Lyžovanie v Tatrách

Lyžovanie v Tatrách

Lyžovačka Tatry

Lyžovačka v Tatrách

Lyžovanie v Tatrách. Sme radi, že ste sa rozhodli pozrieť si našu ponuku lyžiarskych kurzov. Ubytovňa Viola Veľká Lomnica ponúka výborné ubytovanie, chutnú stravu a veľmi milý personál.  Ponúka výhodné podmienky na organizovanie lyžiarskych kurzov pre všetky typy základných, stredných a vysokých škôl.  Ubytovanie pre školy a skupiny. Najlepšie ceny ubytovania. Pobyty pre lyžiarske výcviky ponúkame pre školy a cestovné kancelárie. Ponúkame výhodné podmienky na organizovanie lyžiarskych kurzov pre školy lyžovačka Tatry. Lyžiarsky výcvik pre školy 2023 lyžiarsky výcvik pre deti.

Lyžiarsky výcvik pre školy

Lyžiarsky výcvik pre školy lyžovanie v Tatrách. S novým rokom prichádza aj nový výber toho najlepšieho lyžiarskeho výcviku pre Vašich žiakov. Ponúkame možnosť lyžiarskeho kurzu za výhodných podmienok. Lyžiarske kurzy a lyžiarske výcviky. Lyžiarske kurzy lyžiarsky výcvik. Alternatívou môže byť aj opätovná príležitosť v TATRÁCH, kde si môžete v partnerskom stredisku ,,VIOLA" dohodnúť ďalšie služby. Kontaktná osoba je Rastislav PETÁK - 0903 532 556. Lyžiarske kurzy pre školy 2023 lyžiarsky výcvik pre deti lyžovanie ubytovanie. Ponuku lyžiarskych kurzov si môžete stiahnuť dole na stránke.

Lyžiarsky kurz v TATRÁCH 2023

Lyžiarske kurzy pre školy 2023

Lyžiarsky kurz v TATRÁCH 2023 lyžovanie v Tatrách. Lyžiarske výcviky pre školy termíny od januára do marca 2023. Zabezpečíme autobusovú dopravu, lyžiarskeho inštruktora, skipassy a zdravotníka. Bezpečnosť detí prioritou. Lyžiarske kurzy a výcviky, ktoré ponúka Viola možnosť lyžiarskeho kurzu za výhodných podmienok. Obľúbené miesta lyžiarskych kurzov počas jarných mesiacov. Ponúka školám organizovanie lyžiarskych kurzov pre všetky typy základných, stredných a vysokých škôl. Lyžiarske kurzy a lyžiarske výcviky. Lyžiarsky výcvik 2023 ideálna lokalita pre učiteľov a detí, ktorí obľubujú horské prostredie lyžovačka Tatry.

Lyžiarsky výcvik 2023 AKCIA

Lyžovačka v Tatrách

Lyžovačka v Tatrách

Lyžiarsky výcvik

Lyžovačka Tatry lyžiarsky výcvik ideálna lokalita pre učiteľov a detí, ktorí obľubujú horské prostredie.

 • Miesto:  VIOLA - Veľká Lomnica
 • V termíne:  január - marec 2023 / nedeľa až piatok
 • V počte:  do 42 žiakov a pedagógov v kurze
 • Možnosť výcviku :  STREDNICA - Ždiar, Lopušná dolina, SKI Greguška, SKI Kubašok, SKI TELGÁRT, Štrbské pleso, príp. iné
 • Cena:   150 EUR/osoba - žiak
 • Pedagógovia - inštruktori školy na 15 žiakov 1 grátis
 • Pedagógovia školy 100 EUR za pobyt
 • Nepedagogickí zamestnanci 150 EUR za pobyt

Služby poskytnuté v cene

Lyžiarske výcviky a lyžiarske kurzy ponuka. Ponúkame Vám ubytovacie a stravovacie služby počas lyžiarskeho výcviku pre Vašich žiakov. Lyžiarsky výcvik za super cenu.

Ubytovanie na lyžiarsky výcvik

Ubytovanie na lyžiarsky výcvik.

Ubytovanie :

Lyžiarsky výcvik ubytovanie. Príjemné ubytovanie a lyžovanie zaručia jedinečný zážitok pre každého účastníka lyžiarskeho zájazdu. Ponúkame ubytovanie v rôznych typoch izieb podľa vašich preferencií.

 • 6 dní v dvoj - trojposteľových izbách, prípadne viac posteľových izbách spolu so sociálnym zariadením na izbe /sprcha, WC, umývadlo/, príp. v budove,

Ubytovanie pre školy a skupiny, lyžiarske výcviky, lyžovanie ubytovanie.

Lyžiarsky výcvik stravovanie

Lyžiarsky výcvik stravovanie.

Stravovanie :

Lyžiarsky výcvik pre školy stravovanie. Strava počas lyžiarskeho výcviku je 3x denne a pitný režim je zabezpečený po celý deň.

 • raňajky formou školských - švédskych stolov,
 • desiata
 • teplý obed, ,,výborná strava s možnosťou duple“
 • olovrant,
 • teplá večera,
 • Pestré ovocie neobmedzene : počas celého kurzu,
 • Pitný režim : teplý čaj a voda počas celého dňa k dispozícií s možnosťou aj do termosky,

Služby:

 • Doprava : vlak príp. za doplatok autobus dovoz aj odvoz v cene počas celého kurzu. Poskytovateľ vyzdvihne batožinu a lyže pri škole - najbližšej vlakovej stanici a pod. Dovezie v posledný deň kurzu na miesto určenia,
 • Zdravotná starostlivosť : možnosť doladiť s poskytovateľom služieb VIOLA za doplatok,
 • Spoločenská miestnosť : počas celého kurzu spolu s videotechnikou a príslušenstvom. Kalčeto, spoločenské hry, karty, šípky, musicbox, karaoke,
 • Požičovňa lyžiarskej výstroje : počas celého kurzu za doplatok 35 EUR/osoba,
 • Doplnkové služby : ľadová plocha, aquapark, telocvičňa, multifunkčné-mini ihrisko s umelým povrchom. Diskotéka - podľa možností a podmienok doladíme individuálne. Prehliadka obce, okolia a iných atrakcií dostupných v okolí - VYSOKÉ TATRY.
 • Dodanie predmetu služby - Lyžiarskeho kurzu/výcviku bude na základe objednávky/rezervácie zadávateľa a poskytovateľ po doručení vystaví faktúru.

Viola Veľká Lomnica Vysoké Tatry

Viola vám ponúka ubytovacie a stravovacie služby.

Viola Veľká Lomnica Vysoké TatryRastislav Peták
Letná 3372/25, 05801 Poprad, Slovenská Republika
IČ DPH: SK 1046647448, IČO: 40725049
Viola Veľká Lomnica, okres Kežmarok, Prešovský kraj, Východné Slovensko.

Lyžiarske pobyty

Ponuka lyžiarskych kurzov

Lyžiarske pobyty - lyžovačka - ubytovanie - stravovanie. Ponuka lyžiarskych kurzov pobyty na Slovensku. Lyžiarske pobyty ponuka lyžiarskych pobytov pre školy. Leták lyžiarskych pobytov vo formáte pdf. Dobrá dostupnosť a výborné ceny lyžiarskych stredísk na Slovensku. Organizovanie lyžiarskych kurzov pre deti.

Lyžiarsky kurz v Tatrách 2023

Lyžovačka v Tatrách

Lyžiarsky kurz v Tatrách 2023. Ponuka lyžiarskych kurzov. Kliknutím na obrázok si môžete ponuku lyžiarských kurzov stiahnúť.

Lyžiarsky kurz

Lyžovačka v Tatrách lyžiarske kurzy pre školy 2023. Viola Vysoké Tatry ponúka výhodné podmienky na organizovanie lyžiarskych kurzov pre všetky typy základných, stredných a vysokých škôl.

Lyžiarske kurzy a výcviky lyžovačka Tatry. Lyžiarsky výcvik v nádhernom prostredí našich Tatier. Vychutnajte si ubytovanie lyžovanie a Vysoké Tatry. 

Ponúkame možnosť lyžiarskeho kurzu za výhodných podmienok.Cena pre lyžiarske kurzy platí počas zimnej sezóny 2023. Pre objednanie lyžiarskeho kurzu nás kontaktujte. 

Obľúbené miesta lyžiarskych kurzov počas jarných mesiacov. Ponúkame školám lyžiarske kurzy a výcviky.

Lyžiarsky výcvik pre školy lyžiarsky kurz v Tatrách 2023 naša ponuka. Môžete si stiahnuť vo formáte PDF.

Lyžiarsky výcvik pre školy 2023

Lyžiarsky výcvik pre školy 2023 lyžovačka v Tatrách. Lyžiarsky výcvik pre deti. Sme radi, že ste sa rozhodli pozrieť si našu ponuku lyžiarskych kurzov. Viola ponúka k tomu výborné ubytovanie, chutnú stravu a veľmi milý príjemný a ochotný personál. Ponúka výhodné podmienky na organizovanie lyžiarskych kurzov pre všetky typy základných, stredných a vysokých škôl. Ubytovanie pre školy a skupiny. Najlepšie ceny ubytovania. Pobyty pre lyžiarske výcviky ponúkame pre školy a cestovné kancelárie Lyžiarske kurzy pre školy 2023. Ubytovanie lyžiarsky výcvik.

Okolie Veľkej Lomnice

Okolie Veľkej Lomnice ponúka množstvo voľno časových aktivít. Veľká Lomnica jej okolie aj bezprostredná blízkosť Vysokých Tatier. Pohronie Vysoké Tatry ponúka, atrakcie a turistické zaujímavosti. Športové a turistické vyžitie vo Vysokých Tatrách. 

Ubytovanie Vysoké Tatry

Ubytovňa Viola výhodne situovaná v blízkosti Vysokých Tatier. Široké možnosti na šport, oddych a relax. Lacné ubytovanie pre celoročnú vysokohorskú turistiku, lyžovanie a cyklistiku. Reštaurácia s kapacitou 80 miest a letná terasa. Ubytovanie na Slovensku, rezervujte si lacné ubytovanie v Tatrách ešte dnes!

Otváracie hodiny

Pondelok: 09:30 - 22:00
Utorok: 09:30 - 22:00
Streda: 09:30 - 22:00
Štvrtok: 09:30 - 22:00
Piatok: 09:30 - 01:00
Sobota: 10:00 - 01:00
Nedeľa: 13:00 - 23:00
 
Zodpovedný vedúci: Rastislav Peták
Veľká Lomnica