Denné menu Veľká Lomnica denné menu ubytovňa Viola Veľká Lomnica.

Jedálny lístok denné menu

Jedálny lístok denné menu Turistická ubytovňa Viola Veľká Lomnica. Denné menu jedlá na obed náš jedálny lístok týždenné menu na celý týždeň vyberte si svoj obed. Lacné obedy týždenné menu, ktoré ponúkame na celý týždeň. Čo na obed cez týždeň? Jedálny lístok na týždeň menu od pondelka do piatku. U nás varené jedlá máte na výber z piatich jedál a polievky podľa ponuky. Denné menu Veľká Lomnica menu Viola.
 

Obedové menu

Obedové menu máte na výber z aktuálnej ponuky denného menu jedálneho lístka. Kde obedovať? Obedovať môžete u nás ponúkame týždenné obedové menu. Obedové menu donáška jedál a rozvoz jedla jedlo si môžete objednať aj s donáškou.
 

Denné menu Veľká Lomnica 

Denné menu Veľká Lomnica menu Viola Veľká Lomnica jedálny lístok denné menu. Čo na obed cez týždeň jedálny lístok denné menu? Viola Menu jedálny lístok na týždeň vo formáte PDF. Denné obedové menu jedálny lístok na celý týždeň. Denné menu hlavné jedlá a menu polievky. Týždenné menu jedlá na obed môžete si ho stiahnuť alebo vytlačiť.
 

Denné menu 

Viola menu týždenne menu, čo ponúkame na obed cez týždeň jedálny lístok denné menu.

Ak sa Vám zobrazuje starý jedálny lístok (a nie nový). Skúste vymazať históriu prehliadania vo vašom prehliadači. A skúste stránku načítať znovu.

Menu Veľká Lomnica

Menu Veľká Lomnica. Reštaurácia Viola Veľká Lomnica menu. Viola menu ponúkame denné menu v obci Veľká Lomnica. Pozrite si naše týždenné menu jedálny lístok na týždeň. Vyberte si dobré jedlo a príďte sa naobedovať k nám do reštaurácie. Môžete si objednať jedlo a nechať doručiť jedlo domov. Tešíme sa na Vás.
 

Objednávka jedla jedlo na objednávku

Objednávky denného menu každý pracovný deň do: 09:30 hod. Na telefónnych číslach:   0903 532 556   /  052 468 2751
 

Denné menu ubytovňa Viola

Denné menu ubytovňa Viola. V našej reštaurácii varíme a ponúkame cez týždeň od pondelka do piatku chutné menu. Jedálny lístok na týždeň týždenné menu, z ktorého si môžete objednať obed. Denné obedové menu z našej aktuálnej týždennej ponuky z viacerých jedál. Môžete prísť na obed k nám jedlo vychutnať v našej reštaurácii vo Veľkej Lomnici. Alebo môžete objednať jedlo aj s donáškou obedové menu donáška. A obedovať denné obedové menu v pohodlí domova.
 

Donáška jedla Veľká Lomnica rozvoz jedla  

Donáška jedla rozvoz jedla Veľká Lomnica a okolie. Menu Viola obedové menu donáška jedla a dovoz jedla donáška do domu. Denné menu donáška a rozvoz jedla. Donáška jedál Veľká Lomnica, Poprad, Kežmarok a ďalšie. Objednanie donášky jedla až domov na Vašu adresu. Možnosti donášky si overte telefonicky pri objednávke jedla. Ponúkame obedové menu vo výhodných cenách a radi Vám Váš chutný obed dovezieme až domov.

Ponúkame denné obedové menu vo Veľkej Lomnici. Jedálny lístok denné menu Veľká Lomnica. V našej reštaurácii varíme a ponúkame týždenne menu. Môžete si objednať obed z našej aktuálnej týždennej ponuky obedového menu z viacerých jedál. Denné menu Veľká Lomnica jedálny lístok denné menu.

Ubytovanie Vysoké Tatry

Ubytovanie na Slovensku, rezervujte si lacné ubytovanie v Tatrách ešte dnes! Ubytovňa Viola výhodne situovaná v blízkosti Vysokých Tatier vhodná na pobyt v Tatrách. Ubytovňa ponúka široké možnosti na šport, oddych, relax a pobyt v prírode. Lacné ubytovanie pre celoročnú vysokohorskú turistiku, lyžovanie a cyklistiku. Reštaurácia s kapacitou 80 miest a letná terasa ponúka možnosť stravovania. Reštaurácia, kde máte možnosť usporiadať vaše oslavy a životné jubileá. V našej ponuke je aj donáška jedla a rozvoz jedla ponúkame dobré chutné denné menu. Pozrite si našu ponuku ubytovania a naše izby, ktoré ponúkame výborné ceny ubytovania.

Otváracie hodiny

Pondelok: 09:30 - 22:00
Utorok: 09:30 - 22:00
Streda: 09:30 - 22:00
Štvrtok: 09:30 - 22:00
Piatok: 09:30 - 01:00
Sobota: 10:00 - 01:00
Nedeľa: 13:00 - 23:00
 
Zodpovedný vedúci: Rastislav Peták
Kontaktujte nás v prípade Vášho záujmu o ubytovanie. Prípadne, ak máte záujem o rezerváciu priestorov na oslavu. Neváhajte a kontaktujte nás.
Veľká Lomnica