Veľká Lomnica Reštaurácia

Veľká Lomnica Reštaurácia

Veľká Lomnica Reštaurácia & Bar Turistická ubytovňa ViolaReštaurácia Veľká Lomnica naša reštaurácia slúži primárne pre ubytovaných hostí našej ubytovne. Veľká Lomnica reštaurácia, kde si ubytovaní hostia môžu zabezpečiť stravovanie. Reštaurácia ponúka denné obedové menu. Veľká Lomnica reštaurácie vo svojich priestoroch poskytujú jedlo pre ubytovaných návštevníkov. Reštauráciu tvoria dva samostatné priestory a bar. Menšia reštaurácia má kapacitu 30 miest. Väčšia reštaurácia má kapacitu 50 miest. Celková kapacita našich reštaurácií je 80 miest. Reštaurácia Veľká Lomnica Vysoké Tatry.

Reštaurácia vo Veľkej Lomnici s kapacitou 80 miest. Reštaurácia je ideálna pre usporiadanie rôznych rodinných a súkromných akcií. Ako sú rodinné oslavy narodenín, krstiny. Naša reštaurácia vám ponúka ideálne miesto a priestory pre rodinné oslavy. Firemné večierky a firemné stretnutia. Rozlúčky so slobodou, firemné večierky, svadby, stužkové, stretnutia s priateľmi. Reštaurácia Veľká Lomnica s ubytovaním. Naše priestory zahŕňajú 80 miest v interiéri, 30 miest na terase a privátne parkovisko pre 20 áut. Ponúkame ubytovanie v pekných izbách.

Reštaurácia Veľká Lomnica

Reštaurácia Veľká Lomnica s celkovou kapacitou 80 miest. Reštaurácia Vám ponúka variabilné priestory. Priestory vhodné pre organizáciu rôznych osláv a akcií. Firemných akcií, porád, obchodných prezentácií, školení, banketov, seminárov, konferencií. Reštaurácia sa nachádza vo Veľkej Lomnici. Naša Reštaurácia je ideálne miesto pre Vašu oslavu, svadbu alebo príjemné posedenie s priateľmi. Veľká Lomnica reštaurácia na Vaše oslavy a akcie. Ponúkame Vám naše služby a priestory reštaurácie pre rodinné oslavy, firemné posedenia. Radi Vás u nás v našej reštaurácii privítame.

Reštaurácia Veľká Lomnica Viola

Reštaurácia Veľká Lomnica Viola má kapacitu 80 miest menšia 30 miest. Reštaurácia slúži primárne, ako jedáleň pre ubytovaných hostí, počas výdaja raňajok, obedov a večere. Miesto kde sa dá dobre najesť v Tatrách.

Veľká Lomnica reštaurácia slúži aj na usporiadanie rodinných osláv a večierkov. Pripravíme Vám rodinné oslavy a párty podľa vašich predstáv v našej reštaurácii. V letnom období aj na našej letnej terase 30 miest.

Reštaurácia vo Veľkej Lomnici skvelá zábava a dobré jedlo v príjemnom prostredí našej reštaurácie. Prežite nezabudnuteľné chvíle s vašimi blízkymi v našej reštaurácii. Reštaurácia s terasou Veľká Lomnica s kapacitou 80 miest.

Reštaurácia Viola Veľká Lomnica

Reštaurácia Viola Veľká Lomnica ubytovňa Viola má kapacitu 80 miest väčšia 50 miest. Slúži primárne, ako jedáleň pre ubytovaných hostí, počas výdaja raňajok, obedov a večere. Reštaurácia menu denné obedové menu.

Reštaurácia Viola Veľká Lomnica priestory reštaurácie môžeme podľa vašich prianí premeniť. Na svadobnú sálu alebo na miestnosť na rodinnú oslavu, alebo firemnú akciu.

Objekt je vhodný na organizovanie školení, pracovných porád, firemných prezentácií, rodinných osláv a životných jubileí. Aj s ubytovaním. Súčasťou našej reštaurácie je aj vonkajšia terasa. Počas letných dní môžete vychutnať objednané jedlo alebo rodinnú a firemnú akciu na našej letnej terase.

Bar reštaurácie Veľká Lomnica

Bar reštaurácie ponúka široký výber alkoholu a nealka. Reštaurácia & Bar ponúka široký sortiment alkoholických, nealkoholických nápojov, výborné slovenské a zahraničné vína. Reštaurácia ponúka dobrú kávu čapované pivo a fľaškové pivo. Ponuka reštaurácie nealkoholické nápoje, čapovaná kofola, pochutiny, sladkosti, teplé nápoje a cigarety.

  • Alkoholické nápoje
  • Nealkoholické nápoje
  • Výborná káva a čaj
  • Čapované pivo
  • Čapovaná kofola
  • Niečo malé k pivku (utopenec)

Reštaurácia & Bar

Reštaurácia & Bar Reštaurácia Veľká Lomnica ubytovňa Viola. Reštaurácia s barom slúži ako spoločenská miestnosť na trávenie voľného času. Reštaurácia s barom slúži, ako jedáleň pre ubytovaných hostí. Reštaurácia s barom slúži ako miestnosť na akcie a oslavy.

Spoločenská miestnosť

Veľká Lomnica reštaurácia s barom slúži ako spoločenská miestnosť na príjemné posedenie. Návštevníkom je k dispozícii ako spoločenská miestnosť s televízorom, stolným tenisom a spoločenskými hrami. Priestory reštaurácie, kde môžu tráviť voľné chvíle a oddychovať pri dobrej káve alebo pohári dobrého vínka. Môžu využiť príjemné posedenie v peknom prostredí našej reštaurácie.

Jedáleň reštaurácie Veľká Lomnica

Veľká Lomnica reštaurácia jedáleň reštaurácie Veľká Lomnica reštaurácia s barom slúži, ako jedáleň pre ubytovaných hostí. Reštaurácia je jedálňou zabezpečuje stravovanie, a to formou raňajok, polpenzie i plnej penzie. V lete je otvorená príjemná zastrešená terasa s posedením a slúži ako jedáleň reštaurácie. Terasa, kde si naši návštevníci môžu vychutnať dobré jedlo na čerstvom vzduchu.

Priestory na oslavy a akcie

V obci Veľká Lomnica reštaurácia s barom a letnou terasou slúži ako miestnosť na akcie a oslavy. Oslávte významné udalosti vašej rodiny v príjemnej atmosfére našej reštaurácie. Či už sú to narodeniny, krstiny, promócie, prvé sväté prijímanie či iné rodinné akcie. Reštaurácia vám ponúka ideálne miesto a priestory pre rodinné oslavy, rozlúčky so slobodou. Pripravíme rodinné oslavy firemné akcie a párty podľa vašich predstáv. V reštaurácii možno organizovať oslavy, firemné akcie, školenia a ďalšie podujatia. V prípade záujmu Vám vieme zabezpečiť aj ubytovanie. Ubytovanie je vhodné i pre zájazdy či školské výlety.

Rodinné oslavy firemné akcie

Reštaurácia na rodinné oslavy firemné akcie u nás v reštaurácii. Plánujete rodinnú oslavu, firemnú akciu posedenie s priateľmi. Neváhajte, kontaktujte nás a dohodnite si stretnutie. Priestor našej reštaurácie je vhodný pre každú rodinnú oslavu firemný večierok či inú firemnú akciu. Ponúkame Vám nás priestor reštaurácie na usporiadanie Vašej akcie. Reštaurácia na rodinné oslavy radi Vám poradíme s výberom jedál a vypracujeme cenovú ponuku.

Váš relax na prvom mieste

Reštaurácia v Lomnici Váš relax na prvom mieste. Hľadáte to práve miesto, kde posedíte s kolegami či partnermi. Reštaurácia v Lomnici relax pri spoločnej večeri alebo akcii. K dispozícii je reštaurácia a bar. Reštaurácia s kapacitou 80 miest na zabezpečenie stravovania a akcií. Súčasťou našej reštaurácie je aj vonkajšia terasa. Zastrešená terasa reštaurácie, kde si počas letných dní môžete vychutnať objednané jedlo a akcie. Voľný čas môžete tráviť v spoločenskej miestnosti s televízorom. Tu si môžete zahrať biliard, elektronické šípky, stolný tenis a rôzne spoločenské hry.

O vyplnenie voľného času a Vašu zábavu sa postarajú

O vyplnenie voľného času a Vašu zábavu v reštaurácii sa postarajú. Biliard, stolný futbal, elektronické šípky a stávková kancelária Doxxbet.

Biliard

Biliardový stôl o Vašu zábavu sa postará biliard. Možno sa Vám to tak na prvý pohľad nezdá, ale biliard je skutočne všestranne využiteľný. Každá párty a akcia bude mať skutočný spád práve vďaka populárnemu biliardu. Práve biliard sa navyše môže stať pomyselným spojivom celej Vašej akcie. Okolo priestorného biliardového stola sa môžu zhromaždiť všetci Vaši hostia a môžu si zahrať napínavý zápas. Biliard je totiž skvelý spôsob, ako si po náročnom dni prečistiť hlavu a dokonale odvedie Vaše myšlienky. Práve biliard sa navyše môže stať pomyselným spojivom celej Vašej rodiny pri spoločnej dovolenke, pri ktorom sa budete pravidelne stretávať a tráviť spolu cenný voľný čas.

Biliard je obľúbenou zábavou a príjemne stráveným časom či už na dovolenke alebo na spoločných akciách. Biliard a biliardový stôl sa postará o vašu zábavu.

Stolný futbal

Kalčeto stolný futbal je skvelá hra pre dvoch aj viacerých hráčov. Deti so stolným futbalom zažijú akčnú zábavu a napätie pri napodobňovaní turnajov svojich ockov. Stolný futbal je veľmi populárna a známa hra. Vzbudzuje emócie a rivalitu každého fanúšika futbalu. Táto hra poskytne vzrušujúce a zároveň aj zábavné chvíle pre deti, ale radi sa zabavia, aj dospelí. Hry sa môžu zúčastniť minimálne 2 osoby. Pozvanie viac ľudí môže ozdobiť a zatraktívniť skutočný futbalový turnaj a dokonca aj majstrovstvá sveta.

Stolný futbal je hra, s ktorou si užijete veľa zábavy. Je to veľmi populárna hra, ktorá prináša nezabudnuteľné emócie s rodinou a priateľmi! Každá hra bude veľmi dynamická a vzrušujúca. Hra, ktorá je čistým potešením a výbornou zábavou. Stolný futbal pre deti aj pre dospelých.

Elektronické šípky

Elektronický terč elektronické šípky skvelá zábava. Hranie elektronických šípok je skvelou zábavou pri rodinných stretnutiach alebo podujatiach s priateľmi. Ide o skvelú možnosť zábavy, pre množstvo ľudí, ktorí sa okrem jedenia, pitia a rozprávania sa, radi aj zahrajú. Elektronické šípky sú skvelou voľbou pokiaľ sa chcete zabaviť.

Elektronické šipky pre každého. V našej ponuke nájdete elektronické šípky vhodné pre amatérsku hru. Čo Vám samozrejme nezabráni si pri nich užiť naozajstnú zábavu a potešenie z hry. Šípky turnaje.

Šípkový turnaj môžete si s priateľmi usporiadať šípkový turnaj. Skvelou výhrou môže byť výborné čapované chladné pivo alebo iná atraktívna výhra.

Doxxbet sportbox

Doxxbet stávkový terminál Sportbox. Doxxbet Sportbox terminál je interaktívne stávkové zariadenie, ktoré ponúka nepreberné tipérske možnosti. Doxxbet a druh stávkového au s robustnou konštrukciou a dvoma obrazovkami. Vrchný displej je informačný a zobrazuje štatistiky a tabuľky rôznych športových súťaží, aktuálne Doxxbet akcie či vybrané tipy a analýzy. Doxxbet Sportbox kontrola tiketu.

Doxxbet samoobslužný Sportbox terminál pobočka Veľká Lomnica. Na spodnom dotykovom displeji potom nájdete prehľadne rozkategorizovanú kurzovú ponuku. Pobyt si môžete spríjemniť aj stávkovaním v našej pobočke Doxxbet. Terminál Sportbox Doxxbet na samoobslužné stávkovanie.

SPORTBOX jedinečný stávkový terminál

SPORTBOX jedinečný stávkový terminál. Kde nájdem Sportbox? Doxxbet pobočka Turistická ubytovňa Viola Veľká Lomnica. Doxxbet Sportbox terminál. Sportbox v Prešovskom kraji stávkový terminál.

Veľká Lomnica Reštaurácia & Bar

Reštaurácia Vysoké Tatry v podtatranskej obci Veľká Lomnica. Reštaurácia Vysoké Tatry ideálna pre usporiadanie rôznych rodinných a súkromných akcií. Veľmi dobrá dostupnosť autom, vlakom aj autobusom. Reštaurácia je pri hlavnej ceste z Popradu do Kežmarku. V blízkosti železničnej stanice Studený Potok a autobusovej zastávky Veľká Lomnica.

Reštaurácia Veľká Lomnica s kapacitou 80 miest. Reštaurácia v obci Veľká Lomnica pri hlavnej ceste. Veľká Lomnica Reštaurácia s barom ideálna pre usporiadanie rodinných a súkromných osláv. Reštaurácia na firemné akcie a eventy. Reštauráciu tvoria dve samostatné reštaurácie a bar.

Reštaurácia s terasou

Reštaurácia s terasou letná terasa vonkajšia zastrešená terasa našej reštaurácie. V lete si najlepšie vychutnáte obľúbený nápoj alebo chutné jedlo na vonkajšej terase. Posedenie vonku posedenie na terase priamo pod holým nebom. Každý z nás ocení vonkajšie posedenie. Posedenie na terase, pri ktorom si môže vychutnať kávu alebo dobré vychladené čapované pivo. Vonkajšie posedenie na letnej terase reštaurácie.

Reštaurácia s terasou u nás si môžete posedieť na vonkajšej terase. Pri jedle, káve, nápojoch, bez obáv sa naobedovať, navečerať alebo aj zabaviť. Na čerstvom tatranskom vzduchu reštaurácie s terasou. Reštaurácia s letnou terasou Veľká Lomnica. Reštaurácia a letná terasa priestory krytej terasy našej reštaurácie. K príjemnému prostrediu na terase patrí aj kvalitná kuchyňa reštaurácie s terasou.

Letná terasa reštaurácie

Letná terasa reštaurácie je ako stvorená na usporiadanie spoločenských udalostí v letnom období. Reštaurácia s terasou oslávte významné udalosti vašej rodiny v príjemnej atmosfére našej reštaurácie. Či už sú to narodeniny, krstiny, promócie, prvé sväté prijímanie či iné rodinné akcie. V prípade potreby Vám vieme zabezpečiť aj ubytovanie. Ak plánujete oslavu, neváhajte, kontaktujte nás telefonicky alebo mailom a dohodnite si stretnutie.

Radi Vám poradíme s výberom jedál a vypracujeme cenovú ponuku. Objekt je vhodný na organizovanie hromadných zájazdov a školských výletov. Ubytovaným hosťom ponúkame bezplatnú pomoc pri plánovaní túr a výletov do okolia.

Ubytovanie Vysoké Tatry

Ubytovanie na Slovensku, rezervujte si lacné ubytovanie v Tatrách ešte dnes! Ubytovňa Viola výhodne situovaná v blízkosti Vysokých Tatier vhodná na pobyt v Tatrách. Ubytovňa ponúka široké možnosti na šport, oddych, relax a pobyt v prírode. Lacné ubytovanie pre celoročnú vysokohorskú turistiku, lyžovanie a cyklistiku. Reštaurácia s kapacitou 80 miest a letná terasa ponúka možnosť stravovania. Reštaurácia, kde máte možnosť usporiadať vaše oslavy a životné jubileá. V našej ponuke je aj donáška jedla a rozvoz jedla ponúkame dobré chutné denné menu. Pozrite si našu ponuku ubytovania a naše izby, ktoré ponúkame výborné ceny ubytovania.

Otváracie hodiny

Pondelok: 09:30 - 22:00
Utorok: 09:30 - 22:00
Streda: 09:30 - 22:00
Štvrtok: 09:30 - 22:00
Piatok: 09:30 - 01:00
Sobota: 10:00 - 01:00
Nedeľa: 13:00 - 23:00
 
Zodpovedný vedúci: Rastislav Peták
Kontaktujte nás v prípade Vášho záujmu o ubytovanie. Prípadne, ak máte záujem o rezerváciu priestorov na oslavu. Neváhajte a kontaktujte nás.
Veľká Lomnica