradu. Rozvoz jedla Poprad a okolie.

Obedové menu

Obedové menu donáška chutný obed denné obedové menu. Počas pracovných dní, pre vás denne pripravujeme varené jedlá čerstvé obedové menu. Pozrite si denné obedové menu na aktuálny týždeň (týždenne menu). A vyberte si jedlo, ktoré budete obedovať. Objednať jedlo si môžete telefonicky. Jedlo si môžete objednať a môžete sa prísť naobedovať do našej reštaurácie. Alebo si môžete objednať jedlo a využiť donášku jedla do domu. Nechať si jedlo doniesť domov (dovoz jedla donášková služba). Zdravé jedlo donáška jedla Veľká Lomnica.

Obedové menu donáška

Obedové menu donáška.

Denné menu donáška

Ponúkame denné menu Veľká Lomnica. Počas pracovných dní vám v Reštaurácii Viola ponúkame výhodné denné obedové menu pre individuálnych návštevníkov alebo skupiny. Lacné obedy pre každého.

Na výber máte z 5 hlavných jedál a polievky z aktuálnej ponuky.

Denné menu výborný obed varíme: Pondelok – Piatok.

Denné menu ponuka od: 10:00 hod. - do: 15:00 hod.

Ponúkame denné obedové menu:

 • Obedové menu v našej reštaurácii.
 • Osobný odber jedla u nás v reštaurácii (okienkový predaj).
 • Denné menu donáška až k Vám domov (jedlo donáška).

Objednávka jedla

Objednávka jedla menu jedlo na objednávku. Objednať jedlo si môžete telefonicky. Počas týždňa Vám ponúkame dobré jedlá na obed obedové jedlá za výhodnú cenu. Každý pracovný deň ponúkame čerstvé a chutné obedové menu polievku a hlavné jedlo. Pozrite si náš jedálny lístok na týždeň a môžete si jedlo objednať online. Objednaj si svoje obľúbené jedlo online.

Objednávka jedla telefonicky na telefónnych číslach:

TELEFÓN:     +421-52-468-2751

MOBIL:         +421-903-532-556

Objednávka jedla každý pracovný deň do: 9:30 hod.

Stálym zákazníkom ponúkame možnosť objednávky na celý týždeň.

Objednať jedlo

Objednať jedlo

Donáška jedla Veľká Lomnica

Donáška jedla Veľká Lomnica zdravé jedlo donáška.

Dovoz jedla

Donáška rozvoz jedla donáška obedov až k vám. Každý pracovný deň Vám ponúkame denné obedové menu. Obedové menu donáška ponúkame chutný obed aj s donáškou. Dobré jedlá na obed aj dovoz jedla, až k Vám domov donáška jedál (donášková služba).

Donáška jedla náš kuriér Vám privezie jedlo až domov.

Rozvoz jedla vykonávame aj v obciach Poprad, Kežmarok a ďalších. Jedlo donáška o možnostiach doručenia k Vám sa informujte.

Rozvoz obedov od 10:00 hod. do 13:30 hod

Obedové menu donáška jedla rozvoz jedla donáška do domu.

Čo na obed cez týždeň

Čo na obed cez týždeň? Stálym zákazníkom ponúkame možnosť objednávky jedla na celý týždeň. Donáška jedla jedlo na objednávku dovoz jedla. Objednávka jedla na týždeň kuriér im s denným menu doručí aj jedálny lístok (v tlačenej forme). Na menu jedálnom lístku si vyznačia jedlá, o ktoré majú záujem na týždeň.

Rozvoz jedla

Rozvoz jedla donáška do domu. Denné menu rozvoz jedál rozvoz stravy. Donáška jedla Veľká Lomnica a okolie. Ponúkame dovoz jedla, až k Vám domov. Donáška jedla rozvoz jedla. Objednajte si na, čo máte chuť jednoducho telefonicky. Denné menu rozvoz obedov nechajte si doviesť obed teplé jedlo do firmy alebo k vám domov. Rozvoz jedla donáška do domu. Chutný obed až k vám domov donáška jedla do domu rozvoz stravy.
Rozvoz jedál náš kuriér Vám privezie dobré jedlá na obed až k Vám domov.

Možnosti platby za denné menu.  Za obedové menu zaplatíte pri dodaní.
 • Platba v hotovosti.
 • Platba platobnou kartou.
 • Platba gastrolístkami.
* Spôsob platby je potrebné nahlásiť vopred (pri objednávaní).

Rozvoz jedla Veľká Lomnica

Donáška rozvoz jedla Veľká Lomnica.

Kde obedovať

Čo zajtra na obed

Jedálny lístok denné menu.

Týždenné menu

Týždenné menu náš jedálny lístok na celý týždeň. Obedové menu vždy aktuálne a prehľadné obedové menu na celý týždeň na našej stránke v záložke Stravovanie / Denné menu. Môžete si vybrať čo zajtra na obed.
 
Pozrite si aktuálny jedálny lístok denné menu Reštaurácie Viola. 
Menu dňa radi Vás u nás privítame a veríme, že si v našej ponuke jedál nájdete vaše obľúbené jedlo. Pozrite si jedálny lístok na týždeň a vyberte si čo na obed cez týždeň. Vyberte si chutný obed a môžete si objednať jedlo.
 
Môžete si vybrať dobré jedlo, na ktoré máte chuť a objednať si ho.
 • Môžete si prísť jedlo vychutnať do našej reštaurácie.
 • Môžete si jedlo vyzdvihnúť zabalené u nás (okienkový predaj).
 • Môžete si jedlo objednať aj s donáškou jedla k Vám domov.
Dobré jedlo na obed cez týždeň od pondelka do piatku.

Donáška jedla Veľká Lomnica

Donáška jedla Veľká Lomnica donáška jedál dobré jedlá na obed rozvoz jedla denné menu. Čo na obed vyberte si z našej ponuky jedál svoje obľúbené jedlo. Pozrite si naše menu jedálny lístok. Jedlo si môžete objednať a prísť si ho vyzdvihnúť alebo Vám ho prinesieme až k Vám domov. Rozvoz jedál nechajte si doviesť teplé jedlo do firmy alebo k vám domov. Pozrite si náš jedálny lístok a vyberte si čo na obed cez týždeň.

Denné menu Veľká Lomnica

Denné obedové menu Veľká Lomnica Turistická ubytovňa Viola. Stravovanie Veľká Lomnica. Lacné obedy malá ukážka jedál z nášho menu. Jedlo donáška pri rozvoze jedál obedy vydávame v jednorazových obaloch. Donáška jedla jedlo na donášku.

Kde obedovať Veľká Lomnica

Jedálny lístok na celý týždeň

Týždenné menu náš jedálny lístok na celý týždeň. Menu lístok jedlá z našej ponuky. Ukážka jedál, ktoré sme navarili v našej kuchyni. Dobré obedy vyberte si svoj chutný obed z našej ponuky jedál na aktuálny týždeň. Pozrite si jedálny lístok na celý týždeň a vyberte si dobrý obed.

Donášková služba

Donášková služba donáška jedla.

Donáška a rozvoz jedla

Donáška jedla a rozvoz jedla. Ponúkame donášku jedál a rozvoz jedál.

 • Donáška jedla Veľká Lomnica rozvoz jedla Veľká Lomnica a okolie.
 • Donáška jedla Poprad rozvoz jedla Poprad a okolie.
 • Donáška jedla Kežmarok rozvoz jedla Kežmarok a okolie.
 • Donáška jedla Tatranská Lomnica rozvoz jedla Tatranská Lomnica a okolie.

Donáška jedla Veľká Lomnica a okolie

Donáška jedla Poprad

Donáška jedál prinesieme ti tvoje obľúbené jedlá donášková služba.

Menu Reštaurácia

Veľká Lomnica Reštaurácia

Kam na menu

Kam na menu Veľká Lomnica reštaurácia ubytovne Viola má kapacitu 80 miest. Reštaurácia slúži primárne, ako jedáleň pre ubytovaných hostí, počas výdaja raňajok, obedov a večere. Reštaurácia kde sa dá dobre naobedovať ponúka dobré jedlá na obed denné obedové menu. Vyberte si z nášho menu. Ponúkame lacné obedy jedlo na obed polievky z menu a hlavné jedlá z menu.

Menu Reštaurácia Viola

Reštaurácia menu denné obedové menu našej reštaurácie jedálny lístok na celý týždeň. Pozrite si našu ponuku chutného jedla a vyberte si svoj obed. U nás varené obedové jedlá. 

Kam na menu Veľká Lomnica

Kam na menu vo Veľkej Lomnici. Viola ponúka denné obedové menu, obedové menu, donáška jedla a rozvoz jedlaV našej reštaurácii varíme a ponúkame cez týždeň od pondelka do piatku denné menu. Môžete si objednať obed z našej aktuálnej týždennej ponuky z viacerých jedál.

Jedálny lístok na týždeň

Čo na obed? Jedálny lístok na týždeň nechajte si chutný obed doviezť až k vám domov. Môžete sa prihlásiť na zasielanie jedálneho lístka denného menu na Vašu e-mailovú adresu. A budete vedieť, čo dnes varíme. Môžete si vybrať chutný obed a jedlo objednať aj s donáškou jedla.

Čo dnes varíme?

Čo dnes varíme dobré jedlá na obed.

Jedálny lístok denné menu

Čo dnes varíme si môžete pozrieť na stránke denné menu ponuka. Naše obedové menu (týždenné menu) sa každý týždeň mení, a preto Vám ponúkame túto službu. Zasielanie menu na Vašu e-mailovú adresu. Zašleme Vám jedálny lístok denné menu na Váš e-mail.
Môžete využiť možnosť nechať si posielať aktuálny jedálny lístok na Vašu e mailovú adresu. Stačí sa prihlásiť na odber denného menu (dole na stránke). A my Vám pošleme naše týždenné menu na Váš e mail vo formáte PDF. Nemusíte rozmýšľať, čo zajtra na obed. Pozriete si aké chutné jedlo varíme cez týždeň.
Môžete si vybrať, čo na obed cez týždeň.

Denné menu Veľká Lomnica obedové menu donáška jedál rozvoz jedla. V našej reštaurácii varíme a ponúkame cez týždeň od pondelka do piatku denné menu. Donáška jedla môžete si objednať obed z našej aktuálnej týždennej ponuky z viacerých jedál.

Obedy menu

Denné menu Poprad obedy menu jedálny lístok denné menu.

Denné menu Poprad

Denné menu Poprad, naše dobré chutné menu si môžete vychutnať aj v Poprade na západe. Obedové menu Poprad chutný obed v Bufete Viola Poprad západ. Môžete využiť donášku jedla do Popradu. Alebo si dobré chutné menu vychutnať priamo v Poprade v bufete Viola.

Dobré chutné jedlá týždenné menu od pondelka do piatku už aj v Poprade.

Denné menu Poprad

Kam na menu Poprad? Denné menu Poprad Bufet Viola Partizánska 1849, 058 01 Poprad. Dobré jedlá na obed dobré chutné menu. 
www.bufet.ubytovnaviola.sk

Pozrite si ponuku bufetu ponúka dobré jedlá v Poprade.

Ubytovanie Vysoké Tatry

Ubytovňa Viola výhodná poloha poskytuje návštevníkom. Široké možnosti na šport, oddych a relaxáciu. Vysoké Tatry a okolie ponúka. Možnosť celoročnej vysokohorskej turistiky. Lyžovanie a cyklistika. Ubytovňa ponúka ubytovanie. Lacné ubytovanie v Tatrách. K dispozícii je reštaurácia s barom s kapacitou 80 miest. Zabezpečuje stravovanie a akcie miesto na akcie a oslavy. Rodinné oslavy, firemné akcie, školenia či posedenie. V lete je k dispozícii letná terasa.

Otváracie hodiny

Pondelok: 09:30 - 22:00
Utorok: 09:30 - 22:00
Streda: 09:30 - 22:00
Štvrtok: 09:30 - 22:00
Piatok: 09:30 - 01:00
Sobota: 10:00 - 01:00
Nedeľa: 13:00 - 23:00
 
Zodpovedný vedúci: Rastislav Peták

Fotogaléria

Veľká Lomnica