Denné menu ubytovňa Viola Veľká Lomnica

Jedálny lístok denné menu

Jedálny lístok denné menu Turistická ubytovňa Viola Veľká Lomnica. Čo na obed cez týždeň? Jedlá na obed náš jedálny lístok týždenné menu na celý týždeň vyberte si svoj obed. Lacné obedy týždenné menu, ktoré ponúkame na celý týždeň. Jedálny lístok menu od pondelka do piatku. U nás varené jedlá máte na výber z piatich jedál a polievky podľa ponuky.
 

Obedové menu

Obedové menu máte na výber z aktuálnej ponuky denného menu jedálneho lístka. Kde obedovať? Obedovať môžete u nás ponúkame týždenné obedové menu. Obedové menu donáška a rozvoz jedla jedlo si môžete objednať aj s donáškou.
 

Denné menu Veľká Lomnica 

Denné menu Veľká Lomnica menu Viola Veľká Lomnica jedálny lístok denné menu. Čo na obed cez týždeň? Obedové menu vo formáte PDF. Denné obedové menu jedálny lístok na celý týždeň. Denné menu hlavné jedlá menu a polievky. Týždenné menu jedlá na obed môžete si ho stiahnuť alebo vytlačiť.
 

Denné menu 

Týždenne menu, čo ponúkame na obed cez týždeň.

Ak sa Vám zobrazuje starý jedálny lístok (a nie nový). Skúste vymazať históriu prehliadania vo vašom prehliadači. A skúste stránku načítať znovu.

Menu Veľká Lomnica

Menu Veľká Lomnica. Reštaurácia Viola Veľká Lomnica. Ponúkame denné menu v obci Veľká Lomnica. Pozrite naše týždenné menu vyberte dobré jedlo a príďte sa naobedovať k nám do reštaurácie. Môžete objednať jedlo a nechať doručiť jedlo domov. Tešíme sa na Vás.
 

Objednávka jedla - jedlo na objednávku

Objednávky denného menu každý pracovný deň do: 09:30 hod. Na telefónnych číslach:  +421-52-468-2751  / +421-903-532-556
 

Denné menu ubytovňa Viola

Denné menu ubytovňa Viola. V našej reštaurácii varíme a ponúkame cez týždeň od pondelka do piatku chutné menu. Týždenné menu, z ktorého si môžete objednať obed. Denné obedové menu z našej aktuálnej týždennej ponuky z viacerých jedál. Môžete prísť na obed k nám jedlo vychutnať v našej reštaurácii vo Veľkej Lomnici. Alebo môžete objednať jedlo aj s donáškou obedové menu donáška. A obedovať denné obedové menu v pohodlí domova.
 

Donáška jedla rozvoz jedla Veľká Lomnica 

Donáška jedla rozvoz jedla Veľká Lomnica a okolie. Obedové menu donáška a dovoz jedla donáška do domu. Denné menu donáška a rozvoz jedla. Donáška jedla Veľká Lomnica, Poprad, Kežmarok a ďalšie. Objednanie donášky jedla až domov na Vašu adresu. Možnosti donášky si overte telefonicky pri objednávke jedla. Ponúkame obedové menu vo výhodných cenách a radi Vám Váš chutný obed dovezieme až domov.

Ponúkame denné obedové menu vo Veľkej Lomnici. V našej reštaurácii varíme a ponúkame týždenne menu. Môžete si objednať obed z našej aktuálnej týždennej ponuky obedového menu z viacerých jedál.

Ubytovanie Vysoké Tatry

Výhodná poloha ubytovne Viola poskytuje návštevníkom široké možnosti na šport, oddych a relaxáciu. Okolie a Vysoké Tatry ponúkajú možnosť celoročnej vysokohorskej turistiky, lyžovania a cyklistiky. Ubytovňa Viola ponúka ubytovanie s celkovou kapacitou 45 lôžok. K dispozícii je reštaurácia s barom s kapacitou 80 miest na zabezpečenie stravovania a akcií. Viola je miesto na akcie a oslavy, rodinné akcie, firemné akcie, školenia či posedenie s priateľmi.

Otváracie hodiny

Pondelok: 09:30 - 22:00
Utorok: 09:30 - 22:00
Streda: 09:30 - 22:00
Štvrtok: 09:30 - 22:00
Piatok: 09:30 - 01:00
Sobota: 10:00 - 01:00
Nedeľa: 13:00 - 23:00
 
Zodpovedný vedúci: Rastislav Peták
Veľká Lomnica