Lacné ubytovanie v Tatrách s polpenziou.

Ubytovanie v Tatrách - Turistická ubytovňa Viola

Vitajte v našej ponuke ubytovania v krásnych Tatrách! Turistická ubytovňa Viola vám prináša pohodlné a cenovo dostupné ubytovanie v lokalite Veľká Lomnica, okres Kežmarok. Sme tu pre vás s celoročnou ponukou v 12-tich izbách, čo znamená 45 lôžok pre našich hostí.

Naša ponuka zahŕňa lacné ubytovanie v Tatrách s polpenziou. Užite si príjemný pobyt v peknom a čistom prostredí, ktoré ponúka náš ubytovací komplex. Sme hrdí na našu flexibilitu, a preto poskytujeme rôzne typy izieb, aby sme vyhoveli vašim individuálnym preferenciám.

Vyberte si z našej širokej ponuky ubytovania za super ceny, s možnosťou polpenzie vo Vysokých Tatrách. Naša ubytovňa disponuje šiestimi typmi izieb, z ktorých si môžete vybrať podľa vašich preferencií - od štandardných izieb s balkónom po tie bez balkóna. Sme tu pre vás s možnosťami stravovania v rámci polpenzie a plnej penzie, aby sme zabezpečili vaše pohodlie.

Naša web stránka vám poskytne ďalšie informácie o dostupnosti a cenách. Prehliadnite našu ponuku ubytovania a rezervujte si ten najlepší pobyt pre vás. Veríme, že si u nás nájdete ideálne ubytovanie za výbornú cenu. Tešíme sa na vás!

Lacné ubytovanie v Tatrách s polpenziou

Víta vás naša ponuka cenovo dostupného ubytovania v nádherných Tatrách! Naše ubytovanie s polpenziou vám poskytne príjemný pobyt v čistých a pohodlných izbách. Ponúkame rôzne typy izieb, aby sme vyhoveli vašim individuálnym preferenciám. Vyberte si zo širokej ponuky ubytovania za skvelé ceny a užite si dovolenku alebo pracovný pobyt v jednom z najkrajších prostredí na svete.

Ubytovanie pre dovolenky v Tatrách

Náš komplex ponúka nielen cenovo dostupné ubytovanie, ale tiež ideálne miesto pre dovolenky v Tatrách s deťmi. Rezervujte si dovolenku už teraz a zažite nezabudnuteľné chvíle v horskom prostredí. U nás si vyberiete to najlepšie ubytovanie vo Vysokých Tatrách za najlepšie ceny.

Lacné a čisté ubytovanie v Tatrách pre pracovné kolektívy

Okrem dovoleniek sme tu aj pre pracovné cesty. Ponúkame lacné a čisté ubytovanie, ktoré je vhodné aj pre celé pracovné kolektívy. U nás si oddýchnete počas pracovných ciest a vychutnáte si príjemné ubytovanie v pekných izbách. Naša štandardná výbava izieb zahŕňa chladničku a televízor, a všetky izby sú nefajčiarske.

Rôzne možnosti ubytovania

Naša ponuka zahŕňa izby s vlastným sociálnym zariadením, ktoré obsahujú kúpeľňu a toaletu. Pre tých, ktorí dávajú prednosť spoločným sociálnym zariadeniam, máme izby so sprchou a toaletou na chodbe. Celý komplex disponuje Wi-Fi pripojením na internet.

Reštaurácia a Bar pre Vaše pohodlie

Ubytovňa Viola vám nielen poskytne cenovo dostupné ubytovanie, ale aj skvelú stravu. V našej reštaurácii s barom a spoločenskou miestnosťou si môžete vychutnať najlepšie chute a oddychovať po náročnom dni.

Rodinné Izby s výhľadom na Vysoké Tatry

Pre náročnejších hostí či rodiny s deťmi máme pripravené 4-lôžkové rodinné izby s balkónom. Vyberte si izbu podľa svojich preferencií a neváhajte si ju zarezervovať. Nech už plánujete dovolenku alebo pracovný pobyt, náš komplex je ideálnym miestom pre váš príjemný pobyt v Tatrách.

Ubytovanie v Tatrách - Veľká Lomnica

Ubytovanie v Tatrách - Veľká Lomnica

Vitajte v našom ubytovacom komplexe v krásnej lokalite Veľká Lomnica v Tatrách! Ponúkame vám možnosť ubytovania s polpenziou za veľmi prijateľné ceny. Nech už ste jednotlivcom alebo súčasťou skupiny, naša ubytovňa je ideálnym miestom pre váš pobyt v Tatrách.

Naše lacné ubytovanie pre jednotlivcov aj skupiny

Sme hrdí na našu jedinečnú ponuku ubytovania, ktorá zahŕňa cenovo dostupné možnosti pre jednotlivcov aj skupiny. Užite si pohodlie a priezračný vzduch Tatier bez toho, aby ste narobili veľkú dieru do rozpočtu. Ponúkame lacné ubytovanie pre turistov i robotníkov.

Rôznorodé možnosti izieb

Naša ubytovňa disponuje rôznymi typmi izieb, aby sme vyhoveli vašim individuálnym potrebám. Môžete si vybrať z:

 • 2-lôžkových izieb bez balkóna so spoločným sociálnym zariadením, - 1 izba
 • 3-lôžkových izieb s balkónom a vlastným sociálnym zariadením, - 4 izby
 • 3-lôžkových izieb bez balkóna so spoločným sociálnym zariadením, - 5 izieb
 • 4-lôžkových izieb (dvojitých) s balkónom a vlastným sociálnym zariadením, - 1 izba
 • 5-lôžkových izieb bez balkóna so spoločným sociálnym zariadením, - 1 izba
 • 6-lôžkových izieb s balkónom a spoločným sociálnym zariadením. - 1 izba

Celková kapacita našich izieb je 45 lôžok, čo zabezpečuje dostatok miesta pre všetkých našich hostí.

Štandardné sociálne zariadenia

Naše izby sú vybavené štandardnými sociálnymi zariadeniami, vrátane umývadla, sprchovacieho kútu a WC. V závislosti od typu izby máte možnosť využívať spoločné alebo vlastné sociálne zariadenie.

Rezervujte si svoj pobyt už teraz

Vyberte si izbu podľa vašich preferencií a zarezervujte si svoj pobyt u nás. Zabezpečte si svoje miesto na nezabudnuteľné chvíle v srdci Tatier. Tešíme sa na vás!

Ubytovanie v Tatrách za najlepšie ceny

Ubytovanie v Tatrách za najlepšie ceny

Vitajte u nás, kde vám prinášame najlepšie ceny ubytovania v krásnych Tatrách. Sme hrdí na našu ponuku najlacnejšieho ubytovania v tejto malebnej oblasti. Vyberte si zo skvelých ponúk a užite si fantastickú dovolenku alebo pohodlný pobyt počas pracovnej cesty.

Lacné a čisté ubytovanie pre Vás

Naša ponuka zahŕňa ubytovanie, ktoré nie je len cenovo dostupné, ale aj čisté a pohodlné. Bez ohľadu na to, či cestujete sami, s rodinou alebo v skupine, máme pre vás vhodné a najlacnejšie ubytovanie v Tatrách. Ponúkame ideálne riešenie pre pracovné kolektívy a skupiny.

Ubytovanie pre dvoch v Tatrách

Dovolenka v Tatrách pre dvoch. Pre páry, ktoré hľadajú útulné ubytovanie pre dvoch, sme tu pre vás s lacnými možnosťami v Tatrách. Užite si romantický víkend v krásnych Vysokých Tatrách a rezervujte si ubytovanie pre dvoch za najlepšie ceny. Ponúkame víkendové pobyty pre dvoch, aby ste si mohli užiť relaxačnú dovolenku v tejto nádhernej lokalite. Letná aj zimná dovolenka v Tatrách relaxačná dovolenka. Najlepšie ubytovanie na letnú a zimnú dovolenku vo Vysokých Tatrách.

Výhodná poloha pre Vašu dovolenku

Naše ubytovacie zariadenie vám ponúka výhodnú polohu v srdci Vysokých Tatier. Bez ohľadu na ročné obdobie, Tatry sú nádherné a ponúkajú mnoho možností na výlety a aktivity. Blízke okolie poskytuje rôznorodé možnosti pre rodiny aj páry. Užite si dovolenku v Tatrách s nami!

Dovolenka v Tatrách radi Vás u nás privítame tešíme sa! Dovolenka v Tatrách rezervujte si u nás svoj pobyt. A zažite nezabudnuteľné chvíle v jednom z najkrajších kútov Slovenska.

Vítame vás v našej ponuke ubytovania vo Veľkej Lomnici, kde nájdete ideálnu možnosť pre svoj pobyt v Tatrách za najlepšie ceny. Rezervujte si priamo u majiteľa a vyberte si z našej širokej ponuky izieb. Tu sú niektoré z našich možností ubytovania:

2-lôžková izba

V našej ponuke ubytovania máte možnosť vybrať si 2-lôžkovú izbu v Tatrách s nasledujúcimi možnosťami:

 • Typ izby: Dvojlôžková izba v Tatrách
 • Vybavenie izby: Izba so spoločným sociálnym zariadením
 • Lôžka: 2 x samostatné lôžko
 • Sociálne zariadenie: Sprchovací kút, toaleta a umývadlo na chodbe

Pre pohodlie našich hostí sme tiež vybavili izbu:

 • Dvojlôžková izba bez balkóna: S chladničkou, televízorom a satelitnou televíziou

Rezervujte si túto izbu priamo u majiteľa za najnižšiu cenu a užite si príjemný pobyt vo Veľkej Lomnici v srdci Vysokých Tatier. Tešíme sa na vašu návštevu!

Vitajte vo Vysokých Tatrách a v našej ponuke ubytovania vo Veľkej Lomnici! Pre váš príjemný pobyt sme pripravili 3-lôžkové izby s balkónom, kde si môžete vychutnať nádherný výhľad na okolitú prírodu. Tu sú niektoré detaily o našich 3-lôžkových izbách s balkónom:

3-lôžková izba s balkónom

 • Typ izby: Trojlôžková izba s balkónom v Tatrách
 • Vybavenie izby: Izba s vlastným sociálnym zariadením
 • Lôžka: 3 x samostatné lôžko
 • Sociálne zariadenie: Sprchovací kút, toaleta a umývadlo
 • Vybavenie izby + balkón: Chladnička, televízor a satelitná televízia

Naša ponuka ubytovania vo Veľkej Lomnici v Tatrách je vždy za najlepšie ceny, a preto si vyberte túto skvelú možnosť a rezervujte si svoj pobyt. Užite si pohodlné a moderné ubytovanie so všetkým potrebným pre príjemný pobyt vo Vysokých Tatrách. Tešíme sa na vás!

Vitajte v našej ponuke ubytovania vo Veľkej Lomnici v srdci Vysokých Tatier! Pre tých, ktorí preferujú 3-lôžkové izby bez balkóna, sme pripravili komfortné možnosti ubytovania. Tu sú detaily o našich 3-lôžkových izbách:

3-lôžková izba bez balkóna

 • Typ izby: Trojlôžková izba bez balkóna v Tatrách
 • Vybavenie izby: Izba so spoločným sociálnym zariadením
 • Lôžka: 3 x samostatné lôžko
 • Sociálne zariadenie: Sprchovací kút, toaleta a umývadlo na chodbe
 • Vybavenie izby: Chladnička, televízor a satelitná televízia

Ponúkame Vám komfortné ubytovanie za najlepšie ceny vo Vysokých Tatrách. Rezervujte si túto izbu priamo u nás a užite si príjemný pobyt v krásnom prostredí Tatier. Tešíme sa na vašu návštevu!

Vitajte v našej ponuke ubytovania vo Veľkej Lomnici, kde pre vás máme príjemné a pohodlné 4-lôžkové izby (dvoj izby) s balkónom v srdci Vysokých Tatier. Tu sú detaily o našich štvorlôžkových izbách:

4-lôžková izba (dvoj izba) s balkónom

 • Typ izby: Štvorlôžková izba (dvoj izba) s balkónom v Tatrách
 • Vybavenie izby: Izba s vlastným sociálnym zariadením
 • Lôžka: 2 x samostatné lôžko x 2 (dvoj izba)
 • Sociálne zariadenie: Sprchovací kút, toaleta a umývadlo
 • Vybavenie izby + balkón: Chladnička, televízor a satelitná televízia
 • Prístelka: 1 prístelka (možnosť poskytnutia dodatočného lôžka)

Z balkóna našich štvorlôžkových izieb si môžete vychutnať krásny výhľad na Vysoké Tatry a ich okolitú prírodu. Rezervujte si túto izbu priamo u nás a užite si pohodlný a príjemný pobyt v krásnom prostredí Tatier. Tešíme sa na vašu návštevu!

Vitajte vo Vysokých Tatrách a v našej ponuke 5-lôžkových izieb bez balkóna vo Veľkej Lomnici! Tu sú detaily o našich izbách:

5-lôžková izba bez balkóna

 • Typ izby: Päť lôžková izba bez balkóna v Tatrách
 • Vybavenie izby: Izba so spoločným sociálnym zariadením
 • Lôžka: 5 x samostatné lôžko
 • Sociálne zariadenie: Sprchovací kút, toaleta a umývadlo na chodbe
 • Vybavenie izby: Chladnička, televízor a satelitná televízia
 • Poznámka: K dispozícii je spoločný veľký balkón pre tieto izby, ktorý môžete využívať pre oddych a relax.

Ponúkame Vám komfortné a cenovo dostupné ubytovanie vo Vysokých Tatrách. Rezervujte si túto izbu priamo u nás a užite si príjemný pobyt v krásnom prostredí Tatier. Tešíme sa na vašu návštevu!

Vitajte vo Veľkej Lomnici v srdci Vysokých Tatier! Pre tých, ktorí hľadajú pohodlné a priestranné ubytovanie, sme pripravili 6-lôžkové izby s balkónom. Tu sú detaily o našich izbách:

6-lôžková izba s balkónom

 • Typ izby: Šesť lôžková izba s balkónom v Tatrách
 • Vybavenie izby: Izba so spoločným sociálnym zariadením
 • Lôžka: 6 x samostatné lôžko
 • Sociálne zariadenie: Sprchovací kút, toaleta a umývadlo na chodbe
 • Vybavenie izby + balkón: Chladnička, televízor a satelitná televízia
 • Poznámka: K dispozícii je spoločný veľký balkón pre tieto izby, ktorý môžete využívať pre oddych a relax.

Ponúkame Vám komfortné ubytovanie za najlepšie ceny vo Vysokých Tatrách. Rezervujte si túto izbu priamo u nás a užite si príjemný pobyt v krásnom prostredí Tatier. Tešíme sa na vašu návštevu!

Vítame vás v našej ubytovni, kde ponúkame izby so spoločným sociálnym zariadením pre vaše pohodlie. Tu sú detaily o spoločných sociálnych zariadeniach a vybaveniach, ktoré máme k dispozícii:

Spoločné WC a sprchy

 • Sociálne zariadenie: Spoločné WC a sprchy v ubytovni

 • Vybavenie sociálnych zariadení:

  • Spoločné WC
  • Spoločné sprchy so sprchovým kútom
  • Toaleta
  • Umývadlo
 • Spoločné vybavenie na chodbe:

  • Mikrovlnná rúra
  • Rýchlovarná kanvica

 • Ďalšie možnosti:

  • Veľký spoločný balkón/terasa pre oddych a relax
  • Oddychové miestnosti pre hostí

Týmto spôsobom sa snažíme poskytnúť pohodlné ubytovanie so všetkým potrebným vybavením pre našich hostí. Tešíme sa, že vás privítame a poskytneme vám príjemný pobyt v našej ubytovni.

Vitajte v našom ubytovacom zariadení v krásnej Veľkej Lomnici, pod Tatrami, kde sa snažíme poskytnúť cenovo dostupné a pohodlné ubytovanie pre rôzne typy hostí. Tu je viac informácií o našich službách a možnostiach v okolí:

Ubytovanie na Slovensku

Ubytovacie zariadenie

 • Ceny: Ponúkame najlepšie ceny ubytovania pre turistov, študentov, robotníkov, skupiny a nenáročných hostí.
 • Typ ubytovania: Turistická ubytovňa s možnosťou ubytovania pre jednotlivcov aj väčšie skupiny.
 • Vybavenie izieb: Štandardné a pohodlné izby s možnosťou rôznych typov ubytovania.

Ubytovanie pod Tatrami

 • Poloha: Ubytovanie v obci Veľká Lomnica vo Vysokých Tatrách.
 • Možnosti ubytovania: Pre nezávislé skupiny hostí, s možnosťou ubytovania malých aj veľkých skupín.

Ubytovacie služby

Lacná dovolenka tešíme sa na váš príchod a dúfame, že Váš pobyt u nás bude príjemný a nezabudnuteľný! Príďte lacná dovolenka u nás príjemný pobyt.

Aktivity v okolí (do 15 km)

 • Bežecké trate (bežkovanie)
 • Biliard
 • Bowling
 • Cyklistika / Cykloturistika
 • Fitness centrum
 • Futbalové ihrisko
 • Hubárčenie
 • Korčuľovanie (kolieskové)
 • Korčuľovanie na ľade
 • Krytá plaváreň
 • Lyžovanie
 • Malá športová hala
 • Masáže
 • Otvorený bazén
 • Sauna
 • Snowboarding
 • Solárium
 • Stolný tenis
 • Tenis
 • Termálne bazény
 • Turistika
 • Viacúčelová veľká športová hala
 • Wellness
 • Zimný štadión

Recenzie

Recenzie ubytovania recenzie našich zákazníkov. Môžete si prečítať recenzie našich zákazníkov na naše ubytovanie. Prečítajte si recenzie našich hostí na naše ubytovanie.

Milí, ochotní hostitelia. Žiaľ, neovládajú cudzie jazyky, iba slovenčinu. Samotné miesto je dobrým východiskovým bodom autom, cena odráža kvalitu, ale zároveň bola voda teplá a nie studená. Jednoduché turistické ubytovanie, ako už názov napovedá, a splnilo to účel.

Ubytovanie taký slabší priemer ,ale zato obedné menu vynikajuce

Jedná sa o hostel s ubytovaním a všetkým môžem len vrelo odporučiť pokiaľ ste autom na ceste. Skvelý ústretový personál a tiež skvelá domáca kuchyňa. Môžem len a len chváliť

Dobre varia a ubytovanie super až na tie staré telky na niektorých izbách.

Skvelé a priateľské miesto na pobyt na niekoľko nocí. Pekný výhľad každé ráno do Vysokých Tatier. Ďakujeme za perfektné služby a starostlivosť o nás. Čoskoro sa opäť vrátime. ??? Vďaka Rasto a jeho pracovník bol skvelý a priateľský.

Všetko je chutné, izby sú čisté, odporúčam každému navštíviť toto zariadenie

Skvelá lokalita (15 min autom od zjazdovky Tatranská Lomnica), skvelé jedlo a úžasný personál. Strávili sme tam Silvestra a mali sme skvelý čas.

Jedlo na úrovni, porcie obrovské. Ubytovanie turistické. (pozri foto). V zime na izbách teplo. Parkovisko upravené. Personál milý, usmievavý, ochotný.

Dovolenka v Tatrách:

Vychutnajte si nezabudnuteľnú dovolenku v srdci krásnych Vysokých Tatier. Dovolenka v Tatrách naše ubytovanie vám poskytne ideálnu základňu. Na objavovanie malebnej prírody či už počas letných túr, jarných výletov alebo zimných radovánok na svahoch. Dovolenka v Tatrách s bohatým spektrom aktivít v okolí. Vrátane bežeckých tratí, lyžiarskych stredísk a termálnych bazénov, vám prinesieme nezabudnuteľné chvíle relaxácie a zábavy. Užite si dovolenku v Tatrách plnú pohody a prírodného pôvabu. Lacná dovolenka pre všetkých lacné ubytovanie na Slovensku.

Ubytovanie s polpenziou.

Ubytovanie v Tatrách s polpenziou

Vitajte v našom ubytovacom zariadení, kde poskytujeme nielen príjemné ubytovanie, ale aj výbornú stravu a skvelú obsluhu. Prezentujeme našu ponuku stravovacích možností a zázemia pre našich hostí.

Možnosti stravovania:

 • Bez stravy
 • Raňajky
 • Obed
 • Večera
 • Polpenzia
 • Plná penzia

Pripravujeme lacné ubytovanie s polpenziou a plnou penziou, pričom stravovanie je zabezpečované v našej reštaurácii. Ponúkame rôzne formy stravovania, aby sme vyhoveli vašim potrebám.

Spoločenská miestnosť reštaurácia

Spoločenská miestnosť a Reštaurácia:

V našich priestoroch poskytujeme spoločenskú miestnosť s televízorom, kde môžete stráviť voľný čas. Táto miestnosť je vybavená biliardom, stolným futbalom a šípkami. V reštaurácii s barom si môžete objednať raňajky, polpenziu alebo plnú penziu. V lete môžete relaxovať na terase s posedením.

Ubytovacie služby:

 • Internetové pripojenie: Áno, WiFi
 • Športové možnosti: Šípky, Stolný futbal, Stolný tenis
 • Doplnkové služby: Lyžiareň, Úschovňa na bicykle
 • Parkovanie: Súkromné parkovisko priamo pri objekte

Akcie a udalosti:

Priestory ubytovne sú vhodné na rôzne akcie, vrátane rodinných osláv, firemných akcií, školení, teambuildingu, školských výletov a zájazdov.

Vysoké Tatry a okolie

Vysoké Tatry a Okolie:

Okrem komfortného ubytovania a výbornej stravy ponúkame výhodnú polohu pre výlety do Vysokých Tatier a širšieho okolia. Nielen v lete, ale aj v zime sú Tatry kúzelným miestom pre oddych a dovolenku. Aqua City Poprad je ďalším perfektným miestom pre oddych.

Mesto Poprad a Jeho Okolie:

Mesto Poprad a jeho okolie patria medzi obľúbené dovolenkové lokality na Slovensku.

Tešíme sa na vašu návštevu a veríme, že váš pobyt u nás bude plný príjemných zážitkov a pohody.

Ubytovanie Vysoké Tatry

Ubytovňa Viola výhodne situovaná v blízkosti Vysokých Tatier. Široké možnosti na šport, oddych a relax. Ubytovanie pre celoročnú vysokohorskú turistiku, lyžovanie a cyklistiku. Reštaurácia s kapacitou 80 miest a letná terasa. Rezervujte si lacné ubytovanie v Tatrách ešte dnes!

Otváracie hodiny

Pondelok: 09:30 - 22:00
Utorok: 09:30 - 22:00
Streda: 09:30 - 22:00
Štvrtok: 09:30 - 22:00
Piatok: 09:30 - 01:00
Sobota: 10:00 - 01:00
Nedeľa: 13:00 - 23:00
 
Zodpovedný vedúci: Rastislav Peták
Veľká Lomnica