Denné menu donáška jedla Veľká Lomnica.

Donáška jedla Veľká Lomnica

Donáška jedla Veľká Lomnica rozvoz jedla Veľká Lomnica okres Kežmarok. Denné menu Veľká Lomnica obedové menu donáška jedla a rozvoz jedla. V našej reštaurácii varíme a ponúkame cez týždeň od pondelka do piatku denné menu. Jedálny lístok na týždeň naše menu na celý týždeň. Dobrý obed si môžete objednať z našej aktuálnej týždennej ponuky z viacerých jedál. Pozrite si náš jedálny lístok na týždeň náš aktuálny jedálny lístok. Dobrý obed môžete si prísť jedlo vychutnať k nám do našej reštaurácie. Alebo si naše menu objednať aj s donáškou a vychutnať si dobrý obed v pohodlí domova. Zabezpečujeme donášku jedla a rozvoz jedla obedov pre jednotlivcov aj pre skupiny. Ponúkame týždenné obedové menu jedálny lístok na týždeň. Donáška jedla Poprad denné menu dobré jedlo denné menu vozíme aj do Popradu. Zabezpečujeme rozvoz jedla Poprad a okolie a stravovanie Veľká Lomnica.

Obedové menu

Obedové menu donáška chutný obed denné obedové menu. Počas pracovných dní, pre vás denne pripravujeme varené jedlá čerstvé obedové menu. Pozrite si denné obedové menu na aktuálny týždeň (týždenne menu). A vyberte si jedlo, ktoré budete obedovať. Objednať jedlo si môžete telefonicky. Jedlo si môžete objednať a môžete sa prísť naobedovať do našej reštaurácie. Alebo si môžete objednať jedlo a využiť donášku jedla do domu. Nechať si jedlo doniesť domov (dovoz jedla donášková služba). Zdravé jedlo donáška jedla Veľká Lomnica.

Obedové menu donáška

Obedové menu donáška ponúkame denné menu Veľká Lomnica. Počas pracovných dní vám v Reštaurácii Viola ponúkame výhodné denné obedové menu pre individuálnych návštevníkov alebo skupiny. Lacné obedy pre každého.

Na výber máte z 5 hlavných jedál a polievky z aktuálnej ponuky.

Denné menu výborný obed lacné obedy varíme: Pondelok – Piatok.

Denné menu ponuka od: 10:00 hod. - do: 15:00 hod.

Ponúkame denné obedové menu:

 • Obedové menu v našej reštaurácii.
 • Osobný odber jedla u nás v reštaurácii (okienkový predaj).
 • Denné menu donáška až k Vám domov (jedlo donáška).

Objednávka jedla

Objednávka jedla objednajte si jedlo výborné menu jedlo na objednávku. Objednať jedlo si môžete telefonicky. Počas týždňa Vám ponúkame dobré jedlá na obed obedové jedlá za výhodnú cenu. Každý pracovný deň ponúkame čerstvé a chutné obedové menu polievku a hlavné jedlo. Pozrite si náš jedálny lístok na týždeň a môžete si jedlo objednať online. Objednaj si svoje obľúbené jedlo online.

Objednávka jedla telefonicky na telefónnych číslach objednať jedlo:

TELEFÓN:     +421-52-468-2751

MOBIL:         +421-903-532-556

Objednávka jedla každý pracovný deň do: 9:30 hod.

Objednať jedlo
 • Stálym zákazníkom ponúkame možnosť objednávky jedla na celý týždeň. Stáli zákazníci si môžu objednať chutné jedlá na celý týždeň.
Donáška jedla Veľká Lomnica zdravé jedlo donáška.

Dovoz jedla

Donáška jedla Veľká Lomnica donáška rozvoz jedla donáška obedov až k vám. Každý pracovný deň Vám ponúkame denné obedové menu. Obedové menu donáška ponúkame chutný obed aj s donáškou. Dobré jedlá na obed aj dovoz jedla, až k Vám domov donáška jedál (donášková služba).

Dovoz jedla donáška jedla náš kuriér Vám privezie jedlo až domov.

Rozvoz jedla vykonávame aj v obciach Poprad, Kežmarok a ďalších. Jedlo donáška o možnostiach doručenia k Vám sa informujte.

Rozvoz obedov od 10:00 hod. do 13:30 hod

Obedové menu donáška jedla rozvoz jedla donáška do domu.

Čo na obed cez týždeň

Čo na obed stáli zákazníci majú možnosť objednať si jedlo na celý týždeň. Donáška jedla a jedlo na objednávku dovoz jedla domov. Objednávka jedla na týždeň pre stálych zákazníkov. Vážení zákazníci stálym zákazníkom ponúkame možnosť objednávky jedla na celý týždeň. Kuriér im s denným menu doručí aj jedálny lístok (v tlačenej forme). Vážení zákazníci naši stáli zákazníci si môžu objednať jedlo na celý týždeň. Objednávka jedla stálych zákazníkov na menu jedálnom lístku si vyznačia jedlá na obed. Jedlá na obed, o ktoré majú záujem na týždeň. Čo na obed cez týždeň ponúkame výborné jedlá na obed cez týždeň.

Rozvoz jedla

Rozvoz jedla donáška do domu. Denné menu rozvoz jedál rozvoz stravy. Donáška jedla Veľká Lomnica a okolie. Ponúkame dovoz jedla, až k Vám domov. Donáška jedla rozvoz jedla. Objednajte si na, čo máte chuť jednoducho telefonicky. Denné menu rozvoz obedov nechajte si doviesť obed teplé jedlo do firmy alebo k vám domov. Rozvoz jedla donáška do domu. Chutný obed až k vám domov donáška jedla do domu rozvoz stravy.
Rozvoz jedál náš kuriér Vám privezie dobré jedlá na obed až k Vám domov.

Možnosti platby.  Za obedové menu zaplatíte pri dodaní.
 • Platba v hotovosti.
 • Platba platobnou kartou.
 • Platba gastrolístkami.
* Spôsob platby je potrebné nahlásiť vopred (pri objednávaní).

Kde obedovať

Kde obedovať čerstvé a chutné obedové menu dobré obedy vo Veľkej Lomnici. Kde obedovať Veľká Lomnica dobré obedy v reštaurácii Viola príďte sa dobre najesť.

Čo zajtra na obed

Jedálny lístok denné menu.

Týždenné menu

Týždenné menu náš jedálny lístok na celý týždeň. Obedové menu vždy aktuálne a prehľadné obedové menu na celý týždeň na našej stránke v záložke Stravovanie / Denné menu. Môžete si vybrať čo zajtra na obed.
 
Pozrite si aktuálny jedálny lístok Reštaurácie Viola. 
Menu dňa radi Vás u nás v reštaurácii privítame a veríme, že si v našej ponuke jedál nájdete vaše obľúbené jedlo. Pozrite si jedálny lístok na týždeň a vyberte si čo na obed cez týždeň. Vyberte si chutný obed a môžete si objednať jedlo.
 
Môžete si vybrať dobré jedlo, na ktoré máte chuť a objednať si ho.
 • Môžete si prísť jedlo vychutnať do našej reštaurácie.
 • Môžete si jedlo vyzdvihnúť zabalené u nás (okienkový predaj).
 • Môžete si jedlo objednať aj s donáškou jedla k Vám domov.
Dobré jedlo na obed cez týždeň od pondelka do piatku.

Donáška jedla Veľká Lomnica

Jedlo donáška pri rozvoze jedál obedy vydávame v jednorazových obaloch. Donáška jedla jedlo na donášku.

Donáška jedla Veľká Lomnica donáška jedál dobré jedlá na obed rozvoz jedla. Čo na obed vyberte si z našej ponuky jedál svoje obľúbené jedlo. Pozrite si naše menu jedálny lístok. Jedlo si môžete objednať a prísť si ho vyzdvihnúť alebo Vám ho prinesieme až k Vám domov donáška jedla. Rozvoz jedla nechajte si doviesť teplé jedlo do firmy alebo k vám domov. Pozrite si náš jedálny lístok a vyberte si čo na obed cez týždeň.

Denné menu Veľká Lomnica

Denné obedové menu Veľká Lomnica Turistická ubytovňa Viola. Stravovanie Veľká Lomnica dobré obedy. Denné obedové menu lacné obedy malá ukážka jedál z nášho menu.

Čo na obed

Čo na obed obľúbený obed cez týždeň má jednoznačnú charakteristiku. Čo na obed cez týždeň týždenne menu obedy menu rýchly a dobrý obed.

Jedálny lístok na celý týždeň

Týždenné menu náš jedálny lístok na týždeň. Týždenné menu lístok jedlá z našej ponuky. Ukážka jedál, ktoré sme navarili v našej kuchyni. Dobré obedy vyberte si svoj chutný obed z našej ponuky jedál na aktuálny týždeň. Pozrite si jedálny lístok na týždeň a vyberte si dobrý obed.

Donáška a rozvoz jedla

Donášková služba využite donáškovú službu donášková služba zabezpečí prepravu jedál. Ponúkame donášku jedál a rozvoz jedál.

 • Donáška jedla Veľká Lomnica rozvoz jedla Veľká Lomnica.
 • Donáška jedla Poprad rozvoz jedla Poprad.
 • Donáška jedla Kežmarok rozvoz jedla Kežmarok.
 • Donáška jedla Tatranská Lomnica rozvoz jedla Tatranská Lomnica.

Donáška jedla Veľká Lomnica donáška jedla Poprad. Donáška jedál prinesieme ti tvoje obľúbené jedlá donášková služba. V prípade záujmu nás kontaktujte emailom alebo telefonicky.

Kam na menu Veľká Lomnica reštaurácia .

Kam na menu

Kam na menu Veľká Lomnica reštaurácia ubytovne Viola má kapacitu 80 miest. Reštaurácia slúži primárne, ako jedáleň pre ubytovaných hostí, počas výdaja raňajok, obedov a večere. Reštaurácia turistickej ubytovne Viola, kde sa dá dobre naobedovať ponúka dobré jedlá na obed denné obedové menu. Vyberte si z nášho menu. Ponúkame lacné obedy jedlo na obed polievky s menu a hlavné jedlá s menu.

Reštaurácia Veľká Lomnica Viola

Veľká Lomnica reštaurácia menu denné obedové menu našej reštaurácie jedálny lístok na celý týždeň. Pozrite si našu ponuku chutného jedla a vyberte si svoj obed. U nás varené obedové jedlá. 

Kam na menu vo Veľkej Lomnici reštaurácia Veľká Lomnica. Turistická ubytovňa Viola ponúka denné obedové menu, obedové menu, donáška jedla a rozvoz jedlaV našej reštaurácii varíme a ponúkame cez týždeň od pondelka do piatku denné menuMôžete si objednať obed z našej aktuálnej týždennej ponuky z viacerých jedál.

Stravovanie Veľká Lomnica ponúkame možnosť stravovania v našej jedálni aj rozvoz jedla. Stravovanie pre ubytovaných hostí ponúkame možnosť stravovania v rôznej forme. Ponúkame ubytovanie so stravou a stravovanie pre ubytovaných. Zabezpečujeme jedlo na oslavu a pohostenie na oslavu. Zabezpečujeme aj stravovanie pre dôchodcov. V letnom období je k dispozícii aj letná terasa.

Jedálny lístok na týždeň

Čo na obed? Jedálny lístok na týždeň nechajte si chutný obed doviezť až k vám domov. Môžete sa prihlásiť na zasielanie jedálneho lístka denného menu na Vašu e-mailovú adresu. A budete vedieť, čo dnes varíme. Môžete si vybrať chutný obed a jedlo objednať aj s donáškou jedla.

Čo dnes varíme dobré jedlá na obed.

Jedálny lístok denné menu

Čo dnes varíme si môžete pozrieť na stránke denné menu. Naše obedové menu (týždenne menu) sa každý týždeň mení, a preto Vám ponúkame túto službu. Zasielanie menu na Vašu e-mailovú adresu. Zašleme Vám jedálny lístok denné menu na Váš e-mail.
Môžete využiť možnosť nechať si posielať aktuálny jedálny lístok na Vašu e mailovú adresu. Stačí sa prihlásiť na odber denného menu (dole). Pošleme Vám naše týždenne menu vo formáte PDF. Nemusíte rozmýšľať, čo zajtra na obed. Pozriete si aké chutné jedlo varíme cez týždeň.
Môžete si vybrať, čo na obed cez týždeň.

Denné menu Veľká Lomnica obedové menu donáška jedál rozvoz jedla. Čo dnes varíme? V našej reštaurácii varíme a ponúkame cez týždeň od pondelka do piatku denné menu. Donáška jedla môžete si objednať obed z našej aktuálnej týždennej ponuky z viacerých jedál.

Obedy menu

Denné menu Poprad obedy menu jedálny lístok denné menu.

Denné menu Poprad

Denné menu Poprad, naše dobré chutné menu si môžete vychutnať aj v Poprade na západe. Obedové menu Poprad chutný obed v Bufete Viola Poprad západ. Môžete využiť donášku jedla do Popradu. Alebo si dobré chutné menu vychutnať priamo v Poprade v bufete Viola.

Dobré chutné jedlá týždenné menu od pondelka do piatku už aj v Poprade.

Denné menu Poprad

Kam na menu Poprad? Denné menu Poprad Bufet Viola Partizánska 1849, 058 01 Poprad. Dobré jedlá na obed dobré chutné menu. 
www.bufet.ubytovnaviola.sk

Pozrite si ponuku bufetu ponúka dobré jedlá v Poprade.

Ubytovanie Vysoké Tatry

Ubytovňa Viola výhodne situovaná v blízkosti Vysokých Tatier. Široké možnosti na šport, oddych a relax. Ubytovanie pre celoročnú vysokohorskú turistiku, lyžovanie a cyklistiku. Reštaurácia s kapacitou 80 miest a letná terasa. Rezervujte si lacné ubytovanie v Tatrách ešte dnes!

Otváracie hodiny

Pondelok: 09:30 - 22:00
Utorok: 09:30 - 22:00
Streda: 09:30 - 22:00
Štvrtok: 09:30 - 22:00
Piatok: 09:30 - 01:00
Sobota: 10:00 - 01:00
Nedeľa: 13:00 - 23:00
 
Zodpovedný vedúci: Rastislav Peták
Veľká Lomnica