Strava a stravovanie Veľká Lomnica dobré jedlá na obed zdravé stravovanie vyvážená strava.

Stravovanie Veľká Lomnica

Stravovanie Veľká Lomnica dobré jedlá na obed v turistickej ubytovni Viola. Samozrejmosťou príjemného pobytu v našej ubytovni je kvalitná strava a perfektná obsluha. Zdravá strava a zdravé stravovanie poskytujeme komplexné služby v oblasti stravovania. Jedálny lístok závodné stravovanie pre firmy aj stravovanie pre jednotlivcov. Ponúkame možnosť stravovania v našej jedálni aj rozvoz jedla až k Vám. Pre ubytovaných hostí ponúkame možnosť stravovania v rôznej forme. Ponúkame ubytovanie so stravou stravovanie pre ubytovaných. Ponúkame denné menu, obedy pre dôchodcov, stravovanie pri akciách. Zabezpečujeme stravovanie a jedlo na oslavu poskytujeme cateringové služby.

Čo dnes varíme dobré jedlo.

Dobré jedlo

Okrem závodného stravovania sa špecializujeme aj na rôzne akcie a oslavy. Zabezpečujeme jedlo na oslavu a pohostenie na oslavu. Oslavy, svadby, konferencie, plesy, záhradné party a iné akcie.

Zabezpečíme dobré jedlo na vašu akciu. Zabezpečte si jedlo na rodinnú oslavu občerstvenie na narodeniny alebo párty. Ponúkame dobré jedlo na Vašu oslavu zabezpečíme pohostenie na rodinnú oslavu.

Zabezpečujeme stravovanie pre firmy aj jednotlivcov ponúkame stravovacie služby pre verejnosť. Stravovanie pre organizácie, rozvoz jedla do firiem, firemné stravovanie.

Stravovanie chutný obed dobré jedlá na obed denné obedové menu. Verejné stravovanie výborné jedlá a dovoz jedla. Stravovanie je zabezpečené v reštaurácií s kapacitou 80 miest.

Stravovacie služby pre hostí ponúkame rôzne druhy stravovania.
Stravovacie služby pre hostí ponúkame rôzne druhy stravovania.

Ubytovaní

Ubytovaní hostia sa môžu stravovať priamo v reštaurácii. Stravovanie výdaj stravy v našej reštaurácii. Ponuka stravovania pre firmy aj jednotlivcov. Ponúka stravovanie podľa aktuálneho jedálneho lístka.

Možnosti stravovania:

  • Bez stravy
  • Raňajky
  • Obed
  • Večera
  • Polpenzia
  • Plná penzia
Raňajky: od: na objednávku   do: na objednávku
Obed: od: 10:30 hod.  - do: 15:00 hod.
Večera: od: 17:00 hod.  - do: 20:30 hod.
 
* raňajky len na objednávku čas výdaja po dohode s hosťom.

Zdravé stravovanie

Stravovacie služby vo Veľkej Lomnici. Dobré zdravé stravovanie dobrá vyvážená strava dobrý obed. Vyvážená strava a stravovacie služby Vám ponúka naše stravovacie zariadenie.

Čo na obed zdravé stravovanie.

Stravovanie ubytovaní hostia

Stravovanie pre ubytovaných hostí je zabezpečované v našej reštaurácii. Ubytovaným hosťom ponúkame možnosť objednať si u nás počas pobytu stravovanie v rôznej forme. Ponúkame ubytovanie so stravou.

Ponúkame chutné jedlá kvalitné stravovanie a pekné lacné ubytovanie.

Ubytovaným hosťom ponúkame možnosť zakúpenia (objednania) raňajok obeda alebo večere. Ponúkame ubytovanie so stravou. Jedlo si môžete objednať samostatne raňajky, obed, večera. Prípadne ponúkame stravovanie formou polpenzie alebo plnej penzie. Stravovanie prispôsobujeme vo veľkej miere požiadavkám ubytovaných hostí.

Ubytovaní hostia majú možnosť objednať si raňajky a dohodnúť si termín výdaja. Ubytovaní hostia majú možnosť stravovania formou polpenzia a plná penzia.

Čo dnes na obed dobré jedlá.

Denné menu

V našej reštaurácii varíme a ponúkame obedové menu. Od pondelka do piatku varíme a ponúkame chutné obedové menu za výhodnú cenu. Výborné denné menu pozrite sa, čo dnes varíme. Vyberte si dobrý obed pre Vás niečo dobré na obed.

V cene obedového menu je polievka a chutný obed. Denné menu vybrať si môžete z 5 hlavných jedál a polievky podľa dennej ponuky. V ponuke jedál nájdete mäsité jedlá, bezmäsité jedlá aj sladký obed. Ponúkame Vám dobré jedlá na obed výborný obed aj s donáškou.
Dobré jedlo výborný obed si môžete vychutnať v našej reštaurácii. Reštaurácia ponúka aj osobný odber jedla alebo rozvoz jedla donášku jedla. Obedové menu až k Vám domov.

Donáška jedla a rozvoz jedla. Môžete si jedlo objednať a nechať si chutný obed doručiť až k Vám. Ponúkame rozvoz stravy a jedál. Ponúkame Vám dovoz stravy na vaše pracovisko. Zabezpečujeme závodné stravovanie pre firmy obed pre Vašich zamestnancov.

Obedy pre dôchodcov obedy pre seniorov strava pre seniorov.

Obedy pre seniorov

Obedy pre seniorov, obedy pre dôchodcov. Každý deň pripravujeme stravovanie pre dôchodcov. Strava pre seniorov dobré obedy z čerstvých surovín. Stravovanie pre seniorov donáška stravy. Seniori majú možnosť využiť ponuku každodennej donášky obedov. Dôchodcovia čoraz častejšie využívajú príspevok na obedy. Príspevok od obce Veľká Lomnica. Okrem závodného stravovania. Stravovania pre zamestnancov firiem, organizácií a úradov. Zabezpečujeme aj stravovanie pre dôchodcov. Obedy pre dôchodcov donáška jedla donáška stravy pre dôchodcov. Máme skúsenosti so zabezpečovaním dovozu stravy. Čerstvej teplej stravy pre dôchodcov. Dobré jedlá na obed pre našich dôchodcov. 

Jedlá na obed chutné obedy varíme v našej reštaurácii. Reštaurácia, ktorá zabezpečuje stravovanie dôchodcov. Dôchodcov s trvalým pobytom vo Veľkej Lomnici. Rozvoz jedla dôchodcovia dovezieme jedlo až k Vám. Obedy dôchodcom donáška jedla. Strava pre seniorov rozvoz obedov pre seniorov.

Obedy pre dôchodcov. Nepracujúci starobní dôchodcovia s trvalým pobytom na území obce Veľká Lomnica si môžu požiadať o príspevok na stravovanie v súlade s VZN č. 1/2019 o poskytovaní príspevku na stravovanie starobných dôchodcov. Písomnú žiadosť je potrebné doručiť na tunajší obecný úrad. K žiadosti je potrebné priložiť čestné vyhlásenie o tom, že poberateľ starobného dôchodku nepracuje a nemá žiadny iný príjem. Zdroj - Oficiálna internetová stránka obce Veľká Lomnica.

Občerstvenie na oslavu stravovanie výborné jedlá na firemné akcie rodinné oslavy.

Jedlo na oslavu

Stravovanie pri akciách jedlo na oslavu. Okrem stravovania pre ubytovaných sa špecializujeme. Aj na prípravu stravy na rôzne akcie a oslavy.
 
Výborné jedlá na firemné akcie rodinné oslavy, svadby, konferencie, plesy, záhradné party a iné. Chutné jedlá na rodinné oslavy a firemné akcie, kde si môžete vychutnať naše skvelé jedlo.

Ak hľadáte miesto, kde si s rodinou vychutnáte zdravé jedlo z kvalitných surovín ste na správnom mieste. Občerstvenie pre hostí zabezpečenie občerstvenia a stravovania pre rôzne typy akcií. Zabezpečenie stravy a výzdoby na rodinné a firemné oslavy, svadby, krstiny. 

Občerstvenie na oslavu pohostenie na oslavu. Pripravujete oslavu životného jubilea, významného výročia, detskú oslavu alebo firemnú akciu? Často organizujeme rodinné oslavy, svadby, ale aj školenia a prednášky. Zabezpečte si jedlo na rodinnú oslavu, svadbu a firemný event. Kompletne zabezpečíme vašu súkromnú akciu alebo párty. Jedlo na oslavu a pohostenie na oslavu kompletné menu na oslavu. Či už je to detská oslava alebo narodeninová oslava dospelých.

Chutné jedlá

Catering

Poskytujeme cateringové služby, ktoré prispôsobujeme akciám a udalostiam. Ponúkame catering na oslavu catering na akciu.

Catering a naše služby sa dajú využiť na rôzne spoločenské udalosti. Od svadieb, stužkových a rôznych osláv až po firemné podujatia či iné biznis večierky. Catering na Vašu oslavu catering na Vaše oslavy.

Naše stravovacie služby často poskytujeme rodinám pri rôznych príležitostiach. Stravovanie cateringové služby a pohostenie na oslavu si u nás môžete objednať naozaj na každú príležitosť. 

Catering párty jedlo dobré jedlo na party podľa vašej chuti. Využite našu službu náš catering zabezpečte si jedlo na oslavu a párty. Občerstvenie na párty a akcie.

Cateringové služby párty jedlo jobré a chutné Catering. Poskytujeme cateringové služby kvalitnú stravu s tým súvisiace služby podľa požiadaviek zákazníkov. Catering Veľká Lomnica ponúkame cateringové služby catering na oslavu aj catering na akciu. Každé Vaše podujatie je pre nás výzvou a službou zároveň. Každej udalosti venujeme osobitnú pozornosť.

Grilované špeciality grilované mäso chutné jedlá.

Grilovanie na terase

Grilované špeciality grilované mäso. Za pekného počasia pripravujeme na terase špeciality priamo z grilu robíme grilovačku na terase. Letnú pohodu vám spríjemní aj letná grilovačka na letnej zastrešenej terase.

Grilovanie na terase grilujeme na terase ubytovne na objednávku! Terasa s grilom je k dispozícii pre ubytovaných hostí kde si môžu vychutnať chutné jedlá na grile a grilované špeciality. Výborné jedlá z grilu.

Vychutnajte si výborné jedlá grilované špeciality a vonkajšie posedenie. Využite zázemie pre grilovanie na našej zastrešenej terase. Príjemný večer môžete zavŕšiť večerou pri vonkajšom grile na našej terase. 

Grilovanie grilované špeciality grilované mäso na letnej terase. Grilovanie je obľúbenou chvíľou v kruhu milovaných, a to hlavne, keď nám praje pekné počasie. Vôňa pečeného mäsa, rýb, zeleniny i ovocia pôsobia na hostí ako magnet. S vašimi najbližšími si grilované mäso, ryby a zeleninu môžete vychutnať na slnečnej terase. Letná grilovačka na terase našej ubytovne.

Naša jedáleň Viola

Naša jedáleň výborná kuchyňa a chutné jedlá. Stravovanie a chutná strava v peknom prostredí navštívte naše stravovacie zariadenie. Naša jedáleň Viola príďte si vychutnať dobré jedlo k nám.

Reštaurácia slúži ako jedáleň

Naša reštaurácia slúži ako jedáleň na stravovanie. Príďte si vychutnať dobré jedlo a osviežujúce nápoje s milou obsluhou. Príďte si oddýchnuť a dobre sa najesť k nám do Veľkej Lomnice. Turistická ubytovňa Viola Vás rada privíta aj so svojimi gastro službami.

Naša jedáleň stravovacie zariadenie.
Naša jedáleň verejné stravovanie.

Veľká Lomnica stravovanie v reštaurácii

Naša reštaurácia ponúka naším hosťom posedenie v príjemnej atmosfére. Reštaurácia je pekne zariadená umožňuje príjemné posedenie. Slúži predovšetkým pre ubytovaných hostí, ale aj pre všetkých hostí z okolia. Reštaurácia slúži, ako jedáleň pre hostí. Jedáleň zabezpečuje stravovanie pre ubytovaných aj stravovanie pre návštevníkov.

Gastro služby stravovacie služby.

Stravovacie služby

Gastro služby stravovacie služby jedáleň slúži na výdaj stravy raňajok, obedov a večerí. Ubytovaným hosťom ponúkame stravovanie formou polpenzie alebo plnej penzie. Raňajky sú podávané formou bufetových stolov.

Gastro služby pre ubytovaných hostí, ale aj hostí z okolia poskytujeme gastro služby chutnú domácu stravu. K dobrému obedu patrí aj dobré čapované pivo alebo čapovaná kofola. Celková kapacita jedálne je 80 miest.

Poskytujeme komplexné služby v oblasti stravovania. Stravovanie pre firmy aj stravovanie pre jednotlivcov. Ponúkame možnosť stravovania v našej jedálni aj dovoz jedla až k Vám. Pre ubytovaných hostí ponúkame možnosť stravovania v rôznej forme.

Strava

Strava ubytovňa Viola. Vaše názory na našu stravu a stravovanie u nás.

Jedlo perfektné a v ešte lepšej cene. Chlapské porcie, rýchla obsluha.

Výborne varia

Výborne varia denné menu, ale už veľa ľudí tam chodí.

Ok, obedové menu.

Ubytovanie neviem, ale obedové menu v pohode a za výbornú cenu.

Jedlo majú úžasné aj porcie super

Chutné menu za dobrú cenu.

Ubytovanie taký slabší priemer, ale zato obedné menu vynikajúce

Týždenný jedálny lístok

Čo na obed výborné jedlá na obed týždenný jedálny lístok. Môžete sa prihlásiť na zasielanie jedálneho lístka denného menu na Vašu e-mailovú adresu. A budete vedieť, čo dnes varíme. Môžete si vybrať chutný obed a jedlo si objednať aj s donáškou jedla.

Čo dnes varíme? Dobrý obed.

Jedlá na obed, čo dnes varíme si môžete pozrieť na stránke denné menu. Naše obedové menu (týždenné menu) sa každý týždeň mení, a preto Vám ponúkame túto službu. Zasielanie menu na Vašu e-mailovú adresu. Zašleme Vám jedálny lístok denné menu mailom.
Môžete využiť možnosť nechať si posielať aktuálny jedálny lístok na Vašu e mailovú adresu. Stačí sa prihlásiť na odber denného menu (dole na stránke). A my Vám pošleme naše týždenné menu na Váš e mail vo formáte PDF. Nemusíte rozmýšľať, čo zajtra na obed. Pozriete si aké chutné jedlo varíme cez týždeň.
Čo na obed, môžete si vybrať, čo na obed cez týždeň.

Ubytovanie Vysoké Tatry

Ubytovanie na Slovensku, rezervujte si lacné ubytovanie v Tatrách ešte dnes! Ubytovňa Viola výhodne situovaná v blízkosti Vysokých Tatier vhodná na pobyt v Tatrách. Ubytovňa ponúka široké možnosti na šport, oddych, relax a pobyt v prírode. Lacné ubytovanie pre celoročnú vysokohorskú turistiku, lyžovanie a cyklistiku. Reštaurácia s kapacitou 80 miest a letná terasa ponúka možnosť stravovania. Reštaurácia, kde máte možnosť usporiadať vaše oslavy a životné jubileá. V našej ponuke je aj donáška jedla a rozvoz jedla ponúkame dobré chutné denné menu. Pozrite si našu ponuku ubytovania a naše izby, ktoré ponúkame výborné ceny ubytovania.

Otváracie hodiny

Pondelok: 09:30 - 22:00
Utorok: 09:30 - 22:00
Streda: 09:30 - 22:00
Štvrtok: 09:30 - 22:00
Piatok: 09:30 - 01:00
Sobota: 10:00 - 01:00
Nedeľa: 13:00 - 23:00
 
Zodpovedný vedúci: Rastislav Peták
Kontaktujte nás v prípade Vášho záujmu o ubytovanie. Prípadne, ak máte záujem o rezerváciu priestorov na oslavu. Neváhajte a kontaktujte nás.
Veľká Lomnica